- 20th century decorative arts (6)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (113)
- Archelogogy and pre-colombian (92)
- Asian artefacts (China) (132)
- Asian artifacts (Japan) (104)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (63)
- Books on tribal art (9)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (44)
- Chinese and Japanse porcelain (201)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (29)
- Decorative tribal art (50)
- Design furniture (43)
- European ceramics and glass (57)
- European sculptures and works of art (100)
- From the estate of Rien Poortvliet (68)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (64)
- Icons (27)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (143)
- Paintings, watercolours and drawings (134)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (213)
- Plated objects and objets de vertu (179)
- Silver (146)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (127)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (161)
- Uhren (31)
- Ethnographica & Tribal Art (403)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (337)
- Asian Art (336)
- Collectables (228)
- Furniture (209)
- Jewellery (203)
- Fine Art & Antiques (195)
- Silver & Silver-plated items (149)
- Chinese Works of Art (135)
- Japanese Works of Art (105)
- Watercolours (95)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (92)
- Clocks, Watches & Jewellery (80)
- Carpets & Rugs (70)
- Ceramics (56)
- Prints (55)
- Sculpture (44)
- Books & Periodicals (25)
- Glassware (18)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (1)
2845 Los(e)/Seite
Griekenland, feestdagen ikoon, 19e eeuw;Nicolaas en 12 scenes; beschadigd; 31 x 28 cm.; 1400
Griekenland, feestdagen ikoon, 19e eeuw;Nicolaas en 12 scenes; beschadigd; 31 x 28 cm.; 1400 ...[more]
Rusland, ikoon, 18e eeuw;Moeder Gods van alle lijdenden van de berg Athos; 30,5 x 25 cm.; 1900
Rusland, ikoon, 18e eeuw;Moeder Gods van alle lijdenden van de berg Athos; 30,5 x 25 cm.; 1900 ...[more]
Rusland, ikoon, 18e eeuw;Christus Pantocrator, met geopend evangelieboek met tekst 'komt allen tot
Zilveren/verzilverde ovale plaquette, 19e eeuwmet relief voorstelling doornenkroning van Christus.
Gestoken en polychroom vruchthouten sculptuur;Madonna met kin, de kroon deels met gouddraad; h. 32
Gestoken en polychroom vruchthouten sculptuur;Madonna met kin, de kroon deels met gouddraad; h. 32 cm.; 1220 ...[more]
Rusland, ikoon, 19e eeuw;Christus Pantocrator; 35 x 28 cm.; 1500 ...[more]
Spanje, gestoken en polychroom houten corpus, mogelijk 16e/17e eeuwl. 80, br 73 cm.; 1700 ...[more]
Rusland, Ikoon, 19e eeuw,Vier velden met Mandylion, Madonna, Nikolaas en Stephanus, in het midden
Rusland, ikoon, ca. 1800;ST Nicolaas Redder van Mozaisk. Afgebeeld met gespreide armen met model van
Rusland, Palech School, uitgebreide feestdagen ikoon, vroeg 19e eeuw,centraal de wederopstanding
Friesland, twee blauw-wit aardewerk kommen, 19e eeuw,met decor van fruitmand met peren/bloemenmand
Delft, De Klaauw, paar blauw-wit aardewerk pauwenborden en -schotel, eind 18e eeuw,met gele
Delft, De Witte Ster, paar blauw-wit aardewerk schotels, 18e eeuw,met decor van lotusbladvormige
Delft, de Grieksche A, schilder Pieter van Marksveld, blauw-wit aardewerk vijfdelig kaststel, 1794-
Delft, blauw-wit aardewerk knobbelvaas, eind 17e eeuw,met Chinoiserie decor in Transistional stijl
Delft, blauw-wit aardewerk plaquette, 18e eeuw,met decor van figuren bij ruïne, de gecontourneerde
Delft, blauw-wit aardewerk driedelig kaststel, 18e eeuw,bestaande uit drie dekselvazen. Alle met
Delft, blauw-wit aardewerk wandapplique, midden 18e eeuw,met voluten, schelpmotief en gebolde
Delft, blauw-wit aardewerk wandapplique, midden 18e eeuw,met voluten, schelpmotief en gebolde ovaal (restauratie) ; l. 23 cm.; 1600 ...[more]
Delft, polychroom aardewerk borstelrug, 18e eeuw,met fijn geschilderd decor van bloemenmand, vogel
Delft, polychroom aardewerk borstelrug, 18e eeuw,met fijn geschilderd decor van bloemenmand, vogel en slak; ; l. 16 cm.; 1400 ...[more]
Delft, polychroom aardewerk bordje, 18e eeuw,met 'Delft doré' decor van bloesem, de rand met
Delft, De Witte Starre, paar blauw-wit aardewerk borden, vroeg 18e eeuw,met Chinoiserie decor van
Delft/Gouda, polychroom aardewerk zgn. 'spijkertegel', mogelijk midden 17e eeuw,met decor van
Rood mangaan tegeltableau, 18e eeuw,bestaande uit 30 tegels met bijbelse voorstellingen en
Rood mangaan tegeltableau, 18e eeuw,bestaande uit 20 tegels met bijbelse voorstellingen en
Tichelaar, blauw-wit aardewerk plaquette, eind 19e eeuw,met decor van koets, de gecontourneerde rand
Engeland, Worcester, porseleinen kom, dekselcoupe en zes schoteltjes, 18e eeuw,met blauw bloemdecor (enkele beschadigd); ; 8100 ...[more]
Delft, vier blauw-wit aardewerk (knobbel)vazen en Wit Delft plooischotel, 18e eeuw(alle beschadigd);
Delft, vier blauw-wit aardewerk (knobbel)vazen en Wit Delft plooischotel, 18e eeuw(alle beschadigd); 5; damaged100 ...[more]
Delft, De Klaauw, blauw-wit aardewerk driedelig kaststel, eind 18e/begin 19e eeuw,bestaande uit:
Drie stuks defect aardewerk; 3150
Drie stuks defect aardewerk; 3150 ...[more]
Delft, blauw-wit aardewerk plooibord en pannekoekbord, 18e eeuw; diam. 22 en 23 cm.; 2200 ...[more]
Negen vrnl blauw aardewerk tegels, circa 1800 en naar antiek voorbeeldwaaronder zeewezens; Uit de
Negen vrnl blauw aardewerk tegels, circa 1800 en naar antiek voorbeeldwaaronder zeewezens; Uit de collectie van een heer van stand; 9100 ...[more]
Vijf stuks glaswerk en steengoedwaaronder Duitsland Westerwald kan met bruin glazuur en fries van
Tichelaar, blauw-wit aardewerk haringschaaltje, 20e eeuw en China, blauw-wit porseleinen bord, 18e
Worcester, porseleinen theepot, melkkan en suikerpot, 18e eeuw,met blauw decor van bloesem en
Frankrijk, paar majolica dekselvazen, 19e eeuw,met fraai geschilderd decor van tulpen en rozen.
Delft, paar kapitale blauw-wit aardewerk knobbelvazen, 18e/19e eeuwmet decor in cartouches van
Herend, negen porseleinen groepjes,vnl. dierfiguren; 9300 ...[more]
Bing & Gundahl, verguld en beschilderd porseleinen serviesgedeeltemet 'Flora Danica' decor,
2845 Los(e)/Seite