Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

3124 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 3124 Los(e)

Plattegrond van Amsterdam, 16e eeuw,gemaakt door Georg Braun en Frans Hogenberg, ca. 1590; gravure, handgekleurd; 34 x 49 cm.; 1500 ...[more]

Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798)Herders met kudde aan een rivieroever. ; prent/ets; 15 x 22 cm.; ongesign., 1769; 1200 ...[more]

Hollandse school, 18e/19e eeuwSchapen / Twee tekeningen van pluimvee; drie tekeningen; 14 x 17 cm. en 8 x 7 cm. en 6 x 11 cm.; 1300 ...[more]

G. Bonte (vroeg 19e eeuw)Schepen voor anker op een kalm meer; inkt en aquarel; 43 x 61 cm.; gesign. l.o., 1813; 1200 ...[more]

Louis Apol (1850-1936)Figuur bij molens in de sneeuw; houtskool en wit krijt; 8 x 11,5 cm.; gesign. r.o.; 180 ...[more]

Plattegrond van Amsterdam, 18e eeuw,uitgegeven door Tobias Conrad Lotter, Augsburg; gravure, handgekleurd; 50 x 60 cm.; 1250 ...[more]

Gravure, 18e eeuwCarte de Pais Bibliques; 1200 ...[more]

  • 3124 Los(e)