- 20th century decorative arts (9)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (116)
- Archelogogy and pre-colombian (95)
- Asian artefacts (China) (154)
- Asian artifacts (Japan) (114)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (73)
- Books on tribal art (48)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (52)
- Crockery and glassware (41)
- Decorative tribal art (52)
- Design furniture (46)
- European ceramics and glass (59)
- European sculptures and works of art (126)
- From the estate of Rien Poortvliet (76)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (70)
- Icons (30)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (145)
- Paintings, watercolours and drawings (136)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (215)
- Plated objects and objets de vertu (225)
- Silver (165)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (129)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (169)
- Uhren (34)
- Ethnographica & Tribal Art (421)
- Asian Art (383)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (342)
- Collectables (276)
- Furniture (220)
- Fine Art & Antiques (212)
- Jewellery (203)
- Silver & Silver-plated items (170)
- Chinese Works of Art (157)
- Japanese Works of Art (115)
- Watercolours (96)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (95)
- Clocks, Watches & Jewellery (90)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (66)
- Books & Periodicals (65)
- Prints (57)
- Sculpture (49)
- Glassware (22)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (4)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (2)
3124 Los(e)/Seite
China, fraai gevormde zeskantige porseleinen lampion op losse voet, Qing dynastie,famille verte,
China, kantige porseleinen cachepot op onderschotel,met famille verte decor van langschappen en
China, kantige porseleinen cachepot op onderschotel,met famille verte decor van langschappen en teksten. Gemerkt; diam. 28 cm.; 2250 ...[more]
China, porseleinen kom en penseelpotmet famille rose-verte decor van zotjes/kinderen bij kar.
China, porseleinen kom en penseelpotmet famille rose-verte decor van zotjes/kinderen bij kar. Beide gemerkt; diam. 15, h. 12,5 cm.; 2220 ...[more]
China, porseleinen puntfles 'tianquiping', 20e eeuw,met gedrukt decor van perzikboom en vleermuizen.
China, Kanton, meloenvormig porseleinen theepot, Republiek,de verticale banden met tekst, randen met
China, porseleinen theepot, Republiek,met famille verte decor van draak in landschap; h. 12 cm.;
China, porseleinen theepot, Republiek,met famille verte decor van draak in landschap; h. 12 cm.; 1600 ...[more]
China, Kanton, porseleinen vaas, Republiek,met decor van acht onsterfelijken. Gemerkt met gestempeld
China, Kanton, porseleinen vaas, Republiek,met decor van acht onsterfelijken. Gemerkt met gestempeld met Qianlong; h. 46 cm.; 1150 ...[more]
China, porseleinen vaas, mogelijk laat Qing dynastie,met famille verte decor (perforatie en
China, porseleinen vaas, mogelijk laat Qing dynastie,met famille verte decor (perforatie en randschilfer); h. 44 cm.; 1200 ...[more]
China, porseleinen tonvormige tuinzetel, mogelijk vroeg Republiek,met famille verte decor en rode noppen; h. 45 cm.; 1300 ...[more]
China, drie porseleinen sculpturen van Chinese Wijzenh. 57 en 54 cm.; 3200 ...[more]
Zes stuks porselein, deels Qing dynastie,w.o. zeepdoosje, 19e eeuw; h. 5-19 cm.; 6200 ...[more]
China, Kanton, porseleinen vaas, mogelijk laat Qing dynastiemet decor van bloesem op lichtgroen
China, porseleinen rolwagen of xiangtuiping, 20e eeuw,met famille verte decor van jagers te paard
China, vierkante porseleinen penseelhouder, Republiek,met op elke zijde famille rose decor van
China, paar porseleinen vazen, Republiek,met bovenglazuur blauw fond waarin medaillon met famille
China, twee blauw wit porseleinen kussens.Eén met voorstelling van kraanvogel in landschap, de ander
China, blauw-wit porseleinen schotel, 18e eeuw,met vol bloesemdecor (schilfertje); diam. 37,5 cm.;
China, blauw-wit porseleinen schotel, 18e eeuw,met vol bloesemdecor (schilfertje); diam. 37,5 cm.; 1300 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kantige gemberpot en schotel, 19e eeuw(schotel haarscheur); 280
China, blauw-wit porseleinen kantige gemberpot en schotel, 19e eeuw(schotel haarscheur); 280 ...[more]
China, antieke steengoed vaas en celadon kom, Ming/Qing dynastie,de vaas met blauw-wit glazuur en
Oosters celadon vormstuk als wandvaas;Krab; 20 x 11, h. 5 cm.; 180 ...[more]
Japan, Satsuma vaas(hals beschadigd) en cloisonné vaasje met decor van planten; 41 en 18,5 cm.;
Japan, Satsuma vaas(hals beschadigd) en cloisonné vaasje met decor van planten; 41 en 18,5 cm.; 2150 ...[more]
China, zeskantige porseleinen balustervormige vaas, Qing dynastie, 19e eeuw,met monochroom rood
China, blanc de Chine Guanyin, 19e/20e eeuw;Staande met ruyiscepter in de hand op golf. Gemerkt
China, paar bolle yixing vazen, 20e eeuw,met relief van draken en twee bladvormige oren. Gemerkt; h.
China, paar bolle yixing vazen, 20e eeuw,met relief van draken en twee bladvormige oren. Gemerkt; h. 32 cm.; 1200 ...[more]
China, poederblauw porseleinen 'fengweizun' vaas, Qing dynastie,met verguld decor van foenix (
China, paar blanc-de-Chine ajour vazenmet kersenbloesem motief, op houten voet; h. 25 cm.; 2200
China, paar blanc-de-Chine ajour vazenmet kersenbloesem motief, op houten voet; h. 25 cm.; 2200 ...[more]
China, poederblauw porseleinen dekselvaas, 19e/20e eeuw,de knop in vorm van zittende kylin; h. 57
China, poederblauw porseleinen dekselvaas, 19e/20e eeuw,de knop in vorm van zittende kylin; h. 57 cm.; 1400 ...[more]
China, craquelé celadon schoteltje en monochroom puntvaasje, 20e eeuw.De laatste met blindmerk ;
China, craquelé celadon schoteltje en monochroom puntvaasje, 20e eeuw.De laatste met blindmerk ; 12 x 12, h. 11 cm; 2120 ...[more]
Vier stuks porselein,w.o. blanc de Chine wierookpot; diam. 12 cm.; 1200 ...[more]
China, zes stuks monochroom porseleinh. ca. 10 cm.; 6150 ...[more]
China, twee celadon voorraadpotten, eind 17e eeuw.Herkomst: Vung Tau Cargo; h. 22 cm.; Uit de
China, twee celadon voorraadpotten, eind 17e eeuw.Herkomst: Vung Tau Cargo; h. 22 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 280 ...[more]
China, Swatow schotel, 17e/18e eeuw,met groen en ijzerrood decor van twee draken en parels in
China, celadon-blauw-wit porseleinen vaasmet twee oren als olifanten; 1300 ...[more]
China, terracotta vaas, Han dynastie,met groen glazuur en horizontale band van fabeldieren. Met
China, Western Han Dynastie, (208 v. Chr - 8 n. Chr.) aardewerk graffiguurmet haarknot, beschilderde
China, drie aardewerk graffiguren, mogelijk Tang dynastie; h. 29 en 26 cm.; 3200 ...[more]
China, Swatow schotel, 17e/18e eeuw,met blauw decor van bloemen; diam. 30,5 cm.; 1300 ...[more]
China, porseleinen pot in Ming stijl,met ijzerrood en verte decor van vier madaillons waarin twee
China, porseleinen pot in Ming stijl,met ijzerrood en verte decor van vier madaillons waarin twee draken tussen wolken; h. 38 cm.; 1600 ...[more]
China, blauw wit porseleinen schoteltje, Ming dynastie,met gekartelde rand, decor van kylin,
China, blauw wit porseleinen schoteltje, Ming dynastie,met gekartelde rand, decor van kylin, buitenzijde celadon; diam. 19,5 cm.; 1200 ...[more]
China, terracotta grafvondst, mogelijk Han dynastie,met groen glazuur; kraal met dieren bij een
China, terracotta grafvondst, mogelijk Han dynastie,met groen glazuur; kraal met dieren bij een stal; 20 x 17, h. 14 cm.; 1800 ...[more]
China, diverse blauw-wit porseleinen kop en schotels, vnl. 18e eeuw(w.b. beschadigd); ds150
China, diverse blauw-wit porseleinen kop en schotels, vnl. 18e eeuw(w.b. beschadigd); ds150 ...[more]
China, acht stuks porselein, 18e en 19e eeuw,w.o. famille rose bord en kalebas vaas; 8300 ...[more]
Japan, serie van vijf Imari borden, Edo periode, ca. 1700,met decor van vier cartouches waarin
Japan, serie van vijf Imari borden, Edo periode, ca. 1700,met decor van vier cartouches waarin kylin; diam. 28 cm.; 5600 ...[more]
Japan, Arita blauw-wit porseleinen dekselvaas, Edo periode, ca. 1700,met decor van bloemen in vier
Japan, plooibord, 18e eeuw en Imari kantig bord, 19e eeuw.De eerste met decor van plant en famille
Japan, Imari-famille verte scheerbekken, Edo periode, 18e eeuw,met decor van bloemenmand en
Japan, Imari-famille verte scheerbekken, Edo periode, 18e eeuw,met decor van bloemenmand en details in groen; diam. 26 cm.; 1300 ...[more]
Japan, Imari schotel, Edo periode, ca. 1800,met decor in vakwerk; diam. 33 cm.; 1200 ...[more]
Japan, Arita blauw-wit porseleinen bord, 17e/18e eeuw,met Wanli stijl beschildering; diam. 27; [1]
Japan, Arita blauw-wit porseleinen bord, 17e/18e eeuw,met Wanli stijl beschildering; diam. 27; [1]120 ...[more]
China, Swatow, twee porseleinen schotels en maravan, laat Ming3250 ...[more]
China, porseleinen trompetvaas, 20e eeuw,met decor van draken en bloesem op zwart fond. Gemerkt
Japan, trompetvaas, 20e eeuw300
Japan, trompetvaas, 20e eeuw300 ...[more]
China, negen blauw-wit borden, Qianlong(enkele schilfertjes); diam. 16-23 cm.; 9; some chips180
China, negen blauw-wit borden, Qianlong(enkele schilfertjes); diam. 16-23 cm.; 9; some chips180 ...[more]
China, melk en bloed kom en twee blauw-wit porseleinen kommen, Qianglong,met decor van bloesem (
China, famille rose kom en zes kopjes, Qianlong,met fijn geschilderd decor van bloesem (kom met twee
China, famille rose kom en zes kopjes, Qianlong,met fijn geschilderd decor van bloesem (kom met twee haarscheuren); diam. 20 cm.; 7200 ...[more]
China, serie van vijf blauw-wit porseleinen diepe borden, Qianlong,met decor van bloesem (één
China,blauw-wit porseleinen schotel, vroeg 18e eeuw,met decor van planten bij rotsformatie rond
China, twee melk en bloed ofwel 'fer rouge' koppen en schoteltje, 18e eeuw(haarscheur); 3; saucer
China, twee melk en bloed ofwel 'fer rouge' koppen en schoteltje, 18e eeuw(haarscheur); 3; saucer hairlines200 ...[more]
Kangxi, blauw-wit porseleinen bord, Kangxi,met 19e eeuws zilveren beugel; diam. 27 cm.; 1300
Kangxi, blauw-wit porseleinen bord, Kangxi,met 19e eeuws zilveren beugel; diam. 27 cm.; 1300 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kaneelpot en trekpotje, 18e eeuw,de laatste gelobd en met 19e eeuws
3124 Los(e)/Seite