Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
Kategorie
Sortieren nach:
- Oberkategorie,
- Kategorie
- Liste
- Galerie
-
342 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Egnatius Ydema (1876-1937)Meisje in een straatje in Friesland; paneel; 26 x 17 cm.; gesign. l.o.;
Egnatius Ydema (1876-1937)Meisje in een straatje in Friesland; paneel; 26 x 17 cm.; gesign. l.o.; 1100 ...[more]
Ferdinand Bernhard Höppe (1841-1922)Langs de vaart; aquarel; 40 x 58 cm.; gesign. r.o.; 1280
Ferdinand Bernhard Höppe (1841-1922)Langs de vaart; aquarel; 40 x 58 cm.; gesign. r.o.; 1280 ...[more]
Europese school, 19e eeuwVissers op het strand; doek; 23 x 30 cm.; 1600 ...[more]
Pieter Bouter (1887-1969)Herder met schapen op de heide; board; 27 x 43 cm.; gesign. l.o.; 1200
Pieter Bouter (1887-1969)Herder met schapen op de heide; board; 27 x 43 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
Adrianus Kuijpers (1862-1945)Molen aan de rand van een stad; board; 24 x 34 cm.; gesign. r.o.; 1200
Adrianus Kuijpers (1862-1945)Molen aan de rand van een stad; board; 24 x 34 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Willem G.F. Jansen (1871-1949)Man op paardenkar tussen de berkenbomen; board, niet ingelijst; 30 x
Willem G.F. Jansen (1871-1949)Man op paardenkar tussen de berkenbomen; board, niet ingelijst; 30 x 40 cm.; gesign. r.o.; 1400 ...[more]
Charles Bernardus Dankmeijer (1861-1923)Landschap met boer bij een moestuin, huizen op de achtergrond; doek; 36 x 48 cm.; gesign. r.o.; Uit de col...
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiek; ds250 ...[more]
Arie Johannes Zwart (1903-1981)Houthakkers bij een boerderij; doek; 50 x 70 cm.; gesign. r.o.; 1200
Arie Johannes Zwart (1903-1981)Houthakkers bij een boerderij; doek; 50 x 70 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Hollandse school, ca. 1900Vissersschepen op het strand; paneel; 24 x 30 cm.; 1100 ...[more]
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)Gezicht op een stad vanaf een dak; aquarel; 31 x 55 cm.;
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)Gezicht op een stad vanaf een dak; aquarel; 31 x 55 cm.; gesign. J.H.W. r.o.; 12000 ...[more]
Vier diverse tekeningen, 19e/begin 20e eeuwds100 ...[more]
Jacques Zon (1872-1932)Boerenpaar op het land; pastel; 36 x 27 cm.; gesign. l.o., '05; 1400
Jacques Zon (1872-1932)Boerenpaar op het land; pastel; 36 x 27 cm.; gesign. l.o., '05; 1400 ...[more]
Hendrik Schaap (1878-1955)Gezicht op huizen en figuren bij een vaart; aquarel; 39 x 50 cm.;
Hendrik Schaap (1878-1955)Gezicht op huizen en figuren bij een vaart; aquarel; 39 x 50 cm.; gesign. r.o., 1912; 1250 ...[more]
Matthieu Wiegman (1886-1971)De barmhartige Samaritaan; gouache; 35 x 27 cm.; gesign. r.o.; 1400
Matthieu Wiegman (1886-1971)De barmhartige Samaritaan; gouache; 35 x 27 cm.; gesign. r.o.; 1400 ...[more]
Matthieu Wiegman (1886-1971)Madonna met kind; gouache; 27 x 20 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Ger van Vliet (1880-1972)'Bouwwerk Gebr. Klomp, Stadionkade Amsterdam'; doek; 40 x 50 cm.; gesign.
Ger van Vliet (1880-1972)'Bouwwerk Gebr. Klomp, Stadionkade Amsterdam'; doek; 40 x 50 cm.; gesign. l.o.; 1100 ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o.Stilleven met bloemen in een vaas voor een Japanse houtsnede; doek; 55
Onduidelijk gesigneerd r.o.Stilleven met bloemen in een vaas voor een Japanse houtsnede; doek; 55 x 45 cm.; gesigneerd r.o., '27; 1400 ...[more]
Hollandse school, ca. 1900'Vlashoopen'; doek; 35 x 52 cm.; ongesigneerd; 1200 ...[more]
Toegeschrevan aan Louis Stiel (1881-1950)Polder bij Pijnacker richting Zoetermeer; paneel; 11 x 27
Toegeschrevan aan Louis Stiel (1881-1950)Polder bij Pijnacker richting Zoetermeer; paneel; 11 x 27 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
Napolitaanse school, 19e eeuwNapoli dai Carmine / Eruzione di Etna; tweemaal gouache; 40 x 65 cm.;
Napolitaanse school, 19e eeuwNapoli dai Carmine / Eruzione di Etna; tweemaal gouache; 40 x 65 cm.; 21800 ...[more]
Cornelis Westerbeek (1844-1903)Vrouw met kind op een pad in de duinen; doek; 17 x 23 cm.; gesign.
Cornelis Westerbeek (1844-1903)Vrouw met kind op een pad in de duinen; doek; 17 x 23 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Edzard Willem Koning (1869-1954)Geitje en kip; ; board; 12 x 18 cm.; monogram r.o.; 1200 ...[more]
Jan Groenenstein (1919-1979)De vlucht naar Egypte; doek; 40 x 30 cm.; gesign. r.o., '55; 1120
Jan Groenenstein (1919-1979)De vlucht naar Egypte; doek; 40 x 30 cm.; gesign. r.o., '55; 1120 ...[more]
Hugo Vilfred Pedersen (1870-1959)Neushoorn, India; doek, niet ingelijst; 29 x 47 cm.; gesign. l.
Hugo Vilfred Pedersen (1870-1959)Neushoorn, India; doek, niet ingelijst; 29 x 47 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
Christiaan Hendrik Hammes (1872-1965)Boerderij achter de duinen; doek; 50 x 80 cm.; gesign. r.o.,
Christiaan Hendrik Hammes (1872-1965)Boerderij achter de duinen; doek; 50 x 80 cm.; gesign. r.o., 1911; 1200 ...[more]
Jan Ponstijn (1883-1970)Stilleven met bloemen in een kruik en een citroen; aquarel; 54 x 45 cm.;
Jan Ponstijn (1883-1970)Stilleven met bloemen in een kruik en een citroen; aquarel; 54 x 45 cm.; gesign. r.b.; 1250 ...[more]
Onduidelijk gesign. r.o.Boeren op het land bij hooischelven; doek; 30 x 38 cm.; 1120 ...[more]
Franse school, 20e eeuw, met signatuur r.b.Advocaat; board; 27 x 35 cm.; 180 ...[more]
Albert Regagnon (1874-1961)Gezicht op een park bij Saint- Lizier; board, niet ingelijst; 46 x 33
Albert Regagnon (1874-1961)Gezicht op een park bij Saint- Lizier; board, niet ingelijst; 46 x 33 cm.; gesign. l.o., 1927; 1100 ...[more]
Gerard Huijsser (1892-1970)Druk plein in een Noord-Afrikaanse stad; board; 15 x 20 cm.; ongesigneerd
Gerard Huijsser (1892-1970)Druk plein in een Noord-Afrikaanse stad; board; 15 x 20 cm.; ongesigneerd ; 1100 ...[more]
Tilly Münninghof - van Vliet (1879-1960)Portret van Irma; doek; 80 x 49 cm.; gesign. r.o.; 1200
Tilly Münninghof - van Vliet (1879-1960)Portret van Irma; doek; 80 x 49 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Xeno Münninghof (1873-1944)Boer met schapen op een hei; paneel; 29 x 38 cm.; gesigneerd met
Xeno Münninghof (1873-1944)Boer met schapen op een hei; paneel; 29 x 38 cm.; gesigneerd met initialen r.o.; 1100 ...[more]
Onduidelijk gesigneerd l.b.Portret van een man, Philadelphia; maroufle, ; 43 x 37 cm.; ; [1]220
Onduidelijk gesigneerd l.b.Portret van een man, Philadelphia; maroufle, ; 43 x 37 cm.; ; [1]220 ...[more]
Indonesische school, 20e eeuwMan met strohoed; doek; 36 x 30 cm.; ; 1200 ...[more]
Mogelijk van de hand van Jan Sluijters Jr.Gezicht op de Amstel in de winter; board; 40 x 50 cm.;
Mogelijk van de hand van Jan Sluijters Jr.Gezicht op de Amstel in de winter; board; 40 x 50 cm.; 1120 ...[more]
Alphons Vermeir (1905-1994)Zomers landschap met koren; doek; 60 x 80 cm.; gesign. l.o., litt:
Alphons Vermeir (1905-1994)Zomers landschap met koren; doek; 60 x 80 cm.; gesign. l.o., litt: Stappaerts en Turkry, Alphons Vermeir, p. 48; 1300 ...
Alphons Vermeir (1905-1994)Stadsgezicht; doek; 50 x 65 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwHavengezicht; doek; 40 x 50 cm.; 1200 ...[more]
Leo Eland (1884-1952)Indonesisch landschap; pastel; 40 x 47 cm.; gesign. l.o., 1918; 1200 ...[more]
Arie Smit (1916-2016)'Village in Bali'; doek; 30 x 40 cm.; gesign. l.o., '01, verso titel, signatuur
Arie Smit (1916-2016)'Village in Bali'; doek; 30 x 40 cm.; gesign. l.o., '01, verso titel, signatuur en datering, herkomst: verkregen direct van d...
Han Snel (1925-1998)Indonesisch landschap; doek; 17 x 24 cm.; gesign. l.o.; 1500 ...[more]
Hal Wichers (1893-1968)Vrouw bij een poort naar een tuin aan het water; board; 29 x 19 cm.;
Hal Wichers (1893-1968)Vrouw bij een poort naar een tuin aan het water; board; 29 x 19 cm.; gesign. r.o.; 1400 ...[more]
Ernest Dezentje (1885-1972)Indonesisch rivierlandschap; maroufle; 40 x 30 cm.; gesign. l.o., '26;
Ernest Dezentje (1885-1972)Indonesisch rivierlandschap; maroufle; 40 x 30 cm.; gesign. l.o., '26; 1400 ...[more]
Leo Eland (1884-1952)'Tegen 't vallen van de avond, Brastagi, Sumatra'; board; 26,5 x 21 cm.;
Leo Eland (1884-1952)'Tegen 't vallen van de avond, Brastagi, Sumatra'; board; 26,5 x 21 cm.; gesign. r.o., verso titel; 1400 ...[more]
Hal Wichers (1893-1968)Indonesisch boslandschap; maroufle; 28 x 19 cm.; gesign. l.o.; 1300 ...[more]
Carel Lodewijk Dake Jr. (1886-1946)Gezicht op een meer, Indonesië; board, niet ingelijst; 18 x 30
Carel Lodewijk Dake Jr. (1886-1946)Gezicht op een meer, Indonesië; board, niet ingelijst; 18 x 30 cm.; gesign. r.o.; 1120 ...[more]
Otto van Bylandt (1852-1929)Algerijns dorp; maroufle; 32 x 42 cm.; gesign. l.o., verso titel; 1200
Otto van Bylandt (1852-1929)Algerijns dorp; maroufle; 32 x 42 cm.; gesign. l.o., verso titel; 1200 ...[more]
Henri van Seben (1825-1913)Vrouw met koeien op een pad in de sneeuw; doek; 40 x 66 cm.; gesign. r.
Henri van Seben (1825-1913)Vrouw met koeien op een pad in de sneeuw; doek; 40 x 66 cm.; gesign. r.o.; [1]300 ...[more]
Naar ArntzeniusPubliek in een winkelstraat; board; 40 x 50 cm.; 1200 ...[more]
Toegeschreven aan Piet van der Hem (1885-1961)Een jager met zijn hond in een veld; maroufle, ; 47
Toegeschreven aan Piet van der Hem (1885-1961)Een jager met zijn hond in een veld; maroufle, ; 47 x 37 cm.; gesign. l.o., ; [1]300 ...[more]
Joseph Caron (1866-1944)Beekje bij een huis; doek; 60 x 40 cm.; gesign. l.o.; 1250 ...[more]
W.A. van der Salm (20e eeuw)Winters polderlandschap. Hierbij onbekende kunstenaar, winters landschap.; tweemaal paneel; 30 x 40 cm.; 2100 ...[mor...
Gesigneerd J. AltinkBerkenbomen langs een zandpad; doek, niet ingelijst; 40 x 50 cm.; 1200 ...[more]
Anton Smeerdijk (1885-1965)Stilleven; doek; 45 x 45 cm.; gesign.; 1300 ...[more]
Frans Hoos (1884-1966)Dorpsgezicht met kerktoren; doek; 60 x 50 cm.; gesign. l.o.; 180 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwKoeien in een weiland bij een sloot naast bomen; board; 28 x 20 cm.; 180
Hollandse school, 20e eeuwKoeien in een weiland bij een sloot naast bomen; board; 28 x 20 cm.; 180 ...[more]
Hollandse schoolBoeren bij koeien op een veemarkt; doek; 46 x 93 cm.; Uit de collectie van een
Hollandse schoolBoeren bij koeien op een veemarkt; doek; 46 x 93 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 1300 ...[more]
Gesigneerd DelannoyTerras bij een huis; gouache; 47 x 65 cm.; 1100 ...[more]
Berend Adrianus Bongers (1866-1949)Havengezicht; doek; 40 x 51 cm.; gesign. l.o.; ; 1300 ...[more]
-
342 Los(e)/Seite