71 Los(e)/Seite
Giovanni Frangi (geb. 1959)Bomen; aquarel, pastel en gouache; 34 x 44 cm.; gesign. m.r.; 1800
Giovanni Frangi (geb. 1959)Bomen; aquarel, pastel en gouache; 34 x 44 cm.; gesign. m.r.; 1800 ...[more]
Ina van Zyl (geb. 1971)'Endless'; litho; 50 x 40 cm.; gesign. r.o., '08, 6/60; 1120 ...[more]
Dudu Emmanuel (geb. 1974),'Dancers I'; doek; 120 x 115 cm.; verso gesign.; Herkomst: Uit een
Dudu Emmanuel (geb. 1974),'Dancers I'; doek; 120 x 115 cm.; verso gesign.; Herkomst: Uit een particuliere verzameling; 12000 ...[more]
Tola Wewe (geb. 1959)'Passion for love'; doek; 120 x 114 cm.; gesign. r.o., 2007; Herkomst: Uit
Tola Wewe (geb. 1959)'Passion for love'; doek; 120 x 114 cm.; gesign. r.o., 2007; Herkomst: Uit een particuliere verzameling; 1800 ...[more]
Bob Aiwerioba (geb. 1967)Compositie met figuur; doek; 140 x 100 cm.; gesign. r.o., '07; Herkomst:
Bob Aiwerioba (geb. 1967)Compositie met figuur; doek; 140 x 100 cm.; gesign. r.o., '07; Herkomst: uit een particuliere collectie ; 11000 ...[more]
Sebastiaan Bremer (geb. 1970)'Sumptuous Imperial Breakfast'; ; archival pigment print; 27 x 34 cm.; gesign. r.o., 2008; 1500 ...[more]
Dick Elffers (1910-1990)Compositie met mand met eieren; doek; 70 x 80 cm.; verso op spieraam gesign.; 180 ...[more]
Fedde de Jong (1915-1977)'Landschap Provence'; doek; 85 x 105 cm.; gesign. r.o.; Verso etiket,
Fedde de Jong (1915-1977)'Landschap Provence'; doek; 85 x 105 cm.; gesign. r.o.; Verso etiket, inzending Talens prijs .; 1300 ...[more]
Frans Erkelens (20e eeuw)Twee diverse werken; 2120 ...[more]
Russische school, 20e eeuwKind; doek; 50 x 70 cm.; 1200 ...[more]
71 Los(e)/Seite