629 Los(e)/Seite
Mimmo Paladino (geb. 1948)
Mimmo Paladino (geb. 1948) De droom [1] litho, gesign. 1994, 15/100, 100 x 70 cm.
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Diverse etsen [ds]
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994) Weduwe van de zee [1] zeefdruk, gesign., 19/40, 80 x 60 cm.
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Diverse tekeningen [ds]
Hannes Postma (geb. 1933)
Hannes Postma (geb. 1933) Zonder titel [1] tekening, gesign. r.o., '86, 77 x 55 cm.
Toon Teeken (geb. 1944)
Toon Teeken (geb. 1944) Vijf diverse litho's. Hierbij drie litho's door Dirk Wiarda. [map]
Onduidelijk gesign. r.o.
Onduidelijk gesign. r.o. Zittend naakt [1] foto, 55 x 30 cm.
Ogeng Heru Supono (1937-1991)
Ogeng Heru Supono (1937-1991) 'Borobodur Temple Relief I' [1] doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 1988, 70 x 70 cm.
Ogeng Heru Supono (1937-1991)
Ogeng Heru Supono (1937-1991) 'Borobodur Temple Relief II' [1] doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 1988, 70 x 70 cm.
Ogeng Heru Supono (1937-1991)
Ogeng Heru Supono (1937-1991) 'Borobodur Temple Relief IV' [1] doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 1988, 70 x 70 cm.
Ogeng Heru Supono (1937-1991)
Ogeng Heru Supono (1937-1991) 'Borobodur Temple Relief V' [1] doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 1988, 70 x 70 cm.
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Zonder titel [1] doek, niet ingelijst, gesign. 70 x 70 cm.
Serge Poliakoff (1900-1969)
Serge Poliakoff (1900-1969) Compositie met groen en rood [1] litho, gesign., 25 x 30 cm.
Theo Niermeijer (1940-2005)
Theo Niermeijer (1940-2005) Zonder titel [1] gemengde techniek op papier, 70 x 100 cm.
Eric Nehr (geb. 1964)
Kriki (geb. 1965)
Kriki (geb. 1965) La Pute / Scene de Rue ex. kunstcollectie Peter Stuyvesant [2] twee zeefdrukken, 80 x 90 cm.
Ger Lataster (1920-2012)
Ger Lataster (1920-2012) Twee litho's, hierbij Armando, glicee druk [3]
Reinhoud D'Haese (1928-2007)
Reinhoud D'Haese (1928-2007) 'Caramels' [1] kleurenets, gesign. r.o., 1996, 50 x 65 cm.
Diverse moderne schilderijen,tekeningen en grafiek [2dzn]
Michiel Schierbeek (1948)
Michiel Schierbeek (1948) Twee sculpturen [2] tweemaal beschilderd hout, ongesign., h. 70 cm. / h. 65 cm.
Hannes Kuiper, (geb. 1942)
Hannes Kuiper, (geb. 1942) Vis op tafel [1] beschilderd hout, ongesign., h. 100 cm.
Hannes Kuiper (geb. 1942)
Hannes Kuiper (geb. 1942) Zon, boot, vogels [1] board, gesign., 105 x 115 cm.
Hannes Kuiper (geb. 1942)
Hannes Kuiper (geb. 1942) Sculptuur van een haan [1] beschilderd hout
Theo Kuijpers (geb. 1939)
Theo Kuijpers (geb. 1939) Zonder titel [1] was, grafiet, acrylverf, rijstpapier, katoen, stokken en touw, ongesign., h. 190 cm.
Carel Visser (1928-2015)
Carel Visser (1928-2015) Twee houtsnedes [map] tweemaal houtsnede, gesign., ca. 70 x 90 cm.
Dadara (geb. 1969)
Dadara (geb. 1969) Zonder titel [1] board, gesign. r.o., 200 x 150 cm.
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Zonder titel. Hierbij druk naar Vasarely [2]
629 Los(e)/Seite