- 20th century decorative arts (9)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (116)
- Archelogogy and pre-colombian (95)
- Asian artefacts (China) (154)
- Asian artifacts (Japan) (114)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (73)
- Books on tribal art (48)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (52)
- Crockery and glassware (41)
- Decorative tribal art (52)
- Design furniture (46)
- European ceramics and glass (59)
- European sculptures and works of art (126)
- From the estate of Rien Poortvliet (76)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (70)
- Icons (30)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (145)
- Paintings, watercolours and drawings (136)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (215)
- Plated objects and objets de vertu (225)
- Silver (165)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (129)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (169)
- Uhren (34)
- Ethnographica & Tribal Art (421)
- Asian Art (383)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (342)
- Collectables (276)
- Furniture (220)
- Fine Art & Antiques (212)
- Jewellery (203)
- Silver & Silver-plated items (170)
- Chinese Works of Art (157)
- Japanese Works of Art (115)
- Watercolours (96)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (95)
- Clocks, Watches & Jewellery (90)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (66)
- Books & Periodicals (65)
- Prints (57)
- Sculpture (49)
- Glassware (22)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (4)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (2)
3124 Los(e)/Seite
China, vier diverse metalen objecten, 20st eeuw,o.a. bel, koro, siervaas en strijkwijzer.; h. 24,
China, beschilderd metalen Fo-hond, 20ste eeuw.; h. 27 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
China, beschilderd metalen Fo-hond, 20ste eeuw.; h. 27 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1200 ...[more]
China, paar gietijzeren dierfiguren, ca. 1900;in de vorm van een os en een varken.; L. 40 en 34 cm.;
China, lot met diverse gewichten, ca. 1920;o.a. 50 liang zilver en 20 liang gewicht blok. Uitgegeven
China, diverse objecten, 20st eeuw;o.a. inktsteen in speksteen houder en metalen dekseldoosjes en
China, vijf diverse broznen koro's, 20st eeuw,een met faux goud splash.; diam. 8 - 15 cm.; ;
China, vijf diverse broznen koro's, 20st eeuw,een met faux goud splash.; diam. 8 - 15 cm.; ; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 5200 ...[more]
China, twee bronzen dienaren en een monnik, ca. 1900,dienaren met scepter in de handen. Met resten
China, zes diverse metalen beelden, 20st eeuw;o.a. twee Boeddha Baby sculpturen; 6; Herkomst:
China, tien bronzen naamzegels, 20st eeuw.bekroond met diverse dierfiguren.; h. 2,5 tot 7 cm.;
China, jadeiet naamzegel in de Han stijl en celadon naamzegel, 20ste eeuw,een bekroond met schildpad
China, vier zegelstempels, w.b. ca. 1900;een ivoren zegel met snijwerk van draak, ijzeren zegel
China, houten sculptuur van zittende Boeddha,met resten van beschildering en vergulding.; h. 42 cm.;
China, vier jadiet stempelzegels, 20st eeuw,versierd met gestilleerde dierfiguren.; h. 7, 8 en 8,3
China, buxushouten sculptuur van de onsterfelijke Liutte, 19e eeuw,met een jongeman en zijn
China, twee benen-ivoren beeldengroepen,Benen groep van marktman met kind, gemerkt Feng Shou '
China, ivoren beeldengroep, 19e eeuw,van een wijze man met dierfiguur bij rotspartij.; h. 10 cm.;
China, spekstenen stempelzegel, ca. 1930;een opengewerkte groep van opeengestapelde dieren, met
China, acht glazen en agaten snuifflesjes, 20st eeuw.h. 5 tot 7,5 cm.; Herkomst: Collectie Cserno,
China, acht glazen en agaten snuifflesjes, 20st eeuw.h. 5 tot 7,5 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj250 ...[more]
China, zeven snuifflesjes, 20ste eeuw;twee met achterglas schilderingen, gesigneerd.; h. 5 tot 7,5
China acht stenen objecten, 20st eeuw;een jadeiet ronde zegel en een stenen amulet in cassette in de
China, lot met diverse persoonlijke zegelstempels, 19e-20ste eeuw.div afm; Herkomst: Collectie
China, lot met diverse persoonlijke zegelstempels, 19e-20ste eeuw.div afm; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj400 ...[more]
China, lot metalen haarsieraden, 20st eeuw;oa. drie laag gehalte zilveren broches ingelegd met
Japan, buidelvormige vaas, gesigneerd Kurisaki Tsugio (geb. 1946),met goud-purper gemarmerd
Japan, buidelvormige vaas, gesigneerd Kurisaki Tsugio (geb. 1946),met goud-purper gemarmerd patina; h. 17 cm. ; 1; 300 ...[more]
Japan, gestileerd kalebasvormig vaasje, Showa periode,met 'teadust'-patina; h. 17 cm.; 1200
Japan, gestileerd kalebasvormig vaasje, Showa periode,met 'teadust'-patina; h. 17 cm.; 1200 ...[more]
Japan, groen gepatineerde buidelvormige bronzen vaas, Gesigneerd zegelmerk Saburo Aso,met handvat in
Japan, 'white bronze' steelvaas.In originele houten bewaardoos; h. 19 cm.; 2150 ...[more]
Japan, porseleinen celadon kalebasvormige vaas, Showa periode,Gesigneerd. In originele houten
Japan, bruin gepatineerde karafvormige bronzen vaas met handvat.Gesigneerd Watanabe Shiho (geb.
Japan, groen gepatineerde bronzen vaasgesigneerd Tadahiro Baba (geb. 1930). In originele houten
Japan, groen gepatineerde bronzen vaasgesigneerd Tadahiro Baba (geb. 1930). In originele houten bewaardoos; h. 36 cm.; 2350 ...[more]
Japan, bruin gepatineerde bronzen vaasmet geribde schouder, gesigneerd Living National Treasure
Japan, paar bronzen okimono's, 20e eeuw;Konijnen. Gesigneerd; 2200 ...[more]
Japan, bruin gepatineerd bronzen steelvaasmet hals in vorm van bamboe. Gesigneerd Nakajima Yasumi II
Japan, bruin gepatineerde bronzen cilindervaas, gesigneerd Tsuda Eiju (1915-2001).Met originele
Japan, bruin gepatineerde bronzen cilindervaas, gesigneerd Tsuda Eiju (1915-2001).Met originele houten bewaardoos; 2300 ...[more]
Japan, theebusje van Seto keramiek,met gedraaid ivoren deksel; h. 9 cm.; 1120 ...[more]
Japan, twee mammoetivoren okimono's, Meiji periode;Geisha en boer, deels beschilderd en verguld.
Japan, fraai gestoken ivoren okimono. Meiji periode;Marskramer, deels gravé. Gesigneerd; h. 25
Japan, fraai gestoken ivoren okimono. Meiji periode;Marskramer, deels gravé. Gesigneerd; h. 25 cm.; 1800 ...[more]
Japan, ivoren okimono, Meiji periode;Geisha, deel gegraveerd. Gesigneerd in lak (voet barst); ; h.
Japan, ivoren okimono, Meiji periode;Geisha, deel gegraveerd. Gesigneerd in lak (voet barst); ; h. 21 cm.; 1400 ...[more]
Japan, gietijzeren comfort 'furugama' Edo/Meiji periode,met bronzen deksel, twee ringen als oor,
Japan, gietijzeren comfort 'furugama' Edo/Meiji periode,met bronzen deksel, twee ringen als oor, op driepoot. ; h. 36 cm.; 1300 ...[more]
Bruin gepatineerd bronzen sculituur, Meiji periode;Olifant, met ivoren slagtanden, op losse houten
Japan, twee benen netsukes, Edo periode;Wijze met baard/krab op lotusblad; l. 9 cm.; Herkomst:
Japan, twee benen netsukes, Edo periode;Wijze met baard/krab op lotusblad; l. 9 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2400 ...[more]
Japan, bamboe-ijzeren stok (haal voor ketel in oven)met ijzeren ophangring, ketting en gestoken
Japan, bamboe-ijzeren stok (haal voor ketel in oven)met ijzeren ophangring, ketting en gestoken houten vis ; l. 190 cm.; 1200 ...[more]
Japan, twee bamboe snijwerken90 en 47 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2200 ...[more]
Groen gepatineerd bronzen vaas, Showa periode, gesigneerd Takenaka Masaharu,met cirkelrand; h. 22
Groen gepatineerd bronzen vaas, Showa periode, gesigneerd Takenaka Masaharu,met cirkelrand; h. 22 cm.; 1150 ...[more]
Japan, paar vierkante Satsuma vazen, Taisho periode; h. 19 cm.; 2180 ...[more]
Japan, bronzen sculptuur, Meiji/Taisho periode;Man met boek; h. 43 cm.; 1400 ...[more]
Japan, bronzen-cloisonne peervormige vaas, Bunsei periode, vroeg 19e eeuw,met olifantskoppen als
Japan, rond houten wandapplique, circa 1920met in hoog relief voorstelling van figuur in landschap
Bruin gepatineerd bronzen sculptuur, 20e eeuwIngetogen samoerai. In 2001 aangeschaft bij 'Van Hier
Bruin gepatineerd bronzen sculptuur, 20e eeuwIngetogen samoerai. In 2001 aangeschaft bij 'Van Hier tot Tokio'; h. 92 cm.; 1400 ...[more]
Japan, bruin gepatineerd bronzen vaas, Meiji/Taisho periode,met relief van irissen; h. 24 cm.; 190
Japan, bruin gepatineerd bronzen vaas, Meiji/Taisho periode,met relief van irissen; h. 24 cm.; 190 ...[more]
Japan, ingelijste rolschildering. Inkttekening, tak met besjes,niet gesigneerd. ; h. 118 en b. 45
Japan, ingelijste tekening met boomeekhoorn, bamboe en bomen. ; h. 126 en b. 23 cm.; Tom Lenders,
Japan, Japanse schermen oa Daruma, Jitoku. Chinees landschap en tweeslagsscherm voor de theekamer;
Japan, Edo periode, schets groep, diverse stadia van het rijstplanten; vouwnaden; h. 61 en b. 61
Japan, rolschildering, getint landschapin de stijl van Ikeno Taiga door monnik Aiseki; h. 105 en
Japan, rolschildering, Haiku dichters gezeten rond Basho,de befaamdste haiku dichter door Ryu
Japan, rolschildering, Daruma, gesigneerd met zegel Shokei; h. 79,5 en b. 33 cm.; Tom Lenders,
Japan, rolschilderingen. Geluksgod Daikoku met kalligrafie, Hogetsu.Nankyoo met hert, god van de
3124 Los(e)/Seite