Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

  • (Lose: 1-724)

  • (Lose: 3800-8299Q)

  • (Lose: 4500-5222)

  • (Lose: 2000-3611)

  • (Lose: 2300-2664)

  • (Lose: 2775-3284)

  • (Lose: 1000-1779)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
448 Los(e)

  • 448 Los(e)

Jan Montijn (1924-2015)'Les sept paysages de l'inconnu', map met 7 etsen, allen gesign., 18/30, 1972, 25 x 20 cm. [map]180 ...[more]

Divers grafiek en tekeningen, 20e eeuw, [map]100 ...[more]

Auke de Vries (geb. 1937)'Maasbeeld', 39 maal dezelfde zeefdruk, hierbij 1 ander, niet ingelijst, 1982, 100 x 70 cm. [map]200 ...[more]

Claes Oldenburg (geb. 1929)Lake Union, Seattle, Washington, 1972, litho, niet ingelijst, gesign. r.o., 269/300, 80 x 59 cm. [map]500 ...[more]

Bas Roodnat (1930-2004)Riviergezicht. Hierbij foto door Robert Collette., twee foto's, verso gesign.?, 30 x 40 cm. [2]200 ...[more]

Jan Henderikse (geb. 1937)'Broadway', [1]200 ...[more]

Jan Henderikse (geb. 1937)New York - Miami, [1]120 ...[more]

Josef Felix Müller (geb. 1955)Driemaal compositie met twee figuren, driemaal aquarel en gouache, verso gesigneerd?, 58 x 46 cm. [3]1000 ...[more]

Günter Tuzina (geb. 1951)'Albert Ayler '2'', gouache, niet ingelijst, verso gesign., 1984, 27 x 20cm. [map]400 ...[more]

Günter Tuzina (geb. 1951)Zonder titel, potlood, houtskool en gouache, niet ingelijst, verso gesign., 1991, 30 x 23 cm. [map]400 ...[more]

  • 448 Los(e)