126 Los(e)/Seite
Albasten sculptuur naar de klassieken, 19e eeuw;Pauline Borghese als Venus (één voet beschadigd); 52
Petrus de Leeuw (1833-1909), marmeren sculptuur;Eva met Kaïn en Abel, de eerste wieg,; h. 55, 16 x
Paar vuurverguld bronzen wandappliques, eind 19e eeuwmet matglazen roosvormige kapjes; l. 52 cm.;
Paar vuurverguld bronzen wandappliques, eind 19e eeuwmet matglazen roosvormige kapjes; l. 52 cm.; 2400 ...[more]
Gestoken eikenhouten wapenschild, 19e eeuw,met relief van driemaster en opschrift 'Sicitur ad Oras
Twee gestoken houten wit geverfde putti, vermoedelijk 18e eeuwgemonteerd op verguld houten
Twee gestoken houten wit geverfde putti, vermoedelijk 18e eeuwgemonteerd op verguld houten console; h. 53 cm. (incl. console); 1500 ...[more]
Drie papier peint panelen, eind 18e eeuw, met voorstellingen van puttih. 71, b. 59,5 cm. ; 32500
Drie papier peint panelen, eind 18e eeuw, met voorstellingen van puttih. 71, b. 59,5 cm. ; 32500 ...[more]
Kapitale geel en bruin aardewerken vaasmet twee oren en deksel, met guirlandes, herkomst Amstel
Groot gipsen ornament;Wapenschild gedragen door twee putto; 60 x 128 cm.; Uit de collectie van een
Groot gipsen ornament;Wapenschild gedragen door twee putto; 60 x 128 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1600 ...[more]
Fijn gestoken hardhouten wandconsole, ca. 1880,met los gestoken reiger staand op rots tussen planten
Frankrijk, groot geweven wollen wandtapijt, 18e eeuw,met floraal decor; 291 x 241 cm.; [1]600
Frankrijk, groot geweven wollen wandtapijt, 18e eeuw,met floraal decor; 291 x 241 cm.; [1]600 ...[more]
Vlaamse gobelin, 18e eeuw,met voorstelling van twee ridderfiguren en een gezeten figuur bij
Vlaamse gobelin, 18e eeuw,met voorstelling van twee ridderfiguren en een gezeten figuur bij prieel; 126 x 128 cm.; [1]300 ...[more]
Gobelin, 18e eeuw,met voorstelling van boslandschap met vogels; 193 x 198 cm.; Uit de collectie
Gobelin, 18e eeuw,met voorstelling van boslandschap met vogels; 193 x 198 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 1400 ...[more]
Tapisserie, 17e/18e eeuw,met voorstelling van muciserend gezelschap in tuin, de rand met bloemen;
Tapisserie, 17e/18e eeuw,met voorstelling van muciserend gezelschap in tuin, de rand met bloemen; 341 x 265 cm.; 14500 ...[more]
Hermes, bijous doos, bekleed met roze geschoren fluweel en met klinknagels in vorm van ster1800
Hermes, bijous doos, bekleed met roze geschoren fluweel en met klinknagels in vorm van ster1800 ...[more]
Met leer bekleed bijous kistje. Bedrukt met putti en fabeldieren1800 ...[more]
Spanje, antiek notenhouten deel met schildpad belegde vargueño, basis 17e eeuw,het front met
Kapitale geel- en roodkoperen melkbus met dekselh. 70 cm.; 1500 ...[more]
Frankrijk, kleine met leer overtrokken en ijzeren monturen beslagen kist, 17e eeuw;scharnierende
Italië, 'laqua povera' houten kist, eind 18e eeuw,met geschilderde en deels opgeplakte gravures
Spanje, bronzen kookpot, grape, 17e eeuw,op drie poten, met smeedijzeren hengsel; h. 32,5, diam. 20 cm.; [1]200 ...[more]
Kleine bronzen vijzel, mogelijk 17e eeuw,met twee oren, fries van bladranken en 'Henrick ter Horst
Aardewerk kannetje, bodemvondstmet één oor; h. 14,5 cm.; 1250 ...[more]
Holland, miniatuur Bijbel, A. de Groot en Zoonen, 1750;gebonden in leren bandje met zilveren slot.
Holland, zandstenen gevelsteen, gedateerd 1635;met voorstelling van een gilde drinkhoorn en met
Grote houten mannequinpop, 17e/18e eeuw,met fraai gestoken hoofd en polychromeerd gezicht; l. 103
Grote houten mannequinpop, 17e/18e eeuw,met fraai gestoken hoofd en polychromeerd gezicht; l. 103 cm.; 11500 ...[more]
Evgeni Alexandreovich Lanceray (1848-1886), bronzen sculptuur, 19e eeuw;Trojka. Gesigneerd en met
Rusland, grote ronde lakwerk dekseldoos, 19e eeuw,met beschildering van Troika. Met stempel aan de
Rusland, lakwerk kom, 19e eeuw,met beschilderde voorstelling van Troika. Met signatuur op onderzijde
Rusland, twee lakwerk dekseldozen, ca. 1900,met voorstellingen van Troika's. Herkomst Frides
Persie, Kadjar, lakwerk pennendoos, 19e eeuw,met certosina techniek, metalen inkthouder versierd met
Perzie, Kadjar, grote lakwerk pennendoos, 19e eeuw,gedecoreerd met fijnbeschildering van vogels in
Perzie, Kadjar, grote lakwerk pennendoos, 19e eeuw,gedecoreerd met fijnbeschildering van vogels in bloementuin.; L. 29,5 cm.; 1400 ...[more]
Paar verguld en gestoken houten liervormige wandlusters, vroeg 19e eeuw,de wandstijl met spiegelglas
Paar verguld en gestoken houten liervormige wandlusters, vroeg 19e eeuw,de wandstijl met spiegelglas (barstje); 2500 ...[more]
Verguld en gestoken houten wandvitrinekastje, 19e eeuw,in Louis XV-XVI stijl (ruit ontbreekt); 1350
Verguld en gestoken houten wandvitrinekastje, 19e eeuw,in Louis XV-XVI stijl (ruit ontbreekt); 1350 ...[more]
Houten wit beschilderd bovenlicht in groene sponning126 x 120 cm.; Uit de collectie van een
Houten wit beschilderd bovenlicht in groene sponning126 x 120 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1800 ...[more]
126 Los(e)/Seite