- Oberkategorie,
199 Los(e)/Seite
Paar grijs-groen gelakte beukenhouten kuipfauteuils in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met groene velours
Paar grijs-groen gelakte beukenhouten kuipfauteuils in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met groene velours stoffering, [2]300 ...[more]
India, Rajasthan, hardhouten driezitsbank bekleed met bewerkt bladzilver. Met wit katoenen kussen,
India, Rajasthan, hardhouten driezitsbank bekleed met bewerkt bladzilver. Met wit katoenen kussen, br. 168 cm [1]2200 ...[more]
Noten- en eikenhouten fauteuil, vrijmetselarij, 19e eeuw,met groene lederen bekleding. Gedateerd
Noten- en eikenhouten fauteuil, vrijmetselarij, 19e eeuw,met groene lederen bekleding. Gedateerd 1894, [1]250 ...[more]
Eikenhouten fauteuil, Amsterdamse School,met paarse velours stoffering, [1]300 ...[more]
Paar bamboo-rotan kinderstoelen,met zwart stalen onderstel , [2]70 ...[more]
Beukenhouten bureaufauteuil,draaibaar en in hoogte verstelbaar, [1]100 ...[more]
Eiken- en iepenhouten schommelstoel,met biezen zitting, [1]80 ...[more]
Set van vier iepenhouten stoelen, Louis XVI, met gespijlde rugleuning (rest.). Hierbij differente
Paar iepenhouten fauteuils, Louis XVI,met differente stoffering (één armlegger def.), [2]80
Paar iepenhouten fauteuils, Louis XVI,met differente stoffering (één armlegger def.), [2]80 ...[more]
Rood lederen driezits Chesterfield bank,met gecapitonneerde leuning, br. 200, d. 93 en zithoogte
Rood lederen driezits Chesterfield bank,met gecapitonneerde leuning, br. 200, d. 93 en zithoogte 40 cm. [1]800 ...[more]
Dit lot is komen te vervallen - Leren bank, 0 ...[more]
Koloniale teakhouten fautuil in Raffles-stijl,met geriete zitting, [1]120 ...[more]
Paar beukenhouten 'faux bamboo' kuipstoelenmet geriete zitting en leuning, [2]120 ...[more]
Kapitale verguld gelakte fauteuil in Louis XIV-stijl, 19e eeuw,met paarse velours stoffering, [1]
Kapitale verguld gelakte fauteuil in Louis XIV-stijl, 19e eeuw,met paarse velours stoffering, [1]200 ...[more]
Mahoniehouten kinderfauteuil, 19de eeuw,met groene stoffering, [1]100 ...[more]
China, set van drie hardhouten stoelen en één -fauteuil, [4]120 ...[more]
Twee Windsor-fauteuils, 19e eeuw(Leuningen los), [2]150 ...[more]
Bamboe en rotan deckchair, Holland Amerika Lijn, jaren ’30,met verstelbare rugleuning, l. 205 cm [
Bamboe en rotan deckchair, Holland Amerika Lijn, jaren ’30,met verstelbare rugleuning, l. 205 cm [1]300 ...[more]
Iepenhouten kruk,met drie poten, [1]100 ...[more]
199 Los(e)/Seite