448 Los(e)/Seite
Guy Vandenbranden (1926-2014)Tweemaal abstracte compositie, tweemaal seriegrafie, gesign. r.o., 22 x
Gilberto Zorio (geb. 1944)Zonder titel, aquarel, gesign. l.o., '92, 56 x 75 cm. [1]2000 ...[more]
Gilberto Zorio (geb. 1944)Zonder titel, aquarel, gesign. l.o., '92, 56 x 75 cm. Herkomst: uit een
Gilberto Zorio (geb. 1944)Zonder titel, aquarel, gesign. l.o., '92, 56 x 75 cm. Herkomst: uit een particuliere collectie [1]2000 ...[more]
Willem van Malsen (1940-2005)Theepot. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah
Hannes Postma (geb. 1933)Zonder titel. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah Wolf,
Bruno Saetti (1902-1984)'Affresco', doek, gesign. r.o., verso signatuur en titel, 1969, 43 x 50
Bruno Saetti (1902-1984)'Affresco', doek, gesign. r.o., verso signatuur en titel, 1969, 43 x 50 cm. [1]2000 ...[more]
Constant (1920-2005)De Fles, kleurenets, gesign. r.o., III/X, 16 x 19 cm., blad 50 x 37 cm. [1]250
Constant (1920-2005)De Fles, kleurenets, gesign. r.o., III/X, 16 x 19 cm., blad 50 x 37 cm. [1]250 ...[more]
Pierre Alechinsky (geb. 1927)Zonder titel, litho, gesign. m.o., 81/100, 64 x 48 cm. [1]400 ...[more]
Eugene Brands (1913-2002)Abstracte compositie, litho, gesign. r.o., '72-'93, 92/200, 50 x 55 cm. [
Eugene Brands (1913-2002)Abstracte compositie, litho, gesign. r.o., '72-'93, 92/200, 50 x 55 cm. [1]200 ...[more]
Paula Thies (1920-2000)Man en hond. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah Wolf,
Emily Kame Kngwarreye (ca. 1910-1996)'My country', doek, verso genummerd 5184, incl. certificaat,
Emily Kame Kngwarreye (ca. 1910-1996)'My Country', doek, verso genummerd 7015, incl. certificaat,
Mick Namarari Tjapaltjarri (1926-1998)Zonder titel, doek, niet ingelijst, verso gesign., 91 x 61 cm.
Dick Elffers (1910-1990)Stilleven, doek, gesign. r.o., '75, herkomst: Kunstendel M.L. de Boer, no.
Francois Millon (geb. 1952)Staand figuur, doek, verso gesign., 2008, 200 x 120 cm [1]500 ...[more]
Georges Dayez (1907-1991)Abstracte compositie, gouache, gesign. l.o., 64 x 48 cm. [1]400 ...[more]
Jan Mulder (20e eeuw)'Geremde groei 2' , gepatineerd brtonzen sculptuur, 1970, no. 29, 33 x 11
Jan Mulder (20e eeuw)'Geremde groei 2' , gepatineerd brtonzen sculptuur, 1970, no. 29, 33 x 11 cm. [1]200 ...[more]
Anton Heijboer (1924-2005)'Heilig', doek, gesign. l.o., 1976, 100 x 130 cm. [1]900 ...[more]
Diverse moderne grafiek en tekeningen, [map]250 ...[more]
Karel Appel (1921-2006)Vogelfiguren, inkttekening, gesign. l.o., '56, herkomst: Galleria dell'
Karel Appel (1921-2006)Vogelfiguren, inkttekening, gesign. l.o., '56, herkomst: Galleria dell'Ariete, Milano, 31 x 23,5 cm. [1]3000 ...[more]
Willem van Malsen (1940-2005)Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah Wolf, doek,
Rob Scholte (geb. 1958)'De angst', druk/gemengde techniek op papier, gesign. l.o., 30 x 32 cm. [1]
Rob Scholte (geb. 1958)'De angst', druk/gemengde techniek op papier, gesign. l.o., 30 x 32 cm. [1]200 ...[more]
Ysbrant (geb. 1937)'Angels in my studio’. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah
Theo Mackaay (geb. 1950)Familie, gepatineerd bronzen sculptuur, h. 66 cm. [1]900 ...[more]
Eugene Brands (1913-2002)Landschap met zon, gouache, gesign. r.o., '67, 28,5 x 31,5 cm. [1]800
Eugene Brands (1913-2002)Landschap met zon, gouache, gesign. r.o., '67, 28,5 x 31,5 cm. [1]800 ...[more]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuwGezicht op een boerderij. Hierbij schilderij door Jeanne Mallant.,
Onbekende kunstenaar, 20e eeuwAbstracte compositie, gouache, 32 x 40 cm. [1]100 ...[more]
Armando Bergallo (geb. 1942)De drie Gratiën, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur
Jan Schoonhoven (1914-1994)'VIII', litho, niet ingelijst, gesign. r.o., 1977, 90/100, 70 x 53 cm. [
Jan Schoonhoven (1914-1994)'VIII', litho, niet ingelijst, gesign. r.o., 1977, 90/100, 70 x 53 cm. [map]500 ...[more]
Theo Michels (1908-1981)Twee portretten van een vrouw, tweemaal gouache, gesign. l.o. en verso, 85 x
Theo Michels (1908-1981)Twee portretten van een vrouw, tweemaal gouache, gesign. l.o. en verso, 85 x 50 cm. [2]200 ...[more]
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1955)'De Stoel', houtsnede, gesign. r.o., 55 x 33 cm. [1]100 ...[more]
Glenn Baxter (geb. 1944)'Francois discovers an outbreak of modernism', ets, gesign. r.o., '99, 12/
Theo Mackaay (geb. 1950)Liggend naakt, gepatineerd bronzen sculptuur, op zwart marmeren voet,
Theo Mackaay (geb. 1950)Liggend naakt, gepatineerd bronzen sculptuur, op zwart marmeren voet, gesign., 50 x 73 cm [1]4000 ...[more]
Henk Visch (geb. 1950)Zonder titel, inkttekening, gesign. r.o., '82, 29,5 x 21 cm. [1]250 ...[more]
Lucebert (1924-1994)Zonder titel, litho, gesign. l.o., 50 x 60 cm., 75/100 [1]120 ...[more]
Zeven diverse moderne werken,w.b. Witzenhausen, Veneman en Schierbeek, [ds]120 ...[more]
Diverse litho's en zeefdrukken, 20e eeuw,w.b. Jan Cremer, Jan Sierhuis en Armando., [9]180 ...[more]
Henk Peeters (1925-2013)'Niet'. Set van vijf handgemaakte werken op papier in verschillende
Arnout Killian (geb. 1969)Hotelkamer, doek, verso gesign., niet ingelijst, 1999, 57 x 83 cm. [1]200
Arnout Killian (geb. 1969)Hotelkamer, doek, verso gesign., niet ingelijst, 1999, 57 x 83 cm. [1]200 ...[more]
Naar Terry RodgersZonder titel, fotoreproductie, 100 x 150 cm. [1]200 ...[more]
Monica Rotgans (geb. 1951)'El solitario', doek, gesign., 2004, 120 x 120 cm. Herkomst: uit een
Monica Rotgans (geb. 1951)'El solitario', doek, gesign., 2004, 120 x 120 cm. Herkomst: uit een particuliere collectie [1]400 ...[more]
Hector Vilche (geb. 1942)'The tiny insistence' / Compositie in blauw, herkomst: wijlen mevrouw
Marc Mulders (geb. 1958)100.000.000. Boek gemaakt in samenwerking met Reinoud van Vught. , gemengde techniek, 2/60, 43 x 31 cm. [1]800 ...[more]
Reinier Lucassen (geb. 1939)Systeme cosmique, collage, gesign. m.o., 9.87, 28 x 20 cm. [1]250
Reinier Lucassen (geb. 1939)Systeme cosmique, collage, gesign. m.o., 9.87, 28 x 20 cm. [1]250 ...[more]
Silvio Montoya (geb. 1944)'Un fleur d'amour a l'été, beschilderd houten sculptuur, verso gesign., '
Corneille (1922-2010)Serie van drie glazen schotels, uitvoering Leerdam, genummerd, inclusief drie
Corneille (1922-2010)Serie van drie glazen schotels, uitvoering Leerdam, genummerd, inclusief drie certificaten., diam. 40 cm. [3]1200 ...[more]
Bob Aiwerioba (geb. 1967)Compositie met figuur, 140 x 100 cm., doek, gesign. r.o., '07. Herkomst:
Bob Aiwerioba (geb. 1967)Compositie met figuur, 140 x 100 cm., doek, gesign. r.o., '07. Herkomst: uit een particuliere collectie [1]150 ...[more]
Corneille (1922-2010)'Hommage a Satie' / 'Hommage a Beethoven', litho, gesign. r.o., '89, 83/200, 33
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiek, eind 20e eeuw, [ds]200 ...[more]
Corneille (1922-2010)Aujourd'hui, map met boek en vier litho's, 30 x 25 cm., vier litho's gesign. en
Corneille (1922-2010)Aujourd'hui, map met boek en vier litho's, 30 x 25 cm., vier litho's gesign. en genummerd 49/200 [1]400 ...[more]
Corneille (1922-2010)Le songe de nuit d'été, zeefdruk, gesign. r.o., 2002, 40 x 50 cm. [1]200
Corneille (1922-2010)Le songe de nuit d'été, zeefdruk, gesign. r.o., 2002, 40 x 50 cm. [1]200 ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o.Abstracte compositie. Hierbij ets door Ru van Rossum, litho, 42 x 58
Onduidelijk gesigneerd r.o.Abstracte compositie. Hierbij ets door Ru van Rossum, litho, 42 x 58 cm. en ets, gesign., 55 x 50 cm. [2]120 ...[more]
Peter van Poppel (geb. 1945)Atelier, litho, hand ingekleurd, gesign. 18/25, '86, 30 x 30 cm. [1]120
Peter van Poppel (geb. 1945)Atelier, litho, hand ingekleurd, gesign. 18/25, '86, 30 x 30 cm. [1]120 ...[more]
Corneille (1922-2010)Vrouw en kat, keramiek, 1998, 14/40, gesign. r.o., 51 x 72,5 cm. [1]600
Corneille (1922-2010)Vrouw en kat, keramiek, 1998, 14/40, gesign. r.o., 51 x 72,5 cm. [1]600 ...[more]
Max Ernst (1891-1976)Twee etsen, twee etsen, gesign. r.o., V/XV, 30 x 22 cm. [2]400 ...[more]
448 Los(e)/Seite