629 Los(e)/Seite
Dolf Breetveld (1892-1975)
Dolf Breetveld (1892-1975) Abstracte compositie [1] doek, gesign. r.o., 100 x 130 cm.
Armando (1929-2018)
Armando (1929-2018) Der Kopf [1] litho, 1988, 6/25, 90 x 63 cm.
Bill Woodrow (geb. 1948)
Ilya Kabakov (geb. 1933)
Ilya Kabakov (geb. 1933) 'Musik auf dem wasser, Salzau' [1] offset litho, gesign. r.o., '96, 35/50, 38 x 49 cm.
Lucebert (1924-1994)
Hannes Postma (geb. 1933)
Hannes Postma (geb. 1933) Zonder titel [1] olieverf, gouache en aquarel op papier, gesign., mei 1983, 78 x 106 cm.
David Tremlett (geb. 1945)
Pierre Soulages (geb. 1919)
Breyten Breytenbach (geb. 1939)
Breyten Breytenbach (geb. 1939) 'La bouteille ..' [1] aquarel, verso gesign., '87, 31 x 24 cm.
Breyten Breytenbach (geb. 1939) 'Peintre la ...' [1] aquarel, verso gesign. '87, 32 x 23 cm.
Katherina Sieverding (geb. 1944)
Katherina Sieverding (geb. 1944) MATON/F-XI/69/07 c-print, gesign., 2007, 7/30, 29 x 20 cm. [1]
Fred Aldenberg (1922-2020)
Fred Aldenberg (1922-2020) 'De vesting' / Grieks landschap [2] doek, gesign. l.o., '94, 30 x 30 cm. en doek, gesign., '80, 60 x 60 cm.
Seo (geb. 1977)
Annelies Strba (geb. 1947)
Annelies Strba (geb. 1947) 'Nyima 131' [1] inkjet print on canvas, verso gesigneerd, 2002, herkomst: Galerie Reckermann, Koln, 125 x 185 cm.
Michael Tedja (geb. 1971)
Michael Tedja (geb. 1971) 'Het holarium' [1] litho ,met tekening en cd, gesign. r.o., 4/40, 2002, 55 x 40 cm. ...[more]
Henk Visch (geb. 1950)
Henk Visch (geb. 1950) 'Anna lacht niet' [1] aluminium, gesign., 3/3, 88 x 40 x 47 cm.
Ben Hoezen (1935-2021)
Ben Hoezen (1935-2021) Zonder titel [1] board, verso gesign., '69, 75 x 65 cm.
Fang Lijun (geb. 1963)
Fang Lijun (geb. 1963) Self-Sculpture [1] porselein, gesign. onderzijde, genummerd 8/50, 1998, h. 35 cm.
Fang Lijun (geb. 1963)
Fang Lijun (geb. 1963) 2002.12.9 [1] houtdruk, gesign., 2002, 9/25, 120 x 80 cm.
Huang Rui (geb. 1952)
Huang Rui (geb. 1952) China/Chi Na [1] zeefdruk en olieverf op doek, verso gesign., '07, 127,5 x 154 cm. screenprint and oil paint on canvas
Pierre Alechinsky (geb. 1927)
Xy Yihui (geb. 1964)
Xy Yihui (geb. 1964) 'Liitle Red Book' [1] porselein, ongesign., 18 x 11 x 5 cm.
Guo Wei (geb. 1960)
Guo Wei (geb. 1960) Liggende man doek, gesign. r.o., '97, herkomst: Serieuze Zaken, Amsterdam, niet ingelijst, 80 x 100 cm.
Herman Brood (1946-2001)
Herman Brood (1946-2001) 'Vliegtuig boven stad' [1] doek, gesign. m.o., 100 x 120 cm.
Zhang Dali (geb. 1963)
Zhang Dali (geb. 1963) 'Demolition - forbidden city' [1] print / foto, verso gesign., Beijing 1998,
Barry Flanagan (1941-2009)
Barry Flanagan (1941-2009) Voeten [1] ets, gesign. m.o., 6/16, '08, 18 x 21 cm
Lai Xiao Ping (geb. 1968)
Lai Xiao Ping (geb. 1968) Meisje [1] doek, verso gesign., 2007, 120 x 100 cm.
Herman Brood (1946-2001)
Herman Brood (1946-2001) Man en vrouw [1] doek, gesign. l.o., 85 x 90 cm.
Jiri Georg Dokoupil (geb. 1054)
Jiri Georg Dokoupil (geb. 1054) 'El Angelito' [1] litho, gesign. r.o., 1997, 18/20, glas beschadigd, 55 x 38 cm.
James Turrell (geb. 1943)
James Turrell (geb. 1943) 'Penzance Eclips' [2] aquatint, gesign. r.o., 12/40, gesign. en fotogravure, 12/40, ongesign., beide ca. 25 x 20 cm.
Co Westerik (1924-2018)
Co Westerik (1924-2018) 'Man tussen grassen' [1] litho, gesign. m.o., 1995, 138/250, 35 x 40 cm.
Diverse grafiek en tekeningen, 20e en 21 eeuw René Lubarow, Vasiliev, [ds]
Ben Hoezen (1935-2021)
Ben Hoezen (1935-2021) 'Cyclus' [1] doek, gesign. r.o., '66, 100 x 148 cm.
Tauba Auerbach (geb. 1981)
Herman Brood (1946-2001)
Herman Brood (1946-2001) 'De biechtstoel' [1] tekening, gesign. 1992, 30 x 40 cm.
Yin Kun (geb. 1969)
Yin Kun (geb. 1969) Zonder titel [1] doek, gesign. r.o., 2007, 100 x 120 cm.
J.C.J. Vanderheyden (1928-2012)
J.C.J. Vanderheyden (1928-2012) 'Afstervend gewas' [1] board, verso etiket tentoonstelling Hasselt 1957, 37 x 47 cm.
James Brown (1951-2020)
Zhang Dali (geb. 1963)
Zhang Dali (geb. 1963) Kop [1] gips, gesigneerd binnenzijde, No. 4, 2001, h. 26 cm.
Diverse tekeningen en grafiek, 20e en 21 eeuw [ds]
Lara Gasparotto (geb. 1989)
Jaume Plensa (geb. 1955)
James Brown (1951-2020)
Gianfranco Gorgoni (1941-2019)
Gilberto Zorio (geb. 1944)
Gilberto Zorio (geb. 1944) Senza titolo [1] gemengde techniek op papier, gesign. r.o., '92, 56 x 76 cm. Mixed media on paper
Chris van Voorst (1918-2006)
Chris van Voorst (1918-2006) 'Striptease III' [1] doek, gesign. r.o., 95 x 65 cm.
Co Westerik (1924-2018)
Co Westerik (1924-2018) Man tussen grassen Provenance: Collectie familie Brouwer [1] litho, gesign. m.o., 1995, 217/250, 33 x 43 cm.
Eugene Brands (1913-2002)
Eugene Brands (1913-2002) Stilleven [1] gouache, gesign. r.o., 46 x 57 cm.
Ryoichi Yamazaki (geb. 1976)
Ryoichi Yamazaki (geb. 1976) Zonder titel [1] potlood en aaquarel op papier op board, verso gesign., niet ingelijst, 2008, 74 x 51 cm.
Diverse tekeningen en grafiek, 20e eeuw Sit Oey, [ds]
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Drie diverse tekeningen [3]
Motel 7 (21e eeuw)
Motel 7 (21e eeuw) 'Totem' [1] doek, niet ingelijst, verso gesign., 2010, 80 x 30 cm.
Ladislav Kroha (20e eeuw)
Ladislav Kroha (20e eeuw) Zonder titel [1] board, 25 x 25 cm.
Mogelijk van de hand van Pierre Alechinsky Zonder titel [1] gemengde techniek op papier, 42 x 33 cm.
Agus Suroso (geb. 1980)
Agus Suroso (geb. 1980) Zonder titel [1] doek, gesign. r.o., 140 x 60 cm.
Leo Schatz (1918-2014)
Leo Schatz (1918-2014) Zonder titel [1] doek, gesign. verso op spieraam, etiket Stedelijk Museum Amsterdam, 75 x 55 cm.
Vittorio Roerade (geb. 1962)
Vittorio Roerade (geb. 1962) 'Mindsong (starry starry night)' [1] doek, niet ingelijst, 2006, verso gesign., 150 x 130 cm.
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) 'Voor Maria' doek, gesign. 130 x 110 cm.
Theo van Eijsden (1900-1980)
Theo van Eijsden (1900-1980) Zonder titel [1] gouache, gesign. r.o., '75, 56 x 47 cm.
Bas Princen (geb. 1975)
Bas Princen (geb. 1975) 'Ringroad Findeq-Ceuta' [1] C-print, verso gesign. op etiket, 2007, 2/12, 51 x 65 cm.
629 Los(e)/Seite