- 20th century decorative arts (6)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (113)
- Archelogogy and pre-colombian (92)
- Asian artefacts (China) (132)
- Asian artifacts (Japan) (104)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (63)
- Books on tribal art (9)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (44)
- Chinese and Japanse porcelain (201)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (29)
- Decorative tribal art (50)
- Design furniture (43)
- European ceramics and glass (57)
- European sculptures and works of art (100)
- From the estate of Rien Poortvliet (68)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (64)
- Icons (27)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (143)
- Paintings, watercolours and drawings (134)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (213)
- Plated objects and objets de vertu (179)
- Silver (146)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (127)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (161)
- Uhren (31)
- Ethnographica & Tribal Art (403)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (337)
- Asian Art (336)
- Collectables (228)
- Furniture (209)
- Jewellery (203)
- Fine Art & Antiques (195)
- Silver & Silver-plated items (149)
- Chinese Works of Art (135)
- Japanese Works of Art (105)
- Watercolours (95)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (92)
- Clocks, Watches & Jewellery (80)
- Carpets & Rugs (70)
- Ceramics (56)
- Prints (55)
- Sculpture (44)
- Books & Periodicals (25)
- Glassware (18)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (1)
2845 Los(e)/Seite
Houten kistmet leder bekleed. Verstevigd met messing hoekstukken en siernagels; br. 89, h. 39, d. 46
Mahoniehouten stilletje, 19e eeuw,met openslaand blad. In het front een schijnlade en twee laden.;
Mahoniehouten tafel, 19e eeuw,Op gedraaide kolom waaronder drie- en viersprant. Samengesteld; 80 x
Mahoniehouten tafel, 19e eeuw,Op gedraaide kolom waaronder drie- en viersprant. Samengesteld; 80 x 55 en h. 44 cm; 160 ...[more]
China, hardhouten tafel en plantentafel51 x 36 en h. 66 cm/ 16 x 16 en h. 86 cm; 2100 ...[more]
Paar vergulde consoles, Louis XVImet grijs geaderd marmeren bladen. Het geheel versierd met gestoken
Lakwerk houten bijouxkastje,in twee verdelingen. Met openslaande deksel, lade en twee deuren,
Eikenhouten tafelvitrine, ca. 1900,met glazen wanden en schappen. In het front een deur met ruit. Op
Rood gelakte houten hangvitrine, ca. 1900,met spiegel achterwand en glazen schappen. In het front
China, drie hardhouten tafeltjes52 x 32 en h. 50 cm; 41 x 31 en h. 27 cm; 39 x 29 en h. 27 cm.;
Eikenhouten muntenkastjemet negen vitrineladen; br. 70, h. 70 en d. 35 cm.; Herkomst: Collectie
Eikenhouten muntenkastjemet negen vitrineladen; br. 70, h. 70 en d. 35 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1250 ...[more]
China, plantentafelHierbij, China zetel en voet voor vaas; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam;
China, plantentafelHierbij, China zetel en voet voor vaas; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 3120 ...[more]
China, hardhouten kastjemet open vak en zes laden. Hierbij ander ladenkastje; br. 57, h. 119 en d.
Notenhouten hangoortafel, laat 19e eeuw,met kantige bladen. Op zes poten; 38/120 x 91 en h. 73 cm.
Notenhouten hangoortafel, laat 19e eeuw,met kantige bladen. Op zes poten; 38/120 x 91 en h. 73 cm.200 ...[more]
Verguld en gestoken houten console in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met schelpornament en bladranken. Met
China, vier hardhouten opiumtafeltjes, ca. 1900,versierd met gestoken houten schijven en spijltjes
Mahoniehouten ladenkastje, laat 19e eeuw,met vier laden; br. 50, h. 65 en d. 21 cm.; 1100 ...[more]
Gietijzeren tuinetagère, ca. 1900br. 93 en h. 102 cm.; 180 ...[more]
Holland, tafelklok gesigneerd Ms. Buys, Amsterdam, ca. 1750.De klok is uitgevoerd met gaand- slag en
Zuid-Duitsland, kleine tafelklok, ca. 1760.Koperen bewerkte wijzerplaat met verzilverd tinnen
Engeland, tafelklok gesigneerd Smith & Son, London, ca. 1840;de ballonvormige mahoniehouten kast
Holland, incompleet uurwerk van een tafelklok, gesigneerd Johannes van Ceulen, Fecit Hagae,
Belgie, tafelregulateur toegeschreven aan Hubert Sarton, ca. 1805;uurwerk uitgevoerd met gaand- en
Zwitserland, pendule d'officier, gesigneerd Robert, ca. 1820;mahoniehouten met brons vuurvergulde
Frankrijk, reiswekker, zgn. carriage clock, ca. 1900;messing vergulde verglaasde kast, wit emaille
Albasten en vuurvergulde mantelklok, gesigneerd Adamson á Paris, ca. 1800;uurwerk uitgevoerd met
Frankrijk, vuurvergulde bronzen pendule, ca. 1830;op de kast staat een beeltenis van Koning Willem I
Frankrijk, vuurvergulde- en gepatineerde bronzen vaaspendule, ges. Dubuc, Jeune, ca. 1810;de vaas is
Frankrijk, elektrische Bardon wandregulateur, ca. 1925;gesigneerd op de wit emaille wijzerplaat
Frankrijk, kleine lantaarnklok, gesigneerd La Baigue, A Paris, ca. 1730;messing kast met cijferring,
Zwitserland, Zappler wandklok, gedateerd 1694;ijzeren polychroom beschilderde wijzerplaat met in
Frankrijk, vuurvergulde pendule, 19e eeuw;het uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op een
Frankrijk, albasten 'portico' pendule, LXVI, laat 18e eeuw;uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk
Frankrijk, miniatuur reisklokje, zgn. carriage clock, ca. 1890;verguld messing gorge case met
Frankrijk, elektrische tafelklok, Bulle, art deco, ca. 1920;Vernikkelde aan vier zijden verglaasde
Schilderijklok, 19e eeuw,Schilderij op doek met afbeelding van de abdij te Resteigne, België.
Duitsland, tafelklok met messing wijzerplaat, 1e helft 18e eeuw.De getoogde wijzerplaat met slaan/
Frankrijk, bronzen vuurvergulde pendule; ca. 1810;uurwerk met gaand- en slagwerk op bel. Witte
Frankrijk, bronzen vuur vergulde pendule, Louis Phillipe, ca. 1840;uurwerk uitgevoerd met gaand-
Frankrijk, mahoniehouten kolompendule, ca. 1830;uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op een
Frankrijk, pendule met automaat, geciseleerde wijzerplaat, vroeg 19e eeuw,in zwart-verguld bronzen
Staande horloge, eerste helft 18e eeuw,met messing wijzerplaat en verguld bronzen hoekstukken. Met
Engeland, staande klok;eikenhouten kast met messing wijzerplaat gesigneerd J. Buttler Bolton.
Friese stoelklok, 18e eeuw,de beschilderde wijzerplaat met opengewerkte zeemeerminnen. Met verguld
Friese staartklok, 'kortstaart', 19e eeuw,met beschilderde wijzerplaat en aanduiding van uren,
Engeland, 'open face' stick-barometer met thermometer, houten kast, ca. 1885,adres E.. Theedam,
Stickbarometer, Empire,op mahoniehouten plank; h. 97 cm.; 1900 ...[more]
Mahoniehouten bakbarometer, Louis XVI, ca. 1800,met gebroken timpaan en 'verre églomisé' panelen.
Engeland, kapitale mahoniehouten banjobarometer, 19e eeuw,met messing bies- en inlegwerk. Adres F.
Mahoniehouten bakbarometer, Louis XVI, ca. 1800,met verre églomisé panelen. Adres J.M. Pagani,
Mahoniehouten bakbarometer, Louis XVI, ca. 1800,met verre églomisé panelen. Adres J.M. Pagani, Groningen.; h. 134 m.; 1600 ...[more]
Engeland, twee banjo barometers;verzilverde schaalplaten, één gesigneerd W. Spray, Crowhurst. Ca.
Engeland, twee banjo barometers;verzilverde schaalplaten, één gesigneerd W. Spray, Crowhurst. Ca. 1850.; h. 92 - 97 cm; [2]10 ...[more]
Engeland, messing staafbarometer, ca. 1840,in mahoniniehouten vitrine met gestoken kuif. Adres (
Frankrijk, consoleklok met Boulle techniek, 18e eeuw;uurwerk uitgevoerd met gaand- en (kwartier)
Frankrijk, verguld bronzen cartelklok, LXVI stijl, 19e eeuw;kast en uurwerk samengesteld; witte
Frankrijk, verguld bronzen cartelklok, LXVI stijl, 19e eeuw;kast en uurwerk samengesteld; witte emaille wijzerplaat. ; h. 62 cm; 11000 ...[more]
2845 Los(e)/Seite