- 20th century decorative arts (9)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (116)
- Archelogogy and pre-colombian (95)
- Asian artefacts (China) (154)
- Asian artifacts (Japan) (114)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (73)
- Books on tribal art (48)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (52)
- Crockery and glassware (41)
- Decorative tribal art (52)
- Design furniture (46)
- European ceramics and glass (59)
- European sculptures and works of art (126)
- From the estate of Rien Poortvliet (76)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (70)
- Icons (30)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (145)
- Paintings, watercolours and drawings (136)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (215)
- Plated objects and objets de vertu (225)
- Silver (165)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (129)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (169)
- Uhren (34)
- Ethnographica & Tribal Art (421)
- Asian Art (383)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (342)
- Collectables (276)
- Furniture (220)
- Fine Art & Antiques (212)
- Jewellery (203)
- Silver & Silver-plated items (170)
- Chinese Works of Art (157)
- Japanese Works of Art (115)
- Watercolours (96)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (95)
- Clocks, Watches & Jewellery (90)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (66)
- Books & Periodicals (65)
- Prints (57)
- Sculpture (49)
- Glassware (22)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (4)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (2)
3124 Los(e)/Seite
Stel camee geslepen schelpen, 'Le Havre', 19e eeuw;voorstelling van een vissers echtpaar, met
Een collectie natuurstenen en glazen cameeën, w.b. 19e eeuw.Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
Een collectie natuurstenen en glazen cameeën, w.b. 19e eeuw.Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj120 ...[more]
Likeurkelder, 19e eeuw100
Likeurkelder, 19e eeuw100 ...[more]
Doos met diverse munten en muntgeldtevens enkele vervalsingen; ds60 ...[more]
Judaica, een fluwelen collectezak;met geborduurde Davidster, monogram PW en nummer 5677; hierbij een
Diverse oude spelletjes,w.o. dominostenen; zkj60 ...[more]
Diverse oude spelletjesds60
Diverse oude spelletjesds60 ...[more]
Ronde houten roulettedoos en drie kisten met spelletjes, ca. 1900,w.o. mahjong en lotto; 4100
Ronde houten roulettedoos en drie kisten met spelletjes, ca. 1900,w.o. mahjong en lotto; 4100 ...[more]
Diverse treintjes, o.a. Markin[2 dzn]0
Diverse treintjes, o.a. Markin[2 dzn]0 ...[more]
Speelgoed treinrails en wagonsds0
Speelgoed treinrails en wagonsds0 ...[more]
Engeland, mahoniehouten niervormig dienblad, horlogestandaard, double zakhorloge en tabaksdoos,
Engeland, mahoniehouten niervormig dienblad, horlogestandaard, double zakhorloge en tabaksdoos, 19e eeuw4150 ...[more]
Damestas, gemaakt van waarschijnlijk krokodillen leer ; ; 140 ...[more]
Murano, glazen wandelstokmet bolvormige knop; l. 76 cm.; 1300 ...[more]
Wandelstok "Toledo" met zwaardl. 91 cm.; 1150 ...[more]
Parasol, circa 1920met ivoren knop; 1100
Parasol, circa 1920met ivoren knop; 1100 ...[more]
Wandelstok met koperen schedel als knop, 19e eeuw1150 ...[more]
Twee wandelstokken en parapluéén met hoornen greep in hondenkop, paraplu met pleet zwanenhals; 3200
Twee wandelstokken en parapluéén met hoornen greep in hondenkop, paraplu met pleet zwanenhals; 3200 ...[more]
Collectie van vijf diverse wandelstokkenwaaronder één met ivoren eikelvormige knop, circa 1900;
Collectie van vijf diverse wandelstokkenwaaronder één met ivoren eikelvormige knop, circa 1900; 5200 ...[more]
Diverse objets de vertu, 19e eeuw,w.o. kralen avondtas met vergulde beugel; zkj200 ...[more]
Imitatie ivoren toiletstel in etui, eind 19e eeuw.Hierbij diverse objets de vertu, w.o. schildpad
Diverse portretminiaturen, eind 19e eeuwzkj80 ...[more]
Stetson hoedin originele doos. Hierbij twee Borsalino's; ; 360 ...[more]
Tola Steinhagen, 'De Rattenvanger van Hamelen', knipsel, 1944Hierbij vijf diverse knipsels van o.
Tola Steinhagen, 'De Rattenvanger van Hamelen', knipsel, 1944Hierbij vijf diverse knipsels van o.a. dames in boudoir; 60 ...[more]
Houtsnede, Molen, 1928.Hierbij 14 knipsels oa. door Blecke, F. Kaskeline en M. Th. Bruning; 1 +
Houtsnede, Molen, 1928.Hierbij 14 knipsels oa. door Blecke, F. Kaskeline en M. Th. Bruning; 1 + ds; 15150 ...[more]
Twee spanen dozen,één beschilderd met tulpen; 2150 ...[more]
Zwart gelakt spanen tabakston, 19e eeuw,met op schild 'No. 6'; h. 33 cm.; 1150 ...[more]
Noord-Holland, rood gelakt houten kappendoos, ca. 1900,met openklappend font en monogram LK op
Eikenhouten gekerfde mangelplank, 18e eeuw en onbewerkte mangelplank, 17e eeuw.De eerste met
Twee beschilderd houten lepelrekken, 19e eeuw,één met oneindigeknoop, de ander gedateerd 1884; l. 54
Twee beschilderd houten lepelrekken, 19e eeuw,één met oneindigeknoop, de ander gedateerd 1884; l. 54 en 50 cm.; 2100 ...[more]
Drie houten koekplankenl. 30 cm.; 340 ...[more]
Twee iepen/grenen koekplanken290
Twee iepen/grenen koekplanken290 ...[more]
Twee houten stoven, 18e/19e eeuw,met kerfsnijwerk, één gedateerd 1768; 2200 ...[more]
Twee schuitvormige tabakstonnetjes, 19e eeuw,één met hartvormige oren; l. 21 cm.; 2200 ...[more]
Twee antieke houten schuifdozen,één met kerfsnijwerk, de ander 17e eeuw met gestoken vaas en
Houten schooltas en twee jukken350
Houten schooltas en twee jukken350 ...[more]
Twee poppen met houten hoofd, ca. 1850,één met Hindelooper deels sits klederdracht; l. 48 en 56 cm.;
Twee poppen met houten hoofd, ca. 1850,één met Hindelooper deels sits klederdracht; l. 48 en 56 cm.; 2200 ...[more]
Marken, drie beschilderd houten babbekistjes (met lintjes), paar klompen en lepelrek6200 ...[more]
Grote katoenen pop met beschilderd papier maché hoofd en schouderstuk, 19e eeuw,met houten armen,
Ikoon;Christus Pantocrator; 37 x 31 cm.80 ...[more]
Spanen doos, 19e eeuw,met geschilderd decor van bloemen op rood fond, het deksel met prent; ; 42 x
Spanen doos, 19e eeuw,met geschilderd decor van bloemen op rood fond, het deksel met prent; ; 42 x 27 cm.; 1200 ...[more]
Groene (Waddinxveen) kar en grenen kar huisvlijt (miniatuur)200 ...[more]
Diverse miniatuur karretjes (Waddinxveen)4150 ...[more]
Gele miniatuur houten bakkerskarmet originele foto; 1150 ...[more]
Spanen doos, 19e eeuw,met geschilderd bloemdecor op blauw fond, het deksel met prent en opschrift '
Twee kleine spanen doosjesmet geschilderd decor van honden; l. 9 cm.; 240 ...[more]
Kapitale Dixieland jazzband trommel, met afbeelding van trompettistdiam. 72, h. 40 cm.; Uit de
Kapitale Dixieland jazzband trommel, met afbeelding van trompettistdiam. 72, h. 40 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1800 ...[more]
Rieten bijzettafel in de vorm van een olifant, lloydh. 63 cm.; ; Uit de collectie van een herenhuis;
Rieten bijzettafel in de vorm van een olifant, lloydh. 63 cm.; ; Uit de collectie van een herenhuis; 1150 ...[more]
Rode sigarenautomaat, onder andere van het merk Gloriebr. 38, h. 80, d. 18 cm.; Uit de collectie van
Polychroom houten wagenschot, 1898; [1]220 ...[more]
Diverse Tom Poes stripswaaronder uitgaven door De Bezige Bij, 1975, Het Vaderland en uitgeverij D.
Diverse Tom Poes stripswaaronder uitgaven door De Bezige Bij, 1975, Het Vaderland en uitgeverij D.A.V.I.D.; 5130 ...[more]
Paar rood geschilderde gipsen reclame koppen 'Dr Plumb's'deze hoofden werden gebruikt in tabakszaken
Antiek houten groen geschilderde langwerpige schuifdoosmet opschrift; 1120 ...[more]
Drie vruchthouten schaven, 18e eeuw,alle met gestoken voluten, één met datering 1793; l. 20-90
Drie vruchthouten schaven, 18e eeuw,alle met gestoken voluten, één met datering 1793; l. 20-90 cm.; 3900 ...[more]
Koperen-houten koffiemolen, 19e eeuw,met gestoken pilasters; 18 x 18 cm.; 190 ...[more]
Polyphon, platenspeeldoos; ; 1200
Polyphon, platenspeeldoos; ; 1200 ...[more]
Twee wetenschappelijke instrumentenwaaronder één houten massage apparaat; 260 ...[more]
Drie antiquarische werken30
Drie antiquarische werken30 ...[more]
Een latoen koperen kat met zwarte beschildering,hierbij een antieke carnavals staf, Brabant; 2220
Een latoen koperen kat met zwarte beschildering,hierbij een antieke carnavals staf, Brabant; 2220 ...[more]
3124 Los(e)/Seite