Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

3124 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 3124 Los(e)

Willem Hussem (1900-1974)Zonder titel; doek; 65 x 60 cm.; gesigneerd met initialen r.o., '63; Tom Lenders, Amsterdam; 13500 ...[more]

Jurjen de Haan (1936-2018)Zonder titel; doek; 80 x 110 cm.; gesign. l.o., '55; Tom Lenders, Amsterdam; 1500 ...[more]

Leonhard Fink (geb. 1982)Dierfiguur; potlood; 30 x 42 cm.; gesign. l.o., 2006; Tom Lenders, Amsterdam; 1400 ...[more]

Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)Zonder titel; board; 36 x 50 cm.; gesign. r.b., '76; Tom Lenders, Amsterdam; 1400 ...[more]

Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)Twee aquarellen; tweemaal aquarel; 55 x 76 cm.; gesign. l.o., 2004; Tom Lenders, Amsterdam; 2200 ...[more]

Albert Blitz (geb. 1938)Portret van Tom Lenders; doek; 70 x 48 cm.; verso gesign., 1966; Tom Lenders, Amsterdam; 180 ...[more]

Tames Oud (1895-1953)'De mens'; houtskool; 48 x 34 cm.; gesign. r.o., herkomst: Galerie JAS; Tom Lenders, Amsterdam; 1250 ...[more]

Anton Heijboer (1924-2005)Zonder titel; blauw krijt; 72 x 47 cm.; gesign. l.o., '50; Tom Lenders, Amsterdam; 1400 ...[more]

  • 3124 Los(e)