- 20th century decorative arts (6)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (113)
- Archelogogy and pre-colombian (92)
- Asian artefacts (China) (132)
- Asian artifacts (Japan) (104)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (63)
- Books on tribal art (9)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (44)
- Chinese and Japanse porcelain (201)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (29)
- Decorative tribal art (50)
- Design furniture (43)
- European ceramics and glass (57)
- European sculptures and works of art (100)
- From the estate of Rien Poortvliet (68)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (64)
- Icons (27)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (143)
- Paintings, watercolours and drawings (134)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (213)
- Plated objects and objets de vertu (179)
- Silver (146)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (127)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (161)
- Uhren (31)
- Ethnographica & Tribal Art (403)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (337)
- Asian Art (336)
- Collectables (228)
- Furniture (209)
- Jewellery (203)
- Fine Art & Antiques (195)
- Silver & Silver-plated items (149)
- Chinese Works of Art (135)
- Japanese Works of Art (105)
- Watercolours (95)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (92)
- Clocks, Watches & Jewellery (80)
- Carpets & Rugs (70)
- Ceramics (56)
- Prints (55)
- Sculpture (44)
- Books & Periodicals (25)
- Glassware (18)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (1)
- Nur Massenlose anzeigen
2845 Los(e)/Seite
Twee majolica borden, 17e eeuw,één met decor van putto (restauratie), de ander met figuur met cape; diam. 19 en 23 cm.; ; 280 ...[more]
Diverse tegels, 18e-20e eeuw2 dzn200
Diverse tegels, 18e-20e eeuw2 dzn200 ...[more]
Bronzen inktstel, Art Deco;Met twee beren. Verso gemerkt met een S.; l. 29,5 cm.; 1200 ...[more]
Frankrijk, bronzen plaquette, Art Deco;met afbeelding van twee saters. Gesigneerd Delaunay.
Marinus Vreugde (1880-1957), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Staand vrouwelijk naakt. Gesigneerd
Marinus Vreugde (1880-1957), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Staand vrouwelijk naakt. Gesigneerd M. Vreugde.; h. 28 cm.; 1500 ...[more]
Wilhelm Lehmbruck (1881-1919), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Portret van een vrouw. Postuum
Willem Harzing (1898-1978), houten sculptuur;Uil. Gesigneerd met monogram.; h. 28 cm.; 1500
Willem Harzing (1898-1978), houten sculptuur;Uil. Gesigneerd met monogram.; h. 28 cm.; 1500 ...[more]
Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, paar plateel vazen, jt. 1891-1892,met blauw decor. Gemerkt
Edouard Marcel Sandoz (1881-1971), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Gans met slak. Gesigneerd
Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, plateel puntvaas, jt. 1895,met gestileerd decor van bloemen op
Émile Gallé, Nancy, notenhouten tafeltje, ca. 1885;Het blad en tussenblad met inlegwerk. Gesigneerd.
Émile Gallé, Nancy, notenhouten tafeltje, ca. 1885;Het blad en tussenblad met inlegwerk. Gesigneerd. ; 67 x 40 en h. 76 cm.; 11200 ...[more]
Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, plateel vaas,met gestileerd decor. Gemerkt Rozenburg Den
Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, plateel vaas,met gestileerd decor. Gemerkt Rozenburg Den Haag.; h. 45 cm.; 11100 ...[more]
Royal Amfora, porseleinen vaas, Jugendstil,de stam met vier gebogen ribben, bloemen en-relief rond
Royal Amfora, porseleinen vaas, Jugendstil,de stam met vier gebogen ribben, bloemen en-relief rond de hals; h. 32 cm.; 1250 ...[more]
Ontwerp Josef Inwald, geperst glazen vaas, Art Deco,met décor van vissen. Hierbij Gouda, plateel
Ontwerp Josef Inwald, geperst glazen vaas, Art Deco,met décor van vissen. Hierbij Gouda, plateel vaas.; h. 20 cm. en h. 21 cm.; 2200 ...[more]
Leerdam, Stef Uiterwaal, gesatineerd glazen vormstuk;Madonna. Gesigneerd; h. 24,5 cm.; 1100
Leerdam, Stef Uiterwaal, gesatineerd glazen vormstuk;Madonna. Gesigneerd; h. 24,5 cm.; 1100 ...[more]
Oostenrijk/Bohemen, mogelijk Loetz, groen iriserende kan, Jugendstil of later,de greep in vorm van
Schwarzburger Werkstätten für Porzellankunst, model Otto Kramer, porseleinen groep, ca. 1930;
Vier stuks plateel, ca. 1920,w.o. minatuurvaasje met glazend glazuur en Arnhem, vaas. Een schaal
Vier stuks plateel, ca. 1920,w.o. minatuurvaasje met glazend glazuur en Arnhem, vaas. Een schaal beschadigd; ; h. 10 en 26 cm.; 40 ...[more]
Klei sculptuur en gipsen sculptuur;biddende man/figuren. Met onduidelijke signatuur 'Kiroppe '50';
Micha Chipovsky (geb. 1966) groen gepatineerd bronzen sculptuur;staand vrouwelijke naakt, met
Leo Braat (1908-1982), twee keramiek sculpturen;'Wie kent mijn gat in Spanje, 1971/Moederschap',
Leo Braat (1908-1982), houten sculptuur;'Kop met hoed'. Met oude collectie nummers en stikkers o.
Hildo Hildebrand L. Krop (1884-1970), terracotta plaquette;Matroos bij een raamopening met een
Verguld en gestoken houten buste ; h. 38 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 1100
Verguld en gestoken houten buste ; h. 38 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 1100 ...[more]
Frankrijk, Legras, twee glazen vazen en een glazen jardinière, Jugendstil,met décor van zwanen.;
Frankrijk, Legras, twee glazen vazen en een glazen jardinière, Jugendstil,met décor van zwanen.; h. 28 cm. en l. 28 cm.; 3350 ...[more]
Julia van Verschuer (geb. 1926), bronzen sculptuur;'Broer en zus'. Gesigneerd op etiket op de
Julia van Verschuer (geb. 1926), bronzen sculptuur;'Broer en zus'. Gesigneerd op etiket op de onderzijde.; h. 15 cm.; 180 ...[more]
Nel Bakema (1902-1992), gebronsd metalen sculptuur;Roerdomp. Gesigneerd met monogram, op houten
Nel Bakema (1902-1992), gebronsd metalen sculptuur;Roerdomp. Gesigneerd met monogram, op houten sokkel.; h. 26 cm.; 1200 ...[more]
Twee bronzen, 20e eeuw;staande vrouw en moeder met kind. Hierbij houten figuur.; h. 19 cm. en 30
Twee bronzen, 20e eeuw;staande vrouw en moeder met kind. Hierbij houten figuur.; h. 19 cm. en 30 cm.; 3120 ...[more]
Ati Emmerik, twee bronzen sculptuurtjesMet boek en perspex standaartjes; 5150 ...[more]
Onbekend, vier bronzen sculpturen, 20e eeuw;Strijkkwartet op marmeren voet/Drie strijkers; h. 10-
Onbekend, vier bronzen sculpturen, 20e eeuw;Strijkkwartet op marmeren voet/Drie strijkers; h. 10-15 cm.; 4100 ...[more]
Murano, Vittorio Ferro, blauw 'murrine' glazen vaasmet gele veermotieven; h. 30 cm.; 1100 ...[more]
Murano, Cenedese, grijs-wit glazen vaas,getrapt model met verticale banen 'scavo'; h. 39 cm.; 1100
Murano, Cenedese, grijs-wit glazen vaas,getrapt model met verticale banen 'scavo'; h. 39 cm.; 1100 ...[more]
Murano, ontwerp Gambaro e Poggi, glazen vaas,sommerso murine met blauwe, rode en zwarte banen en
Murano, ontwerp Luca Vidal (geb. 1976), glazen vaas,sommerso-battuto vaas met kleuren in zwart,
Murano, ontwerp Cesare Toro, glazen vaasmet spiraalvormige banen in blauw-zwart. Met uitlopende
Murano, twee glazen vazen, ca. 1970;Eén ontwerp Gino Cenedese, 'Incalmo' paars-blank, de ander
Drie stuks modern glas100
Drie stuks modern glas100 ...[more]
Murano, mogelijk ontwerp Dino Martens, glazen vaasmet zwart en wit 'Mezza Filigrana'. Ex lot 339,
Eric Claus (geb. 1936), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Figuren te paard. Ongesigneerd, op zwart
Ontwerp Wilhelm Wagenfeld, uitvoering Technolumen, chroom fluitketel, ontwerp 1929/30,de houten
Salvador Dalí, bronzen sculptuur;'Alma del Quijote'. Gesigneerd Dali in genummerd D 17/100, zowel op
Jef Wishaupt (geb. 1940), bronzen sculptuur;Ruimtelijke vorm. Op grijs stenen voet. Met boek en
Onbekend, terracotta portretbuste;Man met snor. Op houten sokkel.; h. 31 cm.; 180 ...[more]
Nel Bakema (1902-1992), nikkelen sculptuur;Reiger. Gesigneerd met monogram.; h. 16 cm.; 1200
Nel Bakema (1902-1992), nikkelen sculptuur;Reiger. Gesigneerd met monogram.; h. 16 cm.; 1200 ...[more]
Toegeschreven aan Koos van der Kaaij (1899-1976), terracotta sculptuur;'Pierrot'.Gesigneerd met
Toegeschreven aan Koos van der Kaaij (1899-1976), terracotta sculptuur;'Pierrot'.Gesigneerd met monogram KK.; h. 36 cm.; 1150 ...[more]
Pieter de Monchy (1916-2011), bronzen sculptuur;Boerin. Gesigneerd deMonchy. ; h. 12 cm.; 180
Pieter de Monchy (1916-2011), bronzen sculptuur;Boerin. Gesigneerd deMonchy. ; h. 12 cm.; 180 ...[more]
Vide poche,met bronzen sculptuur van jager met geschoten wild; h. 29 cm.; 1150 ...[more]
Bronzen sculptuur naar BuglerAtleet; h. 26 cm.; 1200 ...[more]
Jörg Zimmerman (geb. 1940), blauw glazen object; l. 28 cm.; 1200 ...[more]
Jörg Zimmerman (geb. 1940), groen glazen object; l. 42 cm.; gesigneerd; 1300 ...[more]
Jörg Zimmerman (geb. 1940), blauw en groen glazen object; l. 27 cm.; 1200 ...[more]
2845 Los(e)/Seite