427 Los(e)/Seite
Marius Bauer (1867-1932)
Jan van Vuuren (1871-1941)
Jan van Vuuren (1871-1941) Dorpsstraatje doek, gesign. r.o., 25 x 20 cm. [1] ...[more]
Franse School, 19e eeuw,
Eugene Verboeckhoven (1798-1881)
Eugene Verboeckhoven (1798-1881) Koeien bij een stal in een bosrijk landschap doek, gesign., 140 x 130 cm. [1] ...[more]
Jacobus van Looy (1855-1930)
Jacobus van Looy (1855-1930) Zelfportret paneel, gesign. met initialen l.o., 47 x 30 cm. [1] ...[more]
Jacobus van Looy (1855-1930)
Jacobus van Looy (1855-1930)
Jacobus van Looy (1855-1930)
Jacobus van Looy (1855-1930) Portret van een Spaanse vrouw aquarel, gesign. l.o., 18,5 x 14 cm. [1] ...[more]
Europese school, 18e eeuw
Europese school, 18e eeuw Courtisane doek, 42 x 33 cm. [1] ...[more]
Joseph Bles (1825-1875)
Joseph Bles (1825-1875) Landschap met visser aan een vaart bij een molen paneel, gesign. r.o., 14 x 20,7 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, begin 19e eeuw
Hollandse school, begin 19e eeuw Portret van een jongetje doek, 35 x 27 cm. [1] ...[more]
Hobbe Smith (1862-1942)
Hobbe Smith (1862-1942) Molen langs de waterkant doek, gesign. r.o., 35 x 50 cm. [1] ...[more]
Johann Hendrik van Mastenbroek (1875-1945) Gezicht op een binnenhaven doek, gesign. r.o., 23 x 35 cm. [1] ...[more]
Gesigneerd Ben Viegers
Gesigneerd Ben Viegers Tuin met moeder en kind bij een huis doek, gesign. r.o., 70 x 90 cm. [1] ...[more]
Gerard Huijsser (1892-1970)
Gerard Huijsser (1892-1970) Gezicht op Monastir, Tunesië doek, gesign. r.o., 36 x 50 cm. [1] ...[more]
Aimé Perret (1847-1927)
Aimé Perret (1847-1927) Frans landschap paneel, gesign. r.o., 27 x 36 cm. [1] ...[more]
Jan Jacob Zuidema Broos (1833-1882)
Jan Jacob Zuidema Broos (1833-1882) Lezende vrouw in een tuin bij een rivier paneel, gesign. l.o., 29 x 21 cm. [1] ...[more]
Georges de Pogedaieff (1897-1971)
Georges de Pogedaieff (1897-1971) Portret van een heer houtskool, pastel en gouache, gesign. l.o., '35, 50 x 38 cm. [1] ...[more]
Anton Pieck (1895-1987)
Anton Pieck (1895-1987) Wasvrouwen in de Vlaaikensgang, Antwerpen paneel, gesign. r.o., 1933, 20 x 15 cm. [1] ...[more]
Federico Bartolini (act. 1861-1908)
Federico Bartolini (act. 1861-1908) Jonge Italiaanse vrouw, Rome aquarel, gesign. r.o., 44 x 28 cm. [1] ...[more]
Jan Adam Zandleven (1868-1923)
Jan Adam Zandleven (1868-1923) Berkenboom maroufle, gesign. l.o., 1911, 39 x 29 cm. [1] ...[more]
Johann Georg van Caspel (1870-1928)
Johann Georg van Caspel (1870-1928) Hollandse vrouw hangt de was op tussen bloesembomen doek, gesign. 34 x 41,5 cm. [1] ...[more]
Willy Sluiter (1873-1949)
Mommie Schwarz (1876-1942)
Mommie Schwarz (1876-1942) Sardinevissers doek, gesign. r.o., 1923, 90 x 100 cm. [1] ...[more]
Berend Wierts Kunst (1794-1881)
Mogelijk van de hand van Jacob Maris
Mogelijk van de hand van Jacob Maris Portret van een meisje met hoed doek, gesign. r.o., 55 x 40 cm. ...[more]
Jan Cossaar (1874-1966)
Jan Cossaar (1874-1966) Picadilly Circus, London doek, gesign. l.o., 47 x 60 cm. [1] ...[more]
Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921) Boer bij een wagen met hooi paneel, gesign. l.o., 20 x 31 cm. [1] ...[more]
Hubert Bellis (1831-1910)
Hubert Bellis (1831-1910) Stilleven maroufle, gesign. r.m., 55 x 110 cm. [1] ...[more]
Jacobus Johannes van Poorten (1841-1914) Bosgezicht met herten bij een meertje doek, 86 x 140 cm. [1] ...[more]
Frits Goosen (geb. 1943)
Frits Goosen (geb. 1943) Gezicht op een visser in een boot op een vaart bij een molen doek, gesign. r.o., 24 x 40 cm. [1] ...[more]
Frits Goosen (geb. 1943)
Frits Goosen (geb. 1943) Gezicht op knotwilgen aan een sloot bij een molen doek, gesign. r.o., 18 x 24 cm. [1] ...[more]
Romain Steppe (1859-1927)
Romain Steppe (1859-1927) Schepen op zee doek, gesign. l.o., 200 x 270 cm. [1] ...[more]
Otto van Rees (1884-1957)
Johan Conrad Greive (1837-1891
Johan Conrad Greive (1837-1891 Vissers aan de rivier paneel, gesign., ca. 1875, 21 x 18 cm. [1] ...[more]
Frits Goosen (geb. 1943)
Frits Goosen (geb. 1943) Twee koeien in een weiland doek, gesign. l.o., 30 x 50 cm. [1] ...[more]
Ernest Eiffe (1858-1914), portret van koning Edward VII of zijn neef tsaar Nic II doek, ongesign. 116 x 140 cm. [1] ...[more]
Pierre Leoncé Furt (geb. 1870)
Pierre Leoncé Furt (geb. 1870) Gezicht op Place de la République, Parijs doek, gesign. r.o., 46 x 55 cm. [1] ...[more]
Frits Goosen (geb. 1943)
Frits Goosen (geb. 1943) Boer met koeien op een pad doek, gesign. l.o., 25 x 20 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o., 19e eeuw Landschap bij Madrid paneel, 22 x 50 cm. [1] ...[more]
Freerk Los (1917-1992)
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Abcoude doek, gesign. r.o., 100 x 66 cm. [1] ...[more]
Kees Verwey (1900-1995)
Alexandre Tielens (1868-1959)
Alexandre Tielens (1868-1959) Stilleven doek, gesign. l.o., 1925, 60 x 80 cm. [1] ...[more]
Henk van Gemert (1913-2002)
Henk van Gemert (1913-2002) Gezicht op een tuin in een dorp in Limburg doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm. [1] ...[more]
Henk van Gemert (1913-2002)
Karel Appel (1921-2006)
Corneille (1922-2010)
Franse school, ca. 1900
Franse school, ca. 1900 Portret van een man board, 27 x 35 cm. [1] ...[more]
Johan Enthoven (1898-1956)
Johan Enthoven (1898-1956) Rozen in een vaas doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm. [1] ...[more]
Jenö Karpathy (1870-1950)
Jenö Karpathy (1870-1950) Rivier met wassende vrouwen doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm. [1] ...[more]
Henry J. Breuer (Pennsylvania 1860-1932) Landschap met vee koper, gesign., 1896, 19 x 25 cm. [1] ...[more]
Ber Mengels (1921-1995)
Ber Mengels (1921-1995) Moeder en kind doek, gesign. r.o., '67, 76 x 110 cm. [1] ...[more]
Willem Janssen (1892-1969)
Willem Janssen (1892-1969) Stilleven met aronskelken doek, gesign. r.b., 70 x 45 cm. [1] ...[more]
Robbert Crommelynck (1895-1968)
Johan Rudolf Bonnet (1895-1978)
Johan Rudolf Bonnet (1895-1978) Portret van de schilder Çaka Datuk houtskool en pastel, gesign. l.o., 1967, 58 x 36 cm. [1] ...[more]
Arie Martinus Luijt (1879-1951)
Arie Martinus Luijt (1879-1951) Jachtscène met jagers en honden doek, gesign. l.o., 80 x 100 cm. [1] ...[more]
427 Los(e)/Seite