230 Los(e)/Seite
Henk Visch (geb. 1950)Zonder titel, inkttekening, gesign. r.o., '82, 29,5 x 21 cm. [1]250 ...[more]
Lucebert (1924-1994)Zonder titel, litho, gesign. l.o., 50 x 60 cm., 75/100 [1]120 ...[more]
Zeven diverse moderne werken,w.b. Witzenhausen, Veneman en Schierbeek, [ds]120 ...[more]
Diverse litho's en zeefdrukken, 20e eeuw,w.b. Jan Cremer, Jan Sierhuis en Armando., [9]180 ...[more]
Henk Peeters (1925-2013)'Niet'. Set van vijf handgemaakte werken op papier in verschillende
Arnout Killian (geb. 1969)Hotelkamer, doek, verso gesign., niet ingelijst, 1999, 57 x 83 cm. [1]200
Arnout Killian (geb. 1969)Hotelkamer, doek, verso gesign., niet ingelijst, 1999, 57 x 83 cm. [1]200 ...[more]
Naar Terry RodgersZonder titel, fotoreproductie, 100 x 150 cm. [1]200 ...[more]
Monica Rotgans (geb. 1951)'El solitario', doek, gesign., 2004, 120 x 120 cm. Herkomst: uit een
Monica Rotgans (geb. 1951)'El solitario', doek, gesign., 2004, 120 x 120 cm. Herkomst: uit een particuliere collectie [1]400 ...[more]
Hector Vilche (geb. 1942)'The tiny insistence' / Compositie in blauw, herkomst: wijlen mevrouw
Marc Mulders (geb. 1958)100.000.000. Boek gemaakt in samenwerking met Reinoud van Vught. , gemengde techniek, 2/60, 43 x 31 cm. [1]800 ...[more]
Reinier Lucassen (geb. 1939)Systeme cosmique, collage, gesign. m.o., 9.87, 28 x 20 cm. [1]250
Reinier Lucassen (geb. 1939)Systeme cosmique, collage, gesign. m.o., 9.87, 28 x 20 cm. [1]250 ...[more]
Silvio Montoya (geb. 1944)'Un fleur d'amour a l'été, beschilderd houten sculptuur, verso gesign., '
Corneille (1922-2010)Serie van drie glazen schotels, uitvoering Leerdam, genummerd, inclusief drie
Corneille (1922-2010)Serie van drie glazen schotels, uitvoering Leerdam, genummerd, inclusief drie certificaten., diam. 40 cm. [3]1200 ...[more]
Bob Aiwerioba (geb. 1967)Compositie met figuur, 140 x 100 cm., doek, gesign. r.o., '07. Herkomst:
Bob Aiwerioba (geb. 1967)Compositie met figuur, 140 x 100 cm., doek, gesign. r.o., '07. Herkomst: uit een particuliere collectie [1]150 ...[more]
Corneille (1922-2010)'Hommage a Satie' / 'Hommage a Beethoven', litho, gesign. r.o., '89, 83/200, 33
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiek, eind 20e eeuw, [ds]200 ...[more]
Corneille (1922-2010)Aujourd'hui, map met boek en vier litho's, 30 x 25 cm., vier litho's gesign. en
Corneille (1922-2010)Aujourd'hui, map met boek en vier litho's, 30 x 25 cm., vier litho's gesign. en genummerd 49/200 [1]400 ...[more]
Corneille (1922-2010)Le songe de nuit d'été, zeefdruk, gesign. r.o., 2002, 40 x 50 cm. [1]200
Corneille (1922-2010)Le songe de nuit d'été, zeefdruk, gesign. r.o., 2002, 40 x 50 cm. [1]200 ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o.Abstracte compositie. Hierbij ets door Ru van Rossum, litho, 42 x 58
Onduidelijk gesigneerd r.o.Abstracte compositie. Hierbij ets door Ru van Rossum, litho, 42 x 58 cm. en ets, gesign., 55 x 50 cm. [2]120 ...[more]
Peter van Poppel (geb. 1945)Atelier, litho, hand ingekleurd, gesign. 18/25, '86, 30 x 30 cm. [1]120
Peter van Poppel (geb. 1945)Atelier, litho, hand ingekleurd, gesign. 18/25, '86, 30 x 30 cm. [1]120 ...[more]
Corneille (1922-2010)Vrouw en kat, keramiek, 1998, 14/40, gesign. r.o., 51 x 72,5 cm. [1]600
Corneille (1922-2010)Vrouw en kat, keramiek, 1998, 14/40, gesign. r.o., 51 x 72,5 cm. [1]600 ...[more]
Max Ernst (1891-1976)Twee etsen, twee etsen, gesign. r.o., V/XV, 30 x 22 cm. [2]400 ...[more]
Aart Roos (1919-2009)'Boer', doek, gesign. r.o., 83 x 102 cm. [1]100 ...[more]
Jos Muris (1936-1984)Compositie met schedel, board, '69-'70, 60 x 60 cm. [1]120 ...[more]
Onduidelijk gesign. r.o., '67Compositie met vissen, doek, niet ingelijst, 61 x 91 cm. [1]150
Onduidelijk gesign. r.o., '67Compositie met vissen, doek, niet ingelijst, 61 x 91 cm. [1]150 ...[more]
Gabriëlle van der Laak (geb. 1958)Zonder titel, gemengde techniek op papier, verso gesign., '89,
Dick Wiarda (1943-1999)Zonder titel, gouache, gesign. r.o., '91, 11 x 14 cm. [1]100 ...[more]
Jan Montijn (1924-2015)'Chönyid Bardo', map met vijftien etsen, allen gesign., 17/20, 1975, 65 x
Jan Montijn (1924-2015)'Chönyid Bardo', map met vijftien etsen, allen gesign., 17/20, 1975, 65 x 50 cm. [2]500 ...[more]
Jan Montijn (1924-2015)'Les sept paysages de l'inconnu', map met 7 etsen, allen gesign., 18/30,
Jan Montijn (1924-2015)'Les sept paysages de l'inconnu', map met 7 etsen, allen gesign., 18/30, 1972, 25 x 20 cm. [map]180 ...[more]
Horst Antes (geb. 1936)Figuur. Hierbij vier diverse stuks grafiek en reproducties., [5]100 ...[more]
Marcel van Maele (1931-2009)Leeg-vol / Open-dicht, tweemaal gemengde techniek, éénmaal glas
Jan Montijn (1924-2015)Zonder titel, ets, gesign. r.o., 44x38 cm 100 ...[more]
Divers grafiek en tekeningen, 20e eeuw, [map]100 ...[more]
Paul Blanca (geb. 1958)"Sangre del Toro'. Serie van acht zeefdrukken gedrukt met stierenbloed. In de
Silvio Montoya (geb. 1944)'Herfst en souvenirs', beschilderd houten sculptuur, verso gesign., '97,
Auke de Vries (geb. 1937)'Maasbeeld', 39 maal dezelfde zeefdruk, hierbij 1 ander, niet ingelijst,
Auke de Vries (geb. 1937)'Maasbeeld', 39 maal dezelfde zeefdruk, hierbij 1 ander, niet ingelijst, 1982, 100 x 70 cm. [map]200 ...[more]
Claes Oldenburg (geb. 1929)Lake Union, Seattle, Washington, 1972, litho, niet ingelijst, gesign. r.
Claes Oldenburg (geb. 1929)Lake Union, Seattle, Washington, 1972, litho, niet ingelijst, gesign. r.o., 269/300, 80 x 59 cm. [map]500 ...[more]
Ed Dukkers (1923-1996)'In de wolken', krijt en pastel, niet ingelijst, gesign. r.o., '94, 25 x 23
Ed Dukkers (1923-1996)'In de wolken', krijt en pastel, niet ingelijst, gesign. r.o., '94, 25 x 23 cm. [map]200 ...[more]
Harry Karssen (geb. 1933)Zonder titel, gouache, gesign. r.o., '91, 98 x 64 cm. [1]200 ...[more]
Paul den Hollander (geb. 1950)'Brighton 6', foto, gesign. l.o., 1979, 35 x 49 cm. [1]200 ...[more]
Luc Claus (1930-2006)'Je zal er nooit meer opnieuw zijn'. Map met vier gravures door Luc Claus.
Henk Visch (geb. 1950)Zes zeefdrukken. Hierbij litho door Armando, gouachte door Roelofsz, twee
Bas Roodnat (1930-2004)Riviergezicht. Hierbij foto door Robert Collette., twee foto's, verso
Bas Roodnat (1930-2004)Riviergezicht. Hierbij foto door Robert Collette., twee foto's, verso gesign.?, 30 x 40 cm. [2]200 ...[more]
Ossip (geb. 1952)Zonder titel. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah Wolf,
Jan Henderikse (geb. 1937)'Broadway', [1]200 ...[more]
Jacques Doucet (1924-1994)Zonder titel, zeefdruk, gesign. l.o., '91, 13/200, 80 x 60 cm. [1]200
Jacques Doucet (1924-1994)Zonder titel, zeefdruk, gesign. l.o., '91, 13/200, 80 x 60 cm. [1]200 ...[more]
Jan Henderikse (geb. 1937)New York - Miami, [1]120 ...[more]
Josef Felix Müller (geb. 1955)Driemaal compositie met twee figuren, driemaal aquarel en gouache,
Josef Felix Müller (geb. 1955)Driemaal compositie met twee figuren, driemaal aquarel en gouache, verso gesigneerd?, 58 x 46 cm. [3]1000 ...[more]
Günter Tuzina (geb. 1951)'Albert Ayler '2'', gouache, niet ingelijst, verso gesign., 1984, 27 x
Günter Tuzina (geb. 1951)'Albert Ayler '2'', gouache, niet ingelijst, verso gesign., 1984, 27 x 20cm. [map]400 ...[more]
Günter Tuzina (geb. 1951)Zonder titel, potlood, houtskool en gouache, niet ingelijst, verso gesign.,
Günter Tuzina (geb. 1951)Zonder titel, potlood, houtskool en gouache, niet ingelijst, verso gesign., 1991, 30 x 23 cm. [map]400 ...[more]
230 Los(e)/Seite