427 Los(e)/Seite
Ed Dukkers (1923-1996)
Ed Dukkers (1923-1996) Portret van een vrouw doek, gesign. r.o., '62, 70 x 80 cm. [1] ...[more]
Lionel Vinche (geb. 1936)
Lionel Vinche (geb. 1936) 'Jambe fluor' doek, gesign. l.o., 120 x 90 cm. [1] ...[more]
Greg Pyra (geb. 1957)
Greg Pyra (geb. 1957) Abstracte compositie doek, verso gesign. '84, 32 x 28 cm. [1] ...[more]
Selwyn Senatori (geb. 1973)
Selwyn Senatori (geb. 1973) 'We are' doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 2001, 120 x 80 cm. [1] ...[more]
Ramses Shaffy (1933-2009)
Ramses Shaffy (1933-2009) 'Het is af' doek, gesign. r.m., 60 x 50 cm. [1] ...[more]
José Alves (geb. 1954)
José Alves (geb. 1954) Abstracte compositie. Hierbij diverse moderne werken. doek, verso gesign., '85, 85 x 100 cm. [6] ...[more]
Frans van Steenhoven (1914-2005)
Frans van Steenhoven (1914-2005) Landschap doek, gesign. l.o., 80 x 100 cm. [1] ...[more]
427 Los(e)/Seite