- 20th century decorative arts (6)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (113)
- Archelogogy and pre-colombian (92)
- Asian artefacts (China) (132)
- Asian artifacts (Japan) (104)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (63)
- Books on tribal art (9)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (44)
- Chinese and Japanse porcelain (201)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (29)
- Decorative tribal art (50)
- Design furniture (43)
- European ceramics and glass (57)
- European sculptures and works of art (100)
- From the estate of Rien Poortvliet (68)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (64)
- Icons (27)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (143)
- Paintings, watercolours and drawings (134)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (213)
- Plated objects and objets de vertu (179)
- Silver (146)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (127)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (161)
- Uhren (31)
- Ethnographica & Tribal Art (403)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (337)
- Asian Art (336)
- Collectables (228)
- Furniture (209)
- Jewellery (203)
- Fine Art & Antiques (195)
- Silver & Silver-plated items (149)
- Chinese Works of Art (135)
- Japanese Works of Art (105)
- Watercolours (95)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (92)
- Clocks, Watches & Jewellery (80)
- Carpets & Rugs (70)
- Ceramics (56)
- Prints (55)
- Sculpture (44)
- Books & Periodicals (25)
- Glassware (18)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (3)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (1)
- Nur Massenlose anzeigen
2845 Los(e)/Seite
China, paar Kantonese vazen, eind 19e eeuw,met famille rose en verguld decor en onderglazuur
China, paar Kantonese vazen, eind 19e eeuw,met famille rose en verguld decor en onderglazuur blauwe kylins; h. 25 cm.; [2]200 ...[more]
China, celadon craquelé koro, mogelijk Qing dynastie,op driepoot; diam. 21 cm.; 1400 ...[more]
China, blanc de Chine guanyin, Republiek,gezeten op lotustroon. Gemerkt met blindmerken; h. 27
China, blanc de Chine guanyin, Republiek,gezeten op lotustroon. Gemerkt met blindmerken; h. 27 cm.; 1150 ...[more]
China, porseleinen vormstuk, 20e eeuw;Confucius, met iriserend bruin en turkoois glazuur; h. 44 cm.;
China, porseleinen vormstuk, 20e eeuw;Confucius, met iriserend bruin en turkoois glazuur; h. 44 cm.; 1800 ...[more]
China, craquelé celadon schotel, Republiek,met gecontourneerde rand en relief van foenix; diam. 42
China, craquelé celadon schotel, Republiek,met gecontourneerde rand en relief van foenix; diam. 42 cm.; 1200 ...[more]
China, celadon schotel, 20e eeuw.Hierbij defecte dienschaal Qianlong; diam. 42 cm.; [2]150 ...[more]
China, paar sang de boeuf 'tianqiuping' puntvazen, laat Qing dynastieh. 55 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam ; 2400 ...[more]
China, turkoois monochroom puntvaas, Qing dynastie,met fijn famille rose banddecor. Gemerkt met 4-
China, Chizou vaas, Qing dynastie,met bruin en wit slibglazuur; h. 57 cm.; Herkomst: Collectie
China, Chizou vaas, Qing dynastie,met bruin en wit slibglazuur; h. 57 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam ; 1200 ...[more]
China, terracotta grafvaas, Han dynastie,groen iriserend loodglazuur; ; h. 31 cm.; Herkomst:
China, terracotta grafvaas, Han dynastie,groen iriserend loodglazuur; ; h. 31 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam ; 1250 ...[more]
China, voor Japanse markt, blanc de Chine Guanyin, , 18e eeuw,staande met lange haardracht op
China, drie blanc de Chine plengofferbekers, Kangxi,met relief van kersenbloesem, één met tak als
China, zes blanc de Chine plengofferbekers, 18e en 19e eeuwh. 3-5,5 cm.; 6400 ...[more]
China, set van vier blanc de Chine 'kung fu' theekopjes, 19e eeuw,met relief van rozetten; h. 4 cm.;
China, set van vier blanc de Chine 'kung fu' theekopjes, 19e eeuw,met relief van rozetten; h. 4 cm.; [4]160 ...[more]
China, blanc de Chine Guanyin, 18e eeuw,met kind op schoot, geflankeerd door dienaren. Met resten
China, blanc de Chine Guanyin, 18e eeuw,met kind op schoot, geflankeerd door dienaren. Met resten van vergulding; h. 19 cm.; [1]400 ...[more]
China, paar blanc de Chine wierookhouders, 19e eeuw;Hanen; h. 17 cm.; 2120 ...[more]
China, blanc de Chine schoteltje, 17e eeuw en paar plengofferbekers, 18e/19e eeuw.Het schoteltje met
China, blauw wit porseleinen cachepotmet decor rondom van figuren in tuin; diam. 34 cm.; 1500
China, blauw wit porseleinen cachepotmet decor rondom van figuren in tuin; diam. 34 cm.; 1500 ...[more]
China, Sancai trekpotje, laat Qing dynastie,in vorm van vingercitroen, perzik en granaatappel (
China, Sancai 'brushwasher', Qing dynastie,in vorm van lingzhi-paddestoel, de rand met vleermuis; 15
China, serie van vier blauw-wit porseleinen borden en famille noir kom, 18e eeuw(kom hersteld);
Zuid China, paar porseleinen vazen, 19e eeuw,met famille verte decor van strijders; h. 45 cm.; 2400
Zuid China, paar porseleinen vazen, 19e eeuw,met famille verte decor van strijders; h. 45 cm.; 2400 ...[more]
China, groot porseleinen vormstuk, 20e eeuwZittende Budai, gezeten met verguld gebedssnoer in de
China, groot porseleinen vormstuk, 20e eeuwZittende Budai, gezeten met verguld gebedssnoer in de hand; h. ca. 50 cm.; [1]160 ...[more]
Japan, Imari schotels, Edo periode,met deels verguld decor van bloemenmand; diam. 29 cm.; 2400
Japan, Imari schotels, Edo periode,met deels verguld decor van bloemenmand; diam. 29 cm.; 2400 ...[more]
Japan, Imari scheerbekken, Edo periode,met decor van bloemenmand; diam. 25 cm.; 1280 ...[more]
Celadon kom en kommetje280
Celadon kom en kommetje280 ...[more]
Japan, blauw-wit porseleinen Arita schotel, Edo periode,met Wanli decor van vakwerk (schilfers, haarscheur); 1200 ...[more]
China, speksteen snijwerkin vorm van vingercitroen. Op houten voet; l. 11 cm.; 2200 ...[more]
China, zes snuifflesjes, 19e/20e eeuww.o. van wortelhout met applique van bergkristal; 6250
China, zes snuifflesjes, 19e/20e eeuww.o. van wortelhout met applique van bergkristal; 6250 ...[more]
China, bronzen koro, 19e eeuw,op losse voet, het geheel met deels ajour bamboemotieven; h. 23, l. 29
China, bronzen koro, 19e eeuw,op losse voet, het geheel met deels ajour bamboemotieven; h. 23, l. 29 cm.; 2500 ...[more]
China, zwart laque houten 'ding' wierookbrander, 19e eeuw,met verguld decor van karakters, op
China, zwart laque houten 'ding' wierookbrander, 19e eeuw,met verguld decor van karakters, op driepoot; h. 23, br. 26 cm.; 1200 ...[more]
China, kleine bronzen vierkante 'fang-gu' vaas, laat Ming dynastie, 17e eeuw,met archaische motieven
China, kleine bronzen vierkante 'fang-gu' vaas, laat Ming dynastie, 17e eeuw,met archaische motieven en-relief; h. 16 cm.; 1400 ...[more]
China, donker gepatineerd bronzen 'Gu' vaas, Qing dynastie, 18e eeuw,met archaische motieven en-
China, donker gepatineerd bronzen 'fanggu' vaas, 19e/20e eeuw,met archaische motieven en twee
China, donker gepatineerd bronzen 'fanggu' vaas, 19e/20e eeuw,met archaische motieven en twee oren; h. 31 cm.; 1400 ...[more]
China, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, Ming periode;Taoistische onsterfelijke met scepter in de hand; h. 27,5 cm.; 1600 ...[more]
China, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, Ming dynastie;Hemelwachter staande op rots; h. 32 cm.;
China, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, Ming dynastie;Hemelwachter staande op rots; h. 32 cm.; 1600 ...[more]
China, zilveren armband en ronde hoornen of schildpad doos, Qing dynastie, 19e eeuw,de doos met
China, jade snijwerk, waarschijnlijk Qing dynastie;Boeddha gezeten in lotushouding; h. 5.5 cm.;
China, jade snijwerk, waarschijnlijk Qing dynastie;Boeddha gezeten in lotushouding; h. 5.5 cm.; 1400 ...[more]
China, bronzen handwarmer of wierookbrander, 19e eeuw,het ajour deksel met twee vogels. Gemerkt
China, bronzen handwarmer of wierookbrander, 19e eeuw,het ajour deksel met twee vogels. Gemerkt met archaisch zegelmerk; 9 x 6 cm.; 1200 ...[more]
China, twaalf munten, deels Qing dynastie; 12 200 ...[more]
China, cloisonné wandelstokknop, ca. 1900 en diverse oosterse kralen,deels ivoor, o.a. in vorm van
China, cloisonné wandelstokknop, ca. 1900 en diverse oosterse kralen,deels ivoor, o.a. in vorm van lotus; l. 12 cm.; zkj100 ...[more]
Bronzen koro met houten deksel1150
Bronzen koro met houten deksel1150 ...[more]
China, zilveren sculptuur van een witte Tara, 19e eeuw; h 3,4 cm; Herkomst: Collectie Cserno,
China, zilveren sculptuur van een witte Tara, 19e eeuw; h 3,4 cm; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 1250 ...[more]
China, verguld bronzen sculptuur Avalokiteshvara Shadakshari, bodhisattva van mededogen, 19e eeuw; h
China, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, Ming/Qing dynastie, 17e eeuw;Shoulao schrijling
China, kalligrafieën; een bamboe en een pruimenbloesemgesigneerd met zegel; h 78 en b 35; Tom
China, ingelijste rolschilderingen. Een in de stijl van Chen Zhou,16e/17e eeuw. En Ming-stijl,
China, Chinese voorstellingen; een pruimenbloesem, een lotus in vaasen twee landschappen; h 57-106
China, rolschildering. 20e eeuw, toegeschreven aan Yu Zhongfanin de stijl van Huanghe Shanqiao. ;
China, rolschildering, 'Liu Qi,oud 52 jaar', gedateerd gengshen 1980; h 112 en b 34,5 cm; Tom
China, paar met buffelbot belegde sculpturen, 20e eeuw;Guanyins schrijlings gezeten op olifant,
China, rolschildering, muis met granaatappels / rat met frambozen,'Qi Baishi, 88 jaar oud' ; h 111
2845 Los(e)/Seite