- Oberkategorie,
199 Los(e)/Seite
Vruchtenhouten driehoekige bijzettafel,op drie taps toelopende poten, br. 72, h. 41 en d. 40 cm [1]
Vruchtenhouten driehoekige bijzettafel,op drie taps toelopende poten, br. 72, h. 41 en d. 40 cm [1]80 ...[more]
Eikenhouten kastje, Renaissance,met deur, lade en twee gezwarte halve kolommen. Op gezwarte
China, drie differente hardhouten plantentafels.Eén met marmeren blad, h. 91 cm; h. 51 cm; h. 45
China, drie differente hardhouten plantentafels.Eén met marmeren blad, h. 91 cm; h. 51 cm; h. 45 cm [3]600 ...[more]
Notenhouten commode in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met marmeren 'breche d'alep' blad en drie laden.
Italië, notenhouten torchère, 19e eeuw, met gestoken mascaron, -acanthusbladeren en -voluten, h. 116
Italië, notenhouten torchère, 19e eeuw, met gestoken mascaron, -acanthusbladeren en -voluten, h. 116 cm [1]500 ...[more]
Engeland, wit gelakte gietijzeren paraplustandaard, ca. 1870,met afneembare lekbak. Sheffield, Edwin
Noten- en notenwortelhouten hangvitrinekast,in de gebogen kap een snijstuk waaronder een deur met
Mahoniehouten ronde klaptafel, 19e eeuw,op gedraaide kolompoot met driesprant, herkomst: wijlen
China, bruin gebeitst houten plantentafel, ca. 1930,herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Verguld beukenhouten rechthoekige salontafel in Louis XVI-stijl,met spiegelblad, herkomst: wijlen
Eikenhouten hangvitrine, Art Deco,met twee glazen schuifdeuren., br. 50, h. 77 en d. 25 cm [1]200
Eikenhouten hangvitrine, Art Deco,met twee glazen schuifdeuren., br. 50, h. 77 en d. 25 cm [1]200 ...[more]
Palissanderhouten paraplubak, Amsterdamse School,met coromandelhouten elementen, br. 42, h. 38 en d.
Palissanderhouten paraplubak, Amsterdamse School,met coromandelhouten elementen, br. 42, h. 38 en d. 28 cm [1]300 ...[more]
Mahoniehouten etagère-tafeltje, 19e eeuw, 38 x 38 en h. 74 cm [1]400 ...[more]
Mahoniehouten afneembaar dienblad,op opklapbaar onderstel, 88 x 72 en h. 46 cm [1]80 ...[more]
Engeland, mahoniehouten lectuurstandaard, 'canterbury', 19e eeuw,met lade en messing voetjes, br.
Engeland, mahoniehouten lectuurstandaard, 'canterbury', 19e eeuw,met lade en messing voetjes, br. 51, h. 53 en d. 37 cm [1]900 ...[more]
Mahoniehouten tafelvitrine in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,met openslaande klep. Het geheel versierd
Achthoekig 'pietra dura' ingelegd marmeren tafelblad.Vaas met bloemen. Op houten onderstel met
Achthoekig 'pietra dura' ingelegd marmeren tafelblad.Vaas met bloemen. Op houten onderstel met driesprant, diam. 86 en h. 54 cm [1]300 ...[more]
Elegant eikenhouten tafelkabinetje, zgn. 'cartonier', in LXV-stijl, 19e eeuw,aan de zijkanten
China, bruin gebeitst houten kastje,met hekwerk, open vakwerk, lade, deurtje en vier schuifdeuren,
Mahoniehouten theetafel in Queen Anne-stijl, 19e eeuw.Het gecontourneerde blad deels opklapbaar,
Engeland, mahoniehouten tafeltje, 19e eeuw,met opklapbare zijbladen en lade. De vier gedraaide poten
Verchroomd stalen staande kapstok, Art Deco,draaibaar. Met verlichting (glazen bol ontbreekt). Eén
Verchroomd stalen staande kapstok, Art Deco,draaibaar. Met verlichting (glazen bol ontbreekt). Eén arm defect, h. 203 cm 200 ...[more]
Beschilderd bedsteebankje, 19e eeuw, br. 88, h. 40 en d. 29 cm [1]200 ...[more]
Mahoniehouten schrijfbureautje in Louis XVI-stijl,met opzet waarin zes laden en twee deuren. Het
Mahoniehouten dienblad, 'butler tray',met opklapbare zijden. Op losse schraag, 77 x 59 en h. 85
Mahoniehouten dienblad, 'butler tray',met opklapbare zijden. Op losse schraag, 77 x 59 en h. 85 cm [2]120 ...[more]
Eikenhouten boekenmolen, Victoriaans, 2e helft 19e eeuw,op vier zwenkwieltjes, br. 50, h. 91 en d.
Eikenhouten boekenmolen, Victoriaans, 2e helft 19e eeuw,op vier zwenkwieltjes, br. 50, h. 91 en d. 50 cm [1]250 ...[more]
Achthoekige notenhouten bijzettafel, Art Deco,op holgebogen kolompoot. Met glasplaat (schilfer),
Achthoekige notenhouten bijzettafel, Art Deco,op holgebogen kolompoot. Met glasplaat (schilfer), diam. 60 en h. 60 cm [1]100 ...[more]
Wit gelakt aluminium tuinmeubel set.Eén ronde tafel en twee stoelen, diam. 80 en h. 67 cm [3]200
Wit gelakt aluminium tuinmeubel set.Eén ronde tafel en twee stoelen, diam. 80 en h. 67 cm [3]200 ...[more]
Eikenhouten campagne toilet, 19e eeuw,in de vorm van een kleine commode met houten knoppen. Aan de
Engeland, fijne kleine mahoniehouten tafelvitrine, ca. 1900,de voorzijde schuin naar binnen
Engeland, mahoniehouten 'bowfront' tafelvitrine, ca. 1900,fraai gebogen glazen ruit, twee zijden
Paar verguld houten fauteuils in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,met opengewerkte strik in de kapregel,
Twee rotan fauteuils, gemerkt: Trio Noordwolde Holland,hierbij driehoekvormige rotan salontafel
Twee rotan fauteuils, gemerkt: Trio Noordwolde Holland,hierbij driehoekvormige rotan salontafel met twee glazen bladen, [3]150 ...[more]
Engeland, mahoniehouten verstelbare officiersstoel, ca. 1930,met groen lederen gecapitonneerde
Groen gelakt smeedijzeren driezits tuinbankmet deels vergulde blad- en bloemmotieven (besch.), br.
Groen gelakt smeedijzeren driezits tuinbankmet deels vergulde blad- en bloemmotieven (besch.), br. 201, [1]800 ...[more]
Crème laqué houten stoel in Empire-stijl, 19e eeuw,met verguld gelakte elementen en witte stoffering, [1]80 ...[more]
Paar mahoniehouten bergères, Empire,met luipaardprint stoffering en extra kussentje, [2]1600
Paar mahoniehouten bergères, Empire,met luipaardprint stoffering en extra kussentje, [2]1600 ...[more]
Mahoniehouten bergère, Empire,met gestreepte velours stoffering, [1]1200 ...[more]
Mahoniehouten bergère, Empire,Jacob-stijl. Met gestoken leeuwenmaskers en klauwpoten. Met goudkleurige velours stoffering, [1]1600 ...[more]
Frankrijk, paar beukenhouten stoelen, Louis XIV-Régence,ieder met geriete zitting en leuning en
Frankrijk, paar beukenhouten stoelen, Louis XIV-Régence,ieder met geriete zitting en leuning en los bruin kunstlederen kussen, [2]400 ...[more]
Frankrijk, paar groen en verguld laqué beukenhouten fauteuils, Louis XV deuxieme epoque, rond
Frankrijk, set van zes notenhouten gondole stoelen, begin 19e eeuw,met zwanenhalzen in de rugleuning
Engeland, set van vier mahoniehouten stoelen, 19e eeuw,met geribde poten, herkomst: wijlen mevrouw
Mahoniehouten fauteuil, laat Empire,met verguld bronzen palmetten en gestreepte damasten stoffering,
Mahoniehouten fauteuil, Empire, vroeg 19e eeuw, gemerkt op achterregel 'Chapuis',met beige velours
Mahoniehouten fauteuil, Empire, vroeg 19e eeuw, gemerkt op achterregel 'Chapuis',met beige velours stoffering, [1]200 ...[more]
Set van vier mahoniehouten stoelen, 19e eeuw,met stijlen in de rugleuning. De zittingen bekleed
Set van vier mahoniehouten stoelen, 19e eeuw,met stijlen in de rugleuning. De zittingen bekleed met paardenhaar (rest.), [4]400 ...[more]
Paar iepenhouten fauteuils in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met geborduurde, gebloemde stoffering (
Paar iepenhouten fauteuils in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met geborduurde, gebloemde stoffering (rest.), [2]2000 ...[more]
Notenhouten krukje, 17e eeuw,op vier gedraaide, door regels verbonden, poten, br. 52, h. 55 en d. 35
Notenhouten krukje, 17e eeuw,op vier gedraaide, door regels verbonden, poten, br. 52, h. 55 en d. 35 cm [1]650 ...[more]
Bruin gebeitste beukenhouten tweezits vlinderbankje in Louis XV-stijl,met gestoken en opengewerkte
Paar grijs-groen gelakt beukenhouten fauteuils, Louis XVI,met tapisserie-bekleding, [2]5000
Paar grijs-groen gelakt beukenhouten fauteuils, Louis XVI,met tapisserie-bekleding, [2]5000 ...[more]
Paar wit en verguld gelakte beukenhouten fauteuils in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,met groene damasten stoffering, [2]500 ...[more]
Set van tien kersenhouten stoeltjes en één -fauteuil in 18e eeuws stijl, 19e eeuw, ieder met
Beukenhouten fauteuil,met blauwe stoffering, [1]80 ...[more]
Frankrijk, notenhouten armstoel, 19e eeuw,in de stijl van Chapuis. Met rode stoffering, [1]150
Frankrijk, notenhouten armstoel, 19e eeuw,in de stijl van Chapuis. Met rode stoffering, [1]150 ...[more]
Noten- en iepenhouten armstoel, 18e eeuw,met rechthoekig paneel in de rugleuning, herkomst: wijlen
199 Los(e)/Seite