448 Los(e)/Seite
Aart Roos (1919-2009)'Boer', doek, gesign. r.o., 83 x 102 cm. [1]100 ...[more]
Jos Muris (1936-1984)Compositie met schedel, board, '69-'70, 60 x 60 cm. [1]120 ...[more]
Onduidelijk gesign. r.o., '67Compositie met vissen, doek, niet ingelijst, 61 x 91 cm. [1]150
Onduidelijk gesign. r.o., '67Compositie met vissen, doek, niet ingelijst, 61 x 91 cm. [1]150 ...[more]
Gabriëlle van der Laak (geb. 1958)Zonder titel, gemengde techniek op papier, verso gesign., '89,
Dick Wiarda (1943-1999)Zonder titel, gouache, gesign. r.o., '91, 11 x 14 cm. [1]100 ...[more]
Jan Montijn (1924-2015)'Chönyid Bardo', map met vijftien etsen, allen gesign., 17/20, 1975, 65 x
Jan Montijn (1924-2015)'Chönyid Bardo', map met vijftien etsen, allen gesign., 17/20, 1975, 65 x 50 cm. [2]500 ...[more]
Jan Montijn (1924-2015)'Les sept paysages de l'inconnu', map met 7 etsen, allen gesign., 18/30,
Jan Montijn (1924-2015)'Les sept paysages de l'inconnu', map met 7 etsen, allen gesign., 18/30, 1972, 25 x 20 cm. [map]180 ...[more]
Horst Antes (geb. 1936)Figuur. Hierbij vier diverse stuks grafiek en reproducties., [5]100 ...[more]
Marcel van Maele (1931-2009)Leeg-vol / Open-dicht, tweemaal gemengde techniek, éénmaal glas
Jan Montijn (1924-2015)Zonder titel, ets, gesign. r.o., 44x38 cm 100 ...[more]
Divers grafiek en tekeningen, 20e eeuw, [map]100 ...[more]
Paul Blanca (geb. 1958)"Sangre del Toro'. Serie van acht zeefdrukken gedrukt met stierenbloed. In de
Silvio Montoya (geb. 1944)'Herfst en souvenirs', beschilderd houten sculptuur, verso gesign., '97,
Auke de Vries (geb. 1937)'Maasbeeld', 39 maal dezelfde zeefdruk, hierbij 1 ander, niet ingelijst,
Auke de Vries (geb. 1937)'Maasbeeld', 39 maal dezelfde zeefdruk, hierbij 1 ander, niet ingelijst, 1982, 100 x 70 cm. [map]200 ...[more]
Claes Oldenburg (geb. 1929)Lake Union, Seattle, Washington, 1972, litho, niet ingelijst, gesign. r.
Claes Oldenburg (geb. 1929)Lake Union, Seattle, Washington, 1972, litho, niet ingelijst, gesign. r.o., 269/300, 80 x 59 cm. [map]500 ...[more]
Ed Dukkers (1923-1996)'In de wolken', krijt en pastel, niet ingelijst, gesign. r.o., '94, 25 x 23
Ed Dukkers (1923-1996)'In de wolken', krijt en pastel, niet ingelijst, gesign. r.o., '94, 25 x 23 cm. [map]200 ...[more]
Harry Karssen (geb. 1933)Zonder titel, gouache, gesign. r.o., '91, 98 x 64 cm. [1]200 ...[more]
Paul den Hollander (geb. 1950)'Brighton 6', foto, gesign. l.o., 1979, 35 x 49 cm. [1]200 ...[more]
Luc Claus (1930-2006)'Je zal er nooit meer opnieuw zijn'. Map met vier gravures door Luc Claus.
Henk Visch (geb. 1950)Zes zeefdrukken. Hierbij litho door Armando, gouachte door Roelofsz, twee
Bas Roodnat (1930-2004)Riviergezicht. Hierbij foto door Robert Collette., twee foto's, verso
Bas Roodnat (1930-2004)Riviergezicht. Hierbij foto door Robert Collette., twee foto's, verso gesign.?, 30 x 40 cm. [2]200 ...[more]
Ossip (geb. 1952)Zonder titel. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah Wolf,
Jan Henderikse (geb. 1937)'Broadway', [1]200 ...[more]
Jacques Doucet (1924-1994)Zonder titel, zeefdruk, gesign. l.o., '91, 13/200, 80 x 60 cm. [1]200
Jacques Doucet (1924-1994)Zonder titel, zeefdruk, gesign. l.o., '91, 13/200, 80 x 60 cm. [1]200 ...[more]
Jan Henderikse (geb. 1937)New York - Miami, [1]120 ...[more]
Josef Felix Müller (geb. 1955)Driemaal compositie met twee figuren, driemaal aquarel en gouache,
Josef Felix Müller (geb. 1955)Driemaal compositie met twee figuren, driemaal aquarel en gouache, verso gesigneerd?, 58 x 46 cm. [3]1000 ...[more]
Günter Tuzina (geb. 1951)'Albert Ayler '2'', gouache, niet ingelijst, verso gesign., 1984, 27 x
Günter Tuzina (geb. 1951)'Albert Ayler '2'', gouache, niet ingelijst, verso gesign., 1984, 27 x 20cm. [map]400 ...[more]
Günter Tuzina (geb. 1951)Zonder titel, potlood, houtskool en gouache, niet ingelijst, verso gesign.,
Günter Tuzina (geb. 1951)Zonder titel, potlood, houtskool en gouache, niet ingelijst, verso gesign., 1991, 30 x 23 cm. [map]400 ...[more]
448 Los(e)/Seite