230 Los(e)/Seite
Lee Ufan (geb. 1936)Zonder titel, ets, niet ingelijst, gesign. r.o., 2000, 5/40, 34 x 41 cm. [map]
Lee Ufan (geb. 1936)Zonder titel, ets, niet ingelijst, gesign. r.o., 2000, 5/40, 34 x 41 cm. [map]400 ...[more]
Emile Cornelis (geb. 1946)'Toro', groen-bruin gepatineerd bronzen sculptuur, gesign. met initialen
Bas Meerman (geb. 1970)De boxer. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah Wolf, doek,
Savar Gudnason (1909-1988)Zonder titel, board, gesign. l.o., '64, 76 x 51 cm. [1]2000 ...[more]
Franz-Josef Vanck (geb. 1960)Hoog-Laag, steen en bronzen sculptuur, h. 130 cm. Herkomst: uit een
Franz-Josef Vanck (geb. 1960)Hoog-Laag, steen en bronzen sculptuur, h. 130 cm. Herkomst: uit een particuliere collectie [1]800 ...[more]
Juul Kraijer (geb. 1970)Vastgebonden vrouw. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en
Finn Pedersen (1944-2004)Zonder titel , collage, gesign. l.o., 29 x 39 cm. 200 ...[more]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuwVrouwfiguur, groen gepatineerd bronzen sculptuur, h. 170 cm. Herkomst:
Mathieu Knippenburgh (geb. 1950);houten sculptuur, gesigneerd aan de onderzijde en gedateerd '78.,
Mathieu Knippenburgh (geb. 1950);houten sculptuur, gesigneerd aan de onderzijde en gedateerd '78., h. 48 cm, b. 38 cm. [1]200 ...[more]
Paula Thies (1920-2000)Tweemaal doek met zittende vrouw (tweeluik). Herkomst: uit de collectie van
Houcine Bouchiba (geb. 1956)Zonder titel. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah
Armando Bergallo (geb. 1942)Compositie met rode vogels, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Jan Sierhuis (geb. 1928)Man in luchtbel, gouache, gesign. l.o., '68, 72 x 108,5 cm. [1]800 ...[more]
Jim Dine (geb. 1935)'The realistic poet assasinated’. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert
Sandro Chia (geb. 1946)Interieur met man op bed, potlood en aquarel, gesign. r.o., '77, 28 x 21,5
Herman Brood (1946-2001)Vrouwelijk naakt, doek, gesign. m.o., '89, 65 x 54 cm. [1]400 ...[more]
Hans Kanters (geb. 1947)'Dream to dream', litho, gesign. l.o., 46/150, 33 x 57 cm. [1]100 ...[more]
Eugene Brands (1913-2002)Abstracte compositie, gouache, gesign. r.o., 32 x 27 cm. [1]1200 ...[more]
Anton Rooskens (1906-1976)Zonder titel, inosnede, handgekleurd, gesign. met initialen, '54, 28 x
Guy Vandenbranden (1926-2014)Compositie in grijs, zwart en wit, doek, verso gesign., '60, 100 x
Cole Morgan (geb. 1950)Twee zeefdrukken, twee zeefdrukken, gesign., '92, 50 x 35 cm en 80 x 60 cm.
Guy Vandenbranden (1926-2014)Abstracte compositie, litho, gesign. r.o., '58, 45 x 35 cm. Herkomst:
Guy Vandenbranden (1926-2014)Abstracte compositie, litho, gesign. r.o., '58, 45 x 35 cm. Herkomst: uit een particuliere collectie [1]120 ...[more]
Guy Vandenbranden (1926-2014)Tweemaal abstracte compositie, tweemaal seriegrafie, gesign. r.o., 22 x
Gilberto Zorio (geb. 1944)Zonder titel, aquarel, gesign. l.o., '92, 56 x 75 cm. [1]2000 ...[more]
Gilberto Zorio (geb. 1944)Zonder titel, aquarel, gesign. l.o., '92, 56 x 75 cm. Herkomst: uit een
Gilberto Zorio (geb. 1944)Zonder titel, aquarel, gesign. l.o., '92, 56 x 75 cm. Herkomst: uit een particuliere collectie [1]2000 ...[more]
Willem van Malsen (1940-2005)Theepot. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah
Hannes Postma (geb. 1933)Zonder titel. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah Wolf,
Bruno Saetti (1902-1984)'Affresco', doek, gesign. r.o., verso signatuur en titel, 1969, 43 x 50
Bruno Saetti (1902-1984)'Affresco', doek, gesign. r.o., verso signatuur en titel, 1969, 43 x 50 cm. [1]2000 ...[more]
Constant (1920-2005)De Fles, kleurenets, gesign. r.o., III/X, 16 x 19 cm., blad 50 x 37 cm. [1]250
Constant (1920-2005)De Fles, kleurenets, gesign. r.o., III/X, 16 x 19 cm., blad 50 x 37 cm. [1]250 ...[more]
Pierre Alechinsky (geb. 1927)Zonder titel, litho, gesign. m.o., 81/100, 64 x 48 cm. [1]400 ...[more]
Eugene Brands (1913-2002)Abstracte compositie, litho, gesign. r.o., '72-'93, 92/200, 50 x 55 cm. [
Eugene Brands (1913-2002)Abstracte compositie, litho, gesign. r.o., '72-'93, 92/200, 50 x 55 cm. [1]200 ...[more]
Paula Thies (1920-2000)Man en hond. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah Wolf,
Emily Kame Kngwarreye (ca. 1910-1996)'My country', doek, verso genummerd 5184, incl. certificaat,
Emily Kame Kngwarreye (ca. 1910-1996)'My Country', doek, verso genummerd 7015, incl. certificaat,
Mick Namarari Tjapaltjarri (1926-1998)Zonder titel, doek, niet ingelijst, verso gesign., 91 x 61 cm.
Dick Elffers (1910-1990)Stilleven, doek, gesign. r.o., '75, herkomst: Kunstendel M.L. de Boer, no.
Francois Millon (geb. 1952)Staand figuur, doek, verso gesign., 2008, 200 x 120 cm [1]500 ...[more]
Georges Dayez (1907-1991)Abstracte compositie, gouache, gesign. l.o., 64 x 48 cm. [1]400 ...[more]
Jan Mulder (20e eeuw)'Geremde groei 2' , gepatineerd brtonzen sculptuur, 1970, no. 29, 33 x 11
Jan Mulder (20e eeuw)'Geremde groei 2' , gepatineerd brtonzen sculptuur, 1970, no. 29, 33 x 11 cm. [1]200 ...[more]
Anton Heijboer (1924-2005)'Heilig', doek, gesign. l.o., 1976, 100 x 130 cm. [1]900 ...[more]
Diverse moderne grafiek en tekeningen, [map]250 ...[more]
Karel Appel (1921-2006)Vogelfiguren, inkttekening, gesign. l.o., '56, herkomst: Galleria dell'
Karel Appel (1921-2006)Vogelfiguren, inkttekening, gesign. l.o., '56, herkomst: Galleria dell'Ariete, Milano, 31 x 23,5 cm. [1]3000 ...[more]
Willem van Malsen (1940-2005)Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah Wolf, doek,
Rob Scholte (geb. 1958)'De angst', druk/gemengde techniek op papier, gesign. l.o., 30 x 32 cm. [1]
Rob Scholte (geb. 1958)'De angst', druk/gemengde techniek op papier, gesign. l.o., 30 x 32 cm. [1]200 ...[more]
Ysbrant (geb. 1937)'Angels in my studio’. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah
Theo Mackaay (geb. 1950)Familie, gepatineerd bronzen sculptuur, h. 66 cm. [1]900 ...[more]
Eugene Brands (1913-2002)Landschap met zon, gouache, gesign. r.o., '67, 28,5 x 31,5 cm. [1]800
Eugene Brands (1913-2002)Landschap met zon, gouache, gesign. r.o., '67, 28,5 x 31,5 cm. [1]800 ...[more]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuwGezicht op een boerderij. Hierbij schilderij door Jeanne Mallant.,
Onbekende kunstenaar, 20e eeuwAbstracte compositie, gouache, 32 x 40 cm. [1]100 ...[more]
Armando Bergallo (geb. 1942)De drie Gratiën, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur
Jan Schoonhoven (1914-1994)'VIII', litho, niet ingelijst, gesign. r.o., 1977, 90/100, 70 x 53 cm. [
Jan Schoonhoven (1914-1994)'VIII', litho, niet ingelijst, gesign. r.o., 1977, 90/100, 70 x 53 cm. [map]500 ...[more]
Theo Michels (1908-1981)Twee portretten van een vrouw, tweemaal gouache, gesign. l.o. en verso, 85 x
Theo Michels (1908-1981)Twee portretten van een vrouw, tweemaal gouache, gesign. l.o. en verso, 85 x 50 cm. [2]200 ...[more]
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1955)'De Stoel', houtsnede, gesign. r.o., 55 x 33 cm. [1]100 ...[more]
Glenn Baxter (geb. 1944)'Francois discovers an outbreak of modernism', ets, gesign. r.o., '99, 12/
Theo Mackaay (geb. 1950)Liggend naakt, gepatineerd bronzen sculptuur, op zwart marmeren voet,
Theo Mackaay (geb. 1950)Liggend naakt, gepatineerd bronzen sculptuur, op zwart marmeren voet, gesign., 50 x 73 cm [1]4000 ...[more]
230 Los(e)/Seite