- 20th century decorative arts (9)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (116)
- Archelogogy and pre-colombian (95)
- Asian artefacts (China) (154)
- Asian artifacts (Japan) (114)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (73)
- Books on tribal art (48)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (52)
- Crockery and glassware (41)
- Decorative tribal art (52)
- Design furniture (46)
- European ceramics and glass (59)
- European sculptures and works of art (126)
- From the estate of Rien Poortvliet (76)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (70)
- Icons (30)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (145)
- Paintings, watercolours and drawings (136)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (215)
- Plated objects and objets de vertu (225)
- Silver (165)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (129)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (169)
- Uhren (34)
- Ethnographica & Tribal Art (421)
- Asian Art (383)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (342)
- Collectables (276)
- Furniture (220)
- Fine Art & Antiques (212)
- Jewellery (203)
- Silver & Silver-plated items (170)
- Chinese Works of Art (157)
- Japanese Works of Art (115)
- Watercolours (96)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (95)
- Clocks, Watches & Jewellery (90)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (66)
- Books & Periodicals (65)
- Prints (57)
- Sculpture (49)
- Glassware (22)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (4)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (2)
3124 Los(e)/Seite
Ingelijste oosterse schildering, 20e eeuwmet voorstelling van opvliegende arend. Met tekst en zegel;
Ingelijste oosterse schildering, 20e eeuwmet voorstelling van opvliegende arend. Met tekst en zegel; ; 120 x 60 cm.; [1]400 ...[more]
Hardstenen hoofd van Guanyinh. 41,5 cm.; [1]180 ...[more]
Gestoken houten portretl. 19 cm.; 1100 ...[more]
Thailand, grote goud beschilderde metalen staande Boeddha, 20ste eeuw.(sokkel ontbreekt); ; 1800
Thailand, grote goud beschilderde metalen staande Boeddha, 20ste eeuw.(sokkel ontbreekt); ; 1800 ...[more]
Birma, kleine bronzen Boeddha, ca. 1900.In Shan stijl met tekst op achterzijde; h. 29 cm; 1300
Birma, kleine bronzen Boeddha, ca. 1900.In Shan stijl met tekst op achterzijde; h. 29 cm; 1300 ...[more]
Diverse voorraadblikken,w.o. Droste; ds80 ...[more]
Japan, vier opiumpijpen,hierbij diverse opiumobjecten; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 4+
Japan, vier opiumpijpen,hierbij diverse opiumobjecten; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 4+zkj0 ...[more]
Diverse bronzen sculpturenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj150 ...[more]
Diverse antieke bronzen objecten en fragmentenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj200
Diverse antieke bronzen objecten en fragmentenHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; zkj200 ...[more]
Rien Poortvliet (1932-1995)Vos op pad; aquarel; 22,5 x 26 cm.; gesign. r.o.; 13000 ...[more]
Rien Poortvliet (1932-1995)Landschap met fazant op een paal; aquarel; 18 x 24 cm.; gesign. l.o.;
Rien Poortvliet (1932-1995)Landschap met fazant op een paal; aquarel; 18 x 24 cm.; gesign. l.o.; 13000 ...[more]
Rien Poortvliet (1932-1995)Kop van een ree; aquarel; 18 x 15 cm.; gesign. r.o.; 1800 ...[more]
Rien Poortvliet (1932-1995)Drie kolganzen; aquarel; 29 x 39 cm.; ongesigneerd; 13000 ...[more]
Rien Poortvliet (1932-1995), schetsboek;bestaande uit zestien pagina's, aan beide zijden getekend,
Rien Poortvliet (1932-1995), schetsboek voor 'langs het tuinpad van mijn vaderen';bestaande uit
Rien Poortvliet (1932-1995)twee bladen met schetsen van een baby; twee pentekeningen, niet ingelijst; 20 x 23 cm.; ongesign.; map250 ...[more]
Wilhelm Buddenberg (1890-1967)Vos in de sneeuw. Hierbij twee tekeningen door andere kunstenaars, '
Diverse schilderijen, tekeningen en reproductiesvds200
Richard Friese (1886-1935)Olieverfschets; board; 40 x 27 cm.; gesign. m.r., '87; 11000 ...[more]
Richard Friese (1886-1935)Hoog gras; board; 22 x 32 cm.; gesign., '97; 1800 ...[more]
Gesigneerd Louis ApolBomen bij een boerderij; board; 30 x 50 cm.; 1200 ...[more]
Diverse topografische gravuresdeels m.b.t. Dirksland en Schiedam; doos200 ...[more]
Vijf posters met afbeelding naar Rien Poortvliet70 x 80 cm.; map80 ...[more]
Beukenhouten schildersezel en twee schildersdoeken;reeds gegrond door Rien Poortvliet. Grote ezel
Hout gesneden corpus, gesneden door Rien Poortvlietl. 42 cm.; 1150 ...[more]
Koperen tafellampvoet met schemerkapbeschilderd door Rien Poortvliet, met voorstelling van herten in
Eikenhouten, polychroom beschilderd hangkastjemet één deur en één lade. Beschilderd door Rien
Eikenhouten, polychroom beschilderd hangkastjemet twee deuren, beschilderd door Rien Poortvliet. Met
Eikenhouten, polychroom beschilderde klapbankbeschilderd door Rien Poortvliet. Voorstelling van
Houten meubeldeurtjebeschilderd door Rien Poortvliet, met voorstelling van een winterboom.; br.
Houten meubeldeurtjebeschilderd door Rien Poortvliet, met voorstelling van een winterboom.; br. 25, h. 23 en d. 3 cm; 1300 ...[more]
Houten meubeldeurtjebeschilderd door Rien Poortvliet, met voorstelling van boerderij bij een
Houten meubeldeurtjebeschilderd door Rien Poortvliet, met voorstelling van boerderij bij een boom.; br. 26, h. 38 en d. 3 cm; 1300 ...[more]
Friese staartklok, 19e eeuw,met door Rien Poortvliet beschilderde wijzerplaat en aanduiding van
Friese staartklok, 19e eeuw,met beschilderde wijzerplaat, mechaniek en aanduiding van uren,
Twee afsluitbare rieten mandenwaarvan één grote en één kleine.; groot: h. 57, br. 80 en d. 46,
Twee afsluitbare rieten mandenwaarvan één grote en één kleine.; groot: h. 57, br. 80 en d. 46, klein: h. 44, br. 69 en d. 36; 2120 ...[more]
3124 Los(e)/Seite