96 Los(e)/Seite
Engeland, zeskantige mahoniehouten theekist, Georgian, ca. 1800.met ingelegd bieswerk, h. 13, br. 18
Engeland, zeskantige mahoniehouten theekist, Georgian, ca. 1800.met ingelegd bieswerk, h. 13, br. 18 cm. [1]80 ...[more]
Schotland, notenhouten gefineerde bijousdoos, 19e eeuw,het deksel met geschilderde voorstelling
Schildpad lepeldoos, 19e eeuw,met gecontourneerde zijde, op ivoren pootjes, 20 x 17 cm. [1]250
Schildpad lepeldoos, 19e eeuw,met gecontourneerde zijde, op ivoren pootjes, 20 x 17 cm. [1]250 ...[more]
Paar zwart marmeren vijflichts kandelaars, h. 51 cm [2]60 ...[more]
Paar zwart marmeren siercoupes, eind 19e eeuw, h. 33 cm [2]150 ...[more]
Paar siercoupes, retour d'Egypte, circa 1900op marmeren voet, één hersteld, [2]150 ...[more]
Wortelnotenhouten likeurkeldertjemet intaglio van schelp (interieur ontbreekt). Hierbij een
Esdoornhouten naaidoos, 19e eeuw,met messing en parelmoer inleg, herkomst: wijlen mevrouw Angeline
Notenhouten schrijfkist met messing handwerk, circa 1830,herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Paar beschilderd houten juwelenkistjes, in Renaissance stijl, 20ste eeuw.beide met Religieuze
Italie, verguld metalen-emaille juwelendoosjemet geschilderd bloemdecor, op pootjes. Met sleutel, h.
Italie, verguld metalen-emaille juwelendoosjemet geschilderd bloemdecor, op pootjes. Met sleutel, h. 6, br 12 cm. [1]180 ...[more]
Acht diverse portret miniaturen, 19e eeuw,w.o. twee miniaturen van figuren in een landschap en
Duitsland, spanen doos, ca 1800,met fraaie schildering van echtpaar en tekst: 'Ach wie wird mein
Diverse incomplete benen schaakspelen, 19e eeuw,in houten naaikistje., [1]200 ...[more]
Ivoren corpus christi in ovale lijst, 19e eeuw., h. 21,5 cm. [1]120 ...[more]
Drie metalen kandelaren, [3]50
Drie metalen kandelaren, [3]50 ...[more]
Agathen coupe op voet en vaas, [2]30
Agathen coupe op voet en vaas, [2]30 ...[more]
Ebngeland, collectie 'treenware', vnl 19e eeuw,w.o. medicijnfleshouders, [2 dzn] ]250 ...[more]
Goud gekleurd metalen tafellampmet adelaar staand op rots, h. 96 cm. [1]200 ...[more]
Ronde plafonnière in Tiffany-stijl, diam. 40 cm [1]80 ...[more]
Divers,w.o. vijzel, [ds]40
Divers,w.o. vijzel, [ds]40 ...[more]
Een paar bronzen vergulde twee-lichts wandappliques,met vaasornament, Louis XVI-stijl, 20e eeuw,
Divers bijous,w.o. colliers en ringen., Collectie Cserno, Amsterdam. [zkj]200 ...[more]
Diverse objects de vertu,w.o. waaiers, munten, passersetje en kralentas., Collectie Cserno,
Diverse objects de vertu,w.o. waaiers, munten, passersetje en kralentas., Collectie Cserno, Amsterdam. [2 zkjs}]200 ...[more]
Divers, w.o. messenleggers en kerstgroep beelden. , Collectie Cserno, Amsterdam. [ds]80 ...[more]
Duitsland, spanen doos, 19e eeuw,polychroom beschilderd met spreuk 'Aufrichtig in der That, niemahls
Duitsland, paar kurk diorama's, 19e eeuw;Landschap met kerk en bomen/kasteel en molen, 14,5 x 16,5
Duitsland, paar kurk diorama's, 19e eeuw;Landschap met kerk en bomen/kasteel en molen, 14,5 x 16,5 cm. [2]100 ...[more]
Set van drie eikenhouten consoles, eind 19e eeuw,met gestoken wijnranken, h. 29 cm. [3]150 ...[more]
Twee houten snijwerken, één 17e eeuw. Herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van
Drie eikenhouten panelen, 17e/18e eeuw,met gestoken relief, l. 47, 41 en 31 x 31 cm. [3]200
Drie eikenhouten panelen, 17e/18e eeuw,met gestoken relief, l. 47, 41 en 31 x 31 cm. [3]200 ...[more]
Knipsel op zwarte ondergrond, vroeg 19e eeuw;Uil op tak. Met signatuur in potlood ESP, 22 x 17 cm [
Knipsel op zwarte ondergrond, vroeg 19e eeuw;Uil op tak. Met signatuur in potlood ESP, 22 x 17 cm [1]60 ...[more]
Messing kompas, modern, [1]30
Messing kompas, modern, [1]30 ...[more]
Bronzen portret reliëf van Napoleon, [1]120 ...[more]
Vijf objets de vertu, 19e eeuw;Sluitgewicht, engel, twee Japanse vaasjes en dolk in schede, [5]220
Vijf objets de vertu, 19e eeuw;Sluitgewicht, engel, twee Japanse vaasjes en dolk in schede, [5]220 ...[more]
Diverse objects de vertu;o.a. Oosterse stempel, Duitsland steengoed miniatuur kannetje en zilveren
Diverse objects de vertu;o.a. Oosterse stempel, Duitsland steengoed miniatuur kannetje en zilveren naaldenkoker, [zkj]40 ...[more]
Vruchtenhouten hand dorser, 19e eeuw,Met oud Sothebys label, herkomst: wijlen mevrouw Angeline
Groot formaat eikenhouten-koperen koffiemolen, 18e eeuw,de lade met bronzen beslag, h. 27 cm. [1]
Groot formaat eikenhouten-koperen koffiemolen, 18e eeuw,de lade met bronzen beslag, h. 27 cm. [1]150 ...[more]
Zakhorloge in zilveren kast (defecten) in horlogehouder, [2]60 ...[more]
Frankrijk, diverse singles en LP's, [ds]20 ...[more]
Diverse aandeleno.a. Rusische, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's
Diverse aandeleno.a. Rusische, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980 , [map]30 ...[more]
Paar messing appliques in Rococo stijlop houten wandplankje, herkomst: wijlen mevrouw Angeline
Frankrijk, marmeren en komposiet pendulestel, 19e eeuwmet beeldengroep naar Moreau, [3]200 ...[more]
Italië, driedelig marmeren pendulestel, circa 1930met komposiet sculptuur van dame met hazewind
Italië, driedelig marmeren pendulestel, circa 1930met komposiet sculptuur van dame met hazewind hond, [3]90 ...[more]
Chroom tazza, Art Deco, op zwart marmeren voet, [1]120 ...[more]
Verguld houten kleine console, houten ornament, paar koperen kraagkandelaren, [4]120 ...[more]
Paar verguld koperen penkandelaars, laat 19e eeuw, h. 44,5 cm. [2]0 ...[more]
Twee tinnen vazen,één als lampvoet, [2]0
Twee tinnen vazen,één als lampvoet, [2]0 ...[more]
Koperen hanglampje, Art Deco,met glazen pegels, l. 60 cm. [1]80 ...[more]
Paar koperen kerkkandelaren(gedemonteerd), [ds]200 ...[more]
Blauw geschilderd houten kapstok, 19e eeuw.versierd met bloem en bladmotieven. Met moderne
Blauw geschilderd houten kapstok, 19e eeuw.versierd met bloem en bladmotieven. Met moderne jashaken., 150 X 28 cm. 100 ...[more]
Orthoceras geslepen, l. 95 cm. [1]80
Orthoceras geslepen, l. 95 cm. [1]80 ...[more]
Verguld metalen kaarsenkroontje en drielichts kandelaar.De kroon met korenaren, de kandelaar met
Verguld metalen kaarsenkroontje en drielichts kandelaar.De kroon met korenaren, de kandelaar met druiventrossen, h. 42 en 48 cm. [2]80 ...[more]
Frankrijk, een set van vier verguld koperen wand appliques in Louis Seize stijl;elk met twee
Frankrijk, een paar verguld koperen wand appliques voor kaarsen, ca. 1900., h. 37 cm. [2]200
Frankrijk, een paar verguld koperen wand appliques voor kaarsen, ca. 1900., h. 37 cm. [2]200 ...[more]
Benen dominospel.Hierbij divers waaronder toneelkijker, drie stempels, [1+zkj]30 ...[more]
Twee vijzels met stamper,hierbij twee houten doosjes; tabac en thé, [6]150 ...[more]
Koffer met medische apparatuur, Anapol, Hochfrequenz Heilapparat, [1]60 ...[more]
Cavanaugh, koffer met differente handtasjesw.o. één van groen en één van rood lakleer, [9]200
Cavanaugh, koffer met differente handtasjesw.o. één van groen en één van rood lakleer, [9]200 ...[more]
96 Los(e)/Seite