96 Los(e)/Seite
Divers damast en textiel,herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam
Divers damast en textiel,herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980 , [3 vds]80 ...[more]
Divers textiel,w.o. damasten tafellaken met servetten, [vds]60 ...[more]
Rotterdamse Lloyd, pet, twee veren hoedjes en divers pleet en zilver, [3 + zkj]100 ...[more]
Divers pleet,waaronder champagnekoeler, zeventien onderborden en dienschalen, [26]150 ...[more]
Twee tinnen klepkannen, theepotje en diversen, 19e/20e eeuw., [ds]200 ...[more]
Met schildpad belegd etui en Japan, etui, 19e eeuw,met verguld decor. (schildpad etui met defecten),
Duitsland, een kleine treeft met houten handvat, 19e eeuw;hierbij twee grotere smeedijzeren
Albasten vogelbadgedragen door drie pelikanen. In twee delen (besch.), [1]250 ...[more]
Engeland, kompas, circa 1800,in mahoniehouten vatting. Hierbij drie zakkompassen, 18e/19e eeuw en
Frankrijk, zakbarometerin messing kast. Hierbij Duitsland, zakmicroscoop en Frankrijk, muntgewicht
Duitsland, micrometer in kistje.Hierbij een Rabone&Sons meetlint en messing duimstok, herkomst:
Almanack de Gotha1886-1903 (enkele delen ontbreken), herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Divers tin, waaronder klepkan, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's
Bronzen vijzel en stamper., [1]120
Bronzen vijzel en stamper., [1]120 ...[more]
Messing deels zwart gelakte microscoop gesigneerd Carl Zeiss, Jena. Serienummer 35039., [1]120
Messing deels zwart gelakte microscoop gesigneerd Carl Zeiss, Jena. Serienummer 35039., [1]120 ...[more]
Duitsland, globe gesigneerd Otto Herkt, ca. 1930,Geplaatst op houten gedraaide voet met ingelegd
Album Amicorum, 19e eeuw en album met oude reclamekaarten/poeziealbumplaatjes, ca. 1900, [2 albums]
Album Amicorum, 19e eeuw en album met oude reclamekaarten/poeziealbumplaatjes, ca. 1900, [2 albums]60 ...[more]
Oude ansichtkaarten in album (ca 400 stuks, maar niet compleet), ca, 1900,, [1]100 ...[more]
Barograaf in mahoniehouten kast, adres L. J. Harri, Amsterdam. Uitgevoerd met 5 Vidi doosjes,
Engeland, messing sextant gesigneerd Lawrence & Mayo, London, 19e eeuw;'clover-frame', met
Frankrijk, pendule in gegoten metalen kast, ca. 1880,porselein ornamenten, bekroond met vaas
Engeland, tafelklok naar antiek voorbeeld,in wortelnotenhouten kast. Met maan aanduiding. Gesigneerd
Engeland, prikklok,adres National Time Recorder Co. Lts. Kent, [1]60 ...[more]
Houten poppenhemelbedje, begin 19e eeuw,samen met een kakstoeltje (beschadigingen), h. 68 x b. 55
Een eikenhouten model van een afuit, ca. 1800.(defecten)., l. 43 cm. [1]80 ...[more]
Drie doosjes met diverse tinnen figuurtjes, Honi speelgoedSoldaatjes, boerderij- en sportfiguurtjes,
Drie doosjes met diverse tinnen figuurtjes, Honi speelgoedSoldaatjes, boerderij- en sportfiguurtjes, [3]60 ...[more]
Meesterstukje; houten linnenkast, circa 1930met koperen beslag, [1]70 ...[more]
Van Melle's toffee blik, [1]20
Van Melle's toffee blik, [1]20 ...[more]
Drie beschilderde spanen dekseldozen, [3]250 ...[more]
Textilia, Turkije, vier geborduurde doeken en een doek wit met goud- en zilverdraad, [5]100
Textilia, Turkije, vier geborduurde doeken en een doek wit met goud- en zilverdraad, [5]100 ...[more]
Kristallen Inkstel op zwart laque onderstel, 19e eeuw,ingelegd met parelmoer, de potten met zilveren
Kristallen Inkstel op zwart laque onderstel, 19e eeuw,ingelegd met parelmoer, de potten met zilveren doppen, l. 24 cm. [1]100 ...[more]
Vijf porseleinen pillendozen en flacon met zilveren dop, [zkj]80 ...[more]
96 Los(e)/Seite