Amsterdam

  • (Lose: 4500-4710)

  • (Lose: 4800-4964)

  • (Lose: 5000-5248)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

629 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 629 Los(e)

Dirk Filarski (1885-1964) Gezicht op kerk en boerderij [1] aquarel, gesign. r.o., 1918, 90 x 64 cm.

Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) 'Jongen met karretje' [1] maroufle, gesign. r.o., 1948, 24 x 42 cm.

Constant Artz (1870-1958) Eenden in het gras [1] doek, gesign. l.o., 30 x 40 cm.

Hal Wichers (1893-1968) Kratermeer Telga Patengan met vulkaan Patuha, Java [1] doek, gesign. r.o., 52 x 96 cm.

Karel Colnot (1921-1996) Winters landschap bij Bergen [1] doek, gesign. r.o., '73, 60 x 80 cm.

Toegeschreven aan Wim Schuhmacher (1894-1986) Gezicht op een dorp [1] doek,

Kees Verwey (1900-1995) Bloemen in een vaas. Herkomst: collectie Mabel Hoogendonk. [1] aquarel, gesign. l.o., 30 x 30 cm.

Otto B. de Kat (1907-1995) Stilleven met fruit. Herkomst: collectie Mabel Hoogendonk. [1] doek, gesign. r.o., 30 x 40 cm.

Hans Bayens (1924-2003) Haventerrein met treinspoor

Pravoslav Kotik (1889-1970) Figuren [1] board, gesign. l.o., 1929, herk. Sotheby's Amsterdam, 07 maart 2006, lot nr. 312, 33 x 46 cm.

Jan Harm Weijns (1864-1945) Liggend vrouwelijk naakt [1] doek, gesign. r.o., 81 x 126 cm.

Cees van IJsseldijk (1901-1977) Gezicht vanuit het atelier van de kunstenaar, Amsterdam [1] doek, gesign. l.o., 64 x 90 cm.

Willem Klijn (1892-1961) Zonnebloemen, rozen en peren [1] doek, gesign. l.o., niet ingelijst, 50 x 60 cm.

Jan van Herwijnen (1889-1965) Bloemstilleven [1] doek, gesign. l.o., '60, 75 x 75 cm.

André L'Hote (1885-1962) Stilleven [1] houtskool en gouache, gesign. l.o., 47 x 61 cm. Stillife. Charcoal and gouache, signed lower left.

Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933) Twee soldaten [1] aquarel, gesign. m.r., 1904, 31 x 25 cm.

Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933) Hoornblazer [1] 43 x 26 cm. aquarel, gesign. l.o., 1905,

Eduard Duyck (1856-1897) Zittend naakt in een landschap [1] doek, ongesign., 31 x 27 cm.

Jan Korthals (1916-1972) Gezicht op de Groenburgwal bij de Staalstraat [1] doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm.

Jules de Sutter (1895-1970) Gezicht op een plein met figuren [1] board, gesign. r.o., 65 x 50 cm.

Imre Seilern (1907-1991) Paar landschappen [2] tweemaal doek, niet ingelijst, éénmaal gesigneerd, 50 x 75 cm. en 55 x 70 cm.

Jan Korthals (1916-1972) Steegje in Den Bosch [1] doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm.

Toegeschreven aan Sal Meijer (1877-1965) 'Het breistertje', kopie naar Blommers [1] doek, ongesign., annotatie n. Blommers l.o., 51 x 40 cm.

Gerard Johan Staller (1880-1956) Straatverkoopster [1] maroufle, gesign. l.o., 24 x 17 cm.

Jan Korthals (1916-1972) Reguliersgracht Amsterdam [1] doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm.

Jan Korthals (1916-1972) Bergmeer, Zwitserland [1] doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm.

Co Cordèl (geb. 1957) Twee kippen [1] doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm.

Sierk Schröder (1903-2002) Meisje in een interieur [1] pastel, gesign. l.o., '53, 50 x 35 cm.

Herman Heuff (1875-1945) St. Bavokerk te Haarlem in de sneeuw [1] doek, gesign. l.o., 1919, 487 x 62 cm.

Herman Heuff (1875-1945) De Prins Hendrikkade bij de Schreierstoren [1] doek, gesign. l.o., 37 x 47 cm.

Herman Heuff (1875-1945) Stadgezicht met veemarkt op een plein bij een kerk [1] maroufle, gesign. r.o., 35 x 35 cm.

Herman Heuff (1875-1945) Duinlandschap bij Heemstede [1] maroufle, gesign. r.o., 35 x 47 cm.

Herman Heuff (1875-1945) Winters landschap bij Brouwershaven [1] paneel, 1924, gesign. r.o., 20 x 26 cm.

Herman Heuff (1875-1945) De Verklikkerduinen, Burgh-Haamstede [1] maroufle, gesign. l.o., '31, 34 x 42 cm.

Herman Heuff (1875-1945) Gezicht op een tuin met cactussen in een venster [1] doek, gesign. r.b., 47 x 35 cm.

Herman Heuff (1875-1945) 'Oude bomen bij de Molenberg, Zierikzee' [1] maroufle, gesign. r.o., 1929, 35 x 50 cm.

Dominique Offand (1869-?) Haven van Saint-Raphaël [1] doek, gesign. r.o., 39 x 55 cm.

Thé Lau (1889-1958) Uitgestrekt landschap achter de duinen [1] maroufle, gesign. r.o., '32, 100 x 143 cm.

Paul Hugo ten Hoopen (geb. 1927) 'Twee blauwe flessen, een spijker en een bord' [1] doek, gesign. r.b., verso titel, 1994, 25 x 65 cm.

Paul Hugo ten Hoopen (geb. 1927) 'Stilleven met opengeslagen boek en mes' [1] doek, gesign. r.o., '03, 29 x 46 cm.

Paul Hugo ten Hoopen (geb. 1927) 'Nachtlandschap Bourbonnais' [1] doek, gesign. r.o., 2005, 25 x 35 cm.

Jean Marie Boomputte (geb. 1947) 'Le rouge et le verre' [1] doek, verso gesign., '96, 55 x 65 cm,

Frederick Serger (1889-1965) Stilleven [1] maroufle, gesign. r.o., 50 x 65 cm.

Ewout de Kat (1904-1974) Stilleven [1] doek, gesign. r.o., '42, 70 x 50 cm.

Ger Langeweg (1891-1970) Dierfiguren tussen bomen [1] doek, gesign. r.o., 42 x 53 cm.

Jacobus Johannes Doeser (1884-1970) Bloesembomen [1] doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm.

Willem Weissenbruch (1864-1941) Grazende koeien in een landschap [1] paneel, gesign., 1904, 18 x 30 cm.

Evert Moll (1878-1955) Polderlandschap [1] doek, gesign. l.o., 70 x 106 cm.

Joub Wiertz (1893-1966) Man te paard in een veld met bloemen [1] doek, gesign. r.o., 1928, 100 x 80 cm.

Gerard Huysser (1892-1970) 'Aan de Bosporus' [1] gesign., 1963, tentoonstelling: Ver. St. Lucas, 50 x 70 cm.

P. Kretschmar (20e eeuw) Vrouw bij een rivier [1] doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 1904, 46 x 66 cm.

Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Bij Abcoude [1] doek, gesign. l.o., '52, 72 x 80 cm.

Jan van Vuuren (1871-1941) Boerderij bij een korenveld [1] doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm.

  • 629 Los(e)