- Oberkategorie,
342 Los(e)/Seite
Shlomo Koren (1932-2013)Zonder titel; gemengde techniek op papier op doek; 100 x 100 cm.; gesign.
Jaap Gardenier (geb. 1930)Stadsgezicht Parijs; doek; 54 x 73 cm.; gesign. r.o. en verso; Uit de
Shlomo Koren (1932-2013)Zonder titel; gemengde techniek op papier op doek; 40 x 40 cm.; gesign. l.
Shlomo Koren (1932-2013)Zonder titel; gemengde techniek op papier op doek; 40 x 40 cm.; gesign. l.o., '66; 1200 ...[more]
Shlomo Koren (1932-2013)Zonder titel; gemengde techniek op papier op doek; 50 x 60 cm.; gesign. l.
Shlomo Koren (1932-2013)Zonder titel; gemengde techniek op papier op doek; 50 x 60 cm.; gesign. l.o., '67; 1200 ...[more]
Ansuya Blom (geb. 1956)'De beer toen ze jong was'; gemengde techniek op papier; 69 x 99 cm.;
Jaap Hillenius (1934-1999)'Veronica'; doek; 50 x 50 cm.; gesign. l.o., 1997; Uit een Amsterdamse
Reinier Lucassen (geb. 1939)'Sel'; doek; 60 x 50 cm.; gesign. l.b., '90-'93, tentoonstelling:
Tobias Baanders (geb. 1946)'Bultrug met huis'; doek; 25 x 30 cm.; gemonn. r.o., '77; 1500 ...[more]
Jaap Wagemaker (1906-1972)Zonder titel; gemengde techniek op board; 35 x 30 cm.; gesign. r.o., verso
Jan Cremer (geb. 1940)Twee zeefdrukken; tweemaal zeefdruk; 120 x 75 cm.; gesign; 2300 ...[more]
Lucebert (1924-1994)Compositie met dierfiguur; litho; 49 x 62 cm.; gesign. r.o., 92/100; 1200
Lucebert (1924-1994)Compositie met dierfiguur; litho; 49 x 62 cm.; gesign. r.o., 92/100; 1200 ...[more]
Andrez (André Zentveld geb. 1933)Zonder titel; doek; 50 x 40 cm.; gesign. r.o., '98; 1120 ...[more]
Anneke van Brussel (geb. 1949)Stilleven met schelpen, een slak en een bel; paneel; 26 x 26 cm.;
Frans de Haas (1934-2007)'Plein-air schilder'; doek; 50 x 60 cm.; gesign. r.o., '75. Herkomst:
Kees Verweij (1900-1995)Twee stillevens. Hierbij stilleven door B. van den Eerenbeemt.; tweemaal
Karel Appel (1921-2006)Compositie met figuren; litho; 80 x 60 cm.; gesign r.o. EA; 1300 ...[more]
Jan Meijer (1927-1995)'Oasis Spontanée' (drie werken uit deze serie); driemaal olieverf op doek op
Jan Meijer (1927-1995)Abstracte compositie; doek; 100 x 80 cm.; gesign. l.b., 8/61; Uit de collectie
Jan Meijer (1927-1995)'Souvenir Dogan'; doek (beschadigd); 100 x 50 cm.; gesign. l.b., 1/'62; Uit de
Jan Meijer (1927-1995)'Portrait du critique d'art'; doek (beschadigd); 102 x 80 cm.; gesign. l.o.,
Gérard Grassere (1915-1994)Abstracte compositie; board; 48 x 38 cm.; gesign. r.o.; 1250 ...[more]
Wim Kersten (1908-1974)Stilleven met schelpen; doek; 66 x 79 cm.; gesign. l.o., verso signatuur en
Arie van Selm (geb. 1940)'Red outlines'; doek; 88 x 101 cm.; gesign. verso, 9904-06; 1200 ...[more]
Reinier Lucassen (geb. 1939)Quell; ; doek; 60 x 64 cm.; gesign. l.o., 1990; Uit de collectie van
Klaas Gubbels (geb. 1934)'De Spin'; doek; 34,5 x 40,5 cm.; verso gesign., '94; Uit de collectie
Herbert Zangs (1924-2003)Zonder titel; board; 54 x 42 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: Galerie Parade,
Aat Veldhoen (1934-2018)De schilder met zijn vrouw; olieverf op karton; 45 x 43 cm.; gesign. l.b.,
Julia Bornefeld (geb. 1963)Zonder titel; gemengde techniek op doek op papier; 22 x 25 cm.; verso
Frans Erkelens (20e eeuw)Twee diverse werken; 2120 ...[more]
342 Los(e)/Seite