126 Los(e)/Seite
Roodkoperen bakkersketel, 19e eeuwh. 63 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1120 ...[more]
Gestoken houten sculptuur;Adelaar; 12200 ...[more]
Gestoken en beschilderd houten carousselbeeld, ca. 1900;Leeuw; l. 113, h. 70, d. 34 cm.; Uit de
Gestoken en beschilderd houten carousselbeeld, ca. 1900;Leeuw; l. 113, h. 70, d. 34 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1600 ...[more]
Koloniale bijzettafel op voet van gems hoornsmet messing poten en montering en koperen rond blad;
Koloniale bijzettafel op voet van gems hoornsmet messing poten en montering en koperen rond blad; diam. 38, h. 63 cm.; 1600 ...[more]
Diorama knipsel, 1848, J van Horn (?)Voorstellende haringpakkers, visserboten en kade, Zuiderzee;
Diorama knipsel, 1848, J van Horn (?)Voorstellende haringpakkers, visserboten en kade, Zuiderzee; 1800 ...[more]
Gestoken houten paneel, eind 19e eeuw;met relief van edelhert; 83 x 74 cm.; 1800 ...[more]
126 Los(e)/Seite