629 Los(e)/Seite
Collectie grafiek, 20e eeuw
Collectie grafiek, 20e eeuw [map]
Drie diverse tekeningen, 20e eeuw
Drie diverse tekeningen, 20e eeuw [3] 22 x 27 cm. tot 35 x 55 cm.
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Man in landschap [1] 30 x 40 cm.
Jovan Obican (1918-1986)
Jovan Obican (1918-1986) Figuren [1] doek, gesign. l.o., 68 x 55 cm.
Martin Jonas (1924-1996)
Martin Jonas (1924-1996) Drie figuren op een akker [1] doek, gesign. r.o., 1968, 70 x 40 cm.
Martin Jonas (1924-1996)
Martin Jonas (1924-1996) Rustende man bij geiten [1] doek, gesign. r.o., 1966, 25 x 49 cm.
Diverse tekeningen en grafiek
Shigesaburo Ishida (1888-1960)
Shigesaburo Ishida (1888-1960) Man op een brug [1] aquarel, gesign., 45 x 30 cm.
John Rädecker (1885-1956)
John Rädecker (1885-1956) Portret van de vrouw van de kunstenaar [1] houtskool, ongesign., 44 x 28 cm.
Vier gravures, 18e eeuw
Vier gravures, 18e eeuw Opticaprenten met afbeeldingen van Florence [4] viermaal gravure, handgekleurd, 30 x 40 cm.
Cyril Bleys (1895-1976)
Cyril Bleys (1895-1976) Bloemen in een glazen vaas [1] pastel, gesign., 36 x 60 cm.
Agnes van den Brandeler (1918-2002)
Agnes van den Brandeler (1918-2002) Parijs [1] doek, gesign. l.o., '61, 60 x 74 cm.
Miep Dehé-Krijger (1888-1970)
Miep Dehé-Krijger (1888-1970) Kabouters in een bos [1] knipsel, gesign. r.o., 48 x 63 cm.
Gesigneerd Beckmann
Gesigneerd Beckmann Zittend naakt [1] board, 55 x 42 cm.
Ciano Siewert (geb. 1942)
Ciano Siewert (geb. 1942) Twee aquarellen [2] tweemaal aquarel, gesign., '78, 45 x 60 cm.
Hollandse school, 18e/19e eeuw, elegant gezelschap, Hierbij aquarel door Jan Groenenstein en houtsnede, onbekende kunstenaar [3]
Balinese school, 20e eeuw
Balinese school, 20e eeuw Twee doeken met voorstelling van figuren [2] tweemaal doek, 50 x 60 cm.
Onbekende kunstenaar, 18e/19e eeuw
Onbekende kunstenaar, 18e/19e eeuw Portret van een dame [1] pastel, 60 x 47 cm.
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw Herberginterieur [1]
Henri Cassiers (1858-1944)
Henri Cassiers (1858-1944) 'Les moulins qui chantent' [1] litho, gesign. op de steen, 70 x 115 cm.
Diverse schilderijen afkomstig van de Kunstfabriek
Diverse grafiek en tekeningen, 20e eeuw [ds]
Hein Stork (1924-1993)
Hein Stork (1924-1993) Drie diverse werken, Kerkinterieur/Moret sur Loing/Schuur in landschap [3] 20 x 25 cm., 22 x 27 cm. en 16 x 20 cm.
J. Th. Mousson (1887-1950)
J. Th. Mousson (1887-1950) [1] pastel
Franse school, 1925
Franse school, 1925 Portret van een heer [1] pastel
Hollandse school, 18e eeuw
Hollandse school, 18e eeuw Allegorische voorstelling met rouwende putti [1] doek, niet ingelijst, 58 x 133 cm.
Hollandse school, 17e eeuw
Hollandse school, 17e eeuw Uitgestrekt rivierlandschap met figuren op een pad bij een dorp [1] paneel, 32 x 46 cm.
Hollandse school, 18e eeuw
Hollandse school, 18e eeuw Portret van een jonge magistraat [1] doek, 65 x 55 cm.
Omgeving van Herman van der Myn
Omgeving van Herman van der Myn Portret van Cornelis Ploos van Amstel [1] doek, 77 x 61 cm.
Engelse school, 17e eeuw
Rembrandt van Rijn (1606-1669)
Hollandse school, 17e/18e eeuw
Hollandse school, 17e/18e eeuw De aanbidding van de herders paneel, 30 x 23 cm. [1]
Italiaanse school, 17e/18e eeuw
Italiaanse school, 17e/18e eeuw Kinderportret Provenance: Een nalatenschap uit de Apollobuurt, Amsterdam [1] doek, 36 x 29 cm.
Joseph August Knip (1777-1847)
Joseph August Knip (1777-1847) Uitgestrekt rivierlandschap met reizigers op een pad [1] aquarel en gouache, ongesign., 50 x 74 cm.
Italiaanse school, 19e/ vroeg 20e eeuw, naar Raphael Madonna met de stoel [1] doek, diam. 50 cm.
Kasparus Karssen (1810-1896)
Kasparus Karssen (1810-1896) Figuren bij huizen in een stad, Amsterdam, 1842 [1] paneel, verso gesign., Amsterdam 1842, 15,5 x 18,2 cm.
Hendrik Vettewinkel (1809-1878)
Hendrik Vettewinkel (1809-1878) Schepen op het IJ bij Amsterdam paneel, herkomst: familie van de kunstenaar via vererving, 47 x 50 cm.
Johannes Hermanus Barend Koekkoek (1840-1912) Schepen op een meer in en storm [1] paneel, gesign. r.o., 14 x 20,5 cm.
Europese School, vroeg 18e eeuw
Europese School, vroeg 18e eeuw Italianiserend landschap met ruïne en figuren met ezel op voorgrond [1] doek, 80 x 100 cm.
Andreas Schelfhout (1787-1870)
Andreas Schelfhout (1787-1870) Winters landschap met figuren op een bevroren vaart bij een molen [1] aquarel, gesign. l.o., 15,5 x 23,3 cm.
Europese school, 19e eeuw
Europese school, 19e eeuw Kustgezicht Provenance: Een inzending uit Hoorn [1] doek, 28 x 43 cm.
Toegeschreven aan Philips Wouwerman (1619-1668) Gezicht op een legerkamp [1] paneel, beschadigd, gesign. PW l.o., 48 x 63 cm.
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw Ruiter op een pad bij een rivier, aan de overzijde een stad [1] doek, 24,5 x 30 cm.
Hollandse school, 17e/18e eeuw Inkt op perkament. Schepen op zee [1] inkttekening, 28 x 32,5 cm.
Pieter van Loo (1731-1784)
Pieter van Loo (1731-1784) Boerderij buiten Haarlem [1] gewassen inkt, gesign, r.o., verso gesign. 9,5 x 13 cm.
Jan Pannebakker (1755-1837)
Barbara Elisa van Houten (1862-1950)
Barbara Elisa van Houten (1862-1950) 'De tekenles van Marietje' [1] aquarel, gesign. r.o., 45 x 26 cm.
Nicolaas Bastert (1854-1939)
Nicolaas Bastert (1854-1939) 'The Dutch mill' [1] doek, gesign. l.o., tent. Carnegie Institute, Pittsburgh
Christiaan Immerzeel (1808-1886)
Christiaan Immerzeel (1808-1886) Visser in een roeiboot bij maanlicht [1] paneel, gesign. l.o., 46 x 38 cm.
Europese school, 18e eeuw
Europese school, 18e eeuw Portret van een courtisane [1] doek, 48 x 40 cm.
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw Moeder met kinderen op een pad in de bergen [1] paneel, 20 x 23 cm.
Anthonie Waldorp (1803-1866)
Anthonie Waldorp (1803-1866) Zeilboot op een meer [1] inkt en aquarel, gesign. r.o. (signatuur mogelijk later toegevoegd), 32,5 x 24 cm.
Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927) Vissersvrouwen op het strand [1] doek, gesign. l.o., '34, 60 x 50 cm.
Hollandse school, 18e/19e eeuw
Hollandse school, 18e/19e eeuw Grisaille [1] doek, 85 x 105 cm.
629 Los(e)/Seite