- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (153)
- Asian artifacts (Japan) (75)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (57)
- Books on tribal art (28)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (35)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (210)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (198)
- Plated objects and objets de vertu (231)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (227)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (128)
- Uhren (47)
- Asian Art (542)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (375)
- Ethnographica & Tribal Art (350)
- Silver & Silver-plated items (344)
- Furniture (199)
- Collectables (168)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (83)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (29)
- Watercolours (13)
3157 Los(e)/Seite
Maria Roosen (geb. 1957), glazen sculptuur;gemerkt onderzijde, 1994, 'de Oude Horn’. Uit de
Glasgow, een paar Clutha glazen iriserende vazen, ca. 1900,elk gemodelleerd met hoge gedraaide hals,
Jean LURÇAT (1892-1966), wandkleed met afbeelding van haan met bloemen. Gesigneer Lurcat.Met
Oostenrijk, glazen iriserende vaas en rozensteker, ca, 1920, h. 9 en 16 cm. [2]80 ...[more]
Geelkoperen Nieuwe Kunst Pendule, ca. 1905;monumentaal van vorm met uitgezaagde en gegraveerde
Lalique, glazen 'Mossi' noppenvaas, ontwerp 1933,met gesatineerde ondergrond waarop helderglazen
Lalique, paar glazen 'Elisabeth' vazen, 20e eeuw, hierbij een klein glazen Lalique vaasje en een
Frankrijk, een paar ijzeren tafellampen met le Verre Français cameo kappen, ca. 1925;gehamerde
Set van vier gelijke kristallen karaffen, uitvoering Kristal Unie Maastricht, ca. 1930;bol van
Geelkoperen rook set op dienblaadje in de stijl van Jan Eisenloeffel, samengesteld, ca. 1930;
Zuid-Holland, plateel kan, Jugendstil,met gestileerd decor van bloemen op wit fond (minieme flinter.
Distel, plateel vaas, ca. 1910met gestilleerd floraal decor in paars, groen, geel en zwart.
Distel, plateel vaas, ca. 1910met gestilleerd floraal decor in paars, groen, geel en zwart. Gemerkt D.Z., h. 20 cm. [1]300 ...[more]
België, set van zeven porseleinen nestschalen, Studio Pieter Stockmans, ontwerp uit 1989,Expression set., diam 7 - 28 cm. [7]80 ...[more]
Zweden, glazen vaas, ca. 1955.Met gegraveerd decor van drie vissersboten met uitgeworpen netten.
Groenglazen vaas, mogelijk Murano, 20e eeuw,met oranje gekleurde banen, h. 46,5 cm [1]120 ...[more]
Vier gekleurde glas-in-lood ramen met elk een melkglazen geschilderde ruit met professie, ca.
Nel Bakema (1902-1992), nikkelen sculptuur;Reiger. Gesigneerd met monogram., h. 16 cm. [1]60
Nel Bakema (1902-1992), nikkelen sculptuur;Reiger. Gesigneerd met monogram., h. 16 cm. [1]60 ...[more]
Heidi Daamen (geb. 1940), keramiek sculptuurMeisje met marionetpop. Gemerkt met monogram en datering
Heidi Daamen (geb. 1940), keramiek sculptuurMeisje met marionetpop. Gemerkt met monogram en datering '73, h. 41 cm. [1]150 ...[more]
Zwart keramiek torenvormige dekselvaasmet wit glazuur. Gemerkt met initiaal op het deksel, h. 47 cm.
Zwart keramiek torenvormige dekselvaasmet wit glazuur. Gemerkt met initiaal op het deksel, h. 47 cm. [1]80 ...[more]
Ontwerp Wilhelm Wagenfeld, uitvoering Technolumen, chroom fluitketel, ontwerp 1929/30,de houten
Frankrijk, zwart gelakt smeedijzeren hanglamp, ca. 1930,met matglazen schaal en vier armen met
Rozenburg Den Haag, plateel kommetje, ca. 1910 (schilfertje). Gemerkt en genummerd W244 B, diam.
Rozenburg Den Haag, plateel kommetje, ca. 1910 (schilfertje). Gemerkt en genummerd W244 B, diam. 13 cm. [1]180 ...[more]
Duitsland, bronzen tafellamp, ca. 1920;opengewerkte voet en kap met decoratie van schelpen, zijden
Duitsland, bronzen tafellamp, ca. 1920;opengewerkte voet en kap met decoratie van schelpen, zijden binnen kap. , h. 68 cm. [1]600 ...[more]
Fris Edam, aardewerk serviesgedeelte en Murano, gelobde glazen schaal, '70 jaren., [1 + ds]120
Fris Edam, aardewerk serviesgedeelte en Murano, gelobde glazen schaal, '70 jaren., [1 + ds]120 ...[more]
Royal Doulton, hoge vaas,met in relief versieringen van bloemen en planten. Gemerkt. Hierbij DDR,
Toegeschreven aan Arthur Spronken, bronzen sculptuur;Jockey te paard. Op vierkante marmeren voet, l.
Toegeschreven aan Arthur Spronken, bronzen sculptuur;Jockey te paard. Op vierkante marmeren voet, l. 26 cm., totale hoogte 36 cm. [1]400 ...[more]
Lies van Vlijmen (geb. 1935), keramiek sculptuur;Zittende vrouw. Ongesigneerd, Uit de collectie
Lies van Vlijmen (geb. 1935), keramiek sculptuur;Man uit schelp. Ongesigneerd. Uit de collectie
Anton Fortuin (geb. 1890), coromandelhouten beeld van adorant.gesigneerd Anton Fortuin in de ovale
Anton Fortuin (geb. 1890), coromandelhouten beeld van adorant.gesigneerd Anton Fortuin in de ovale voet., h. 28 cm. [1]1200 ...[more]
Amsterdamse school, coromandelhouten voorzittershamer, ca. 1925., l. 26 cm. [1]80 ...[more]
Vijf verschillende coromandelhouten dierfiguren, ca. 1925,waar onder een kikker en een krab met
Ad Copier, dikwandig vaasje en DKP Dordrecht, plateel hoog vaasje.Hierbij twee iriserend aardewerk
Plateelbakkerij Zenith, plateel schotel met fraaie decoratie van drie vogels, ca. 1930;gemerkt aan
Nieuwe Kunst, deels gehamerde tinnen sier schotel, Johannes Blinxma, ca. 1905;aan de rand vier
Carrera y Carrera, massief 18krt. gouden en amethist bokaal, jaarstuk 1990.De gouden steel wordt
Carrera Y Carrera, massief 18krt. gouden en edelstenen jaarstuk, 1991voorstellende de harlekijn
Rozenburg Den Haag, porselein tegeltableau, ca. 1900;met fraaie voorstelling van gestileerde bloemen
China, twee blauw-wit porseleinen dienschalen, Qianlong,met decor van bergmeer, 20 x 26 cm. [2]250
China, twee blauw-wit porseleinen dienschalen, Qianlong,met decor van bergmeer, 20 x 26 cm. [2]250 ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen maanflessen, Qing dynastie, 19e eeuw,met decor van strijders te
China, blauw-wit porseleinen geribde kom, Kangxi,de ribben met decor in vakwerk, de binnenzijde
China, blauw-wit porseleinen bord, 18e eeuw,met Kangxi decor van voorname figuren bij prieel.
China, blauw-wit porseleinen bord, 18e eeuw,met Kangxi decor van voorname figuren bij prieel. Gemerkt Chenghua, diam. 27 cm. [1]240 ...[more]
China, kantige blauw-wit porseleinen kom en twee borden, Kangxi(kom en één bord beschadigd), diam.
Japan, blauw-wit porseleinen bord, Edo periode, ca. 1700,met Kakiemon stijl decor van tijger bij
Japan, Imari scheerbekken, Edo periode,met decor van bloemenmand, diam. 25 cm. [1]250 ...[more]
Japan, blauw-wit porseleinen Arita schotel, Edo periode,met Wanli decor van vakwerk (schilfers, haarscheur), [1]250 ...[more]
China, blauw/wit porseleinen schotel, 18e-19e eeuw,met decor van bloesem bij rots, diam. 30 cm. [1]
China, blauw/wit porseleinen schotel, 18e-19e eeuw,met decor van bloesem bij rots, diam. 30 cm. [1]120 ...[more]
China, melk en bloed kom kom, Qianglong,met decor van bloesem, diam. 19 cm. [1]100 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kommet decor van figuren in interieur in vakwerk. Gemerkt met 6-karaktermerk Kangxi, diam. 25 cm. [1]300 ...[more]
3157 Los(e)/Seite