338 Los(e)/Seite
Drie objets de vertu;
Geelkoperen tabaksdoos, 18e eeuw.
Geelkoperen tabaksdoos, 18e eeuw. UItgevoerd met florale gravering. [1]
Kristallen piece de milieu, ca. 1900, met bewerkt pleet voet [1] h. 47, diam. 27 cm.
Tole peint dienblad, Napoleon III,
Tole peint dienblad, Napoleon III, met voorstelling van meisje met bloemenkrans in cirkel [1] 46 x 65 cm.
Tole peint dienblad, eind 19e eeuw,
Tole peint dienblad, eind 19e eeuw, met geschilderd decor van schepen naar JHB Koekkoek [1] 45 x 55 cm.
India, bronzen puja set,
India, bronzen puja set, bestaande uit een schaal en gegraveerde lepel [2] l. 39,5 cm
Birma, palmbladeren gebedsboek,
Birma, palmbladeren gebedsboek, met rood gelakte houten zijden [1] l. 47 cm
India, bronzen sculptuur van baby Krishna, modern [1] l. 28 cm
India, bronzen tempelspeelgoed, 20e eeuw, in de vorm van een paard op wieltjes [1] h. 26,5 cm
Metalen sculptuur van een neushoorn, modern . [1] l. 47 cm
Thailand, beschilderd houten figuur van dansende vrouwfiguur, modern, in tijgerpak [1] h. 50 cm
Tibet, koperlegering vajra en een purbhu, modern . [2] l. 31,5-56,5 cm
India, twee stenen Shiva linghams,
India, twee stenen Shiva linghams, waarbij twee kleinere linghams [4] h. 17-31 cm
China, drie agaten snijwerken van Budai, modern twee melkwit en lichtblauw van kleur, de derde rood en geel [3] h. 7-11 cm
Hardstenen figuur van een olifant, modern, samen met een hardstenen en vergulde Chinese stempel [2] h. 15,5 cm
Drie kristallen objecten,
Drie kristallen objecten, waaronder een uitgehold als kaarsenstandaard [3] h. 9-22 cm
Birma, marmeren hoofd van een Boeddha, modern, met verguld haar [1] h. 41 cm
China, collectie houten standaards voor porselein [ds]
Houten gestoken sculptuur van een gevleugelde leeuw, laat 19e eeuw. (gebroken voorpoot). [1] h. 80 cm.
Miniatuur commode en miniatuur linnenpers, 19e eeuw Provenance: Een inzending uit Hoorn [1] h. 24 en 65 cm
Rood gelakt gietijzeren reclame embleem; 'Ferrari [1] 44 x 32 cm.
Kunststof reclamepop, ca. 1960;
Kunststof reclamepop, ca. 1960; Flipje [1] h. 53 cm.
Kunststof reclamepop, circa 1960;
Kunststof reclamepop, circa 1960; Michelin mannetje. Met verlichting [1] h. 47 cm.
Twintig Daf reclameplaten
Twintig Daf reclameplaten [20] 20 x 40 cm.
Miniatuur kabinet, Biedermeier, 19e eeuw. Geschilderd in houtnerf. Provenance: Een inzending uit Hoorn [2] h.60 cm, b. 43 cm
Roodkoperen grote blus of bakkersdoofpot, 18e eeuw Staande op geklonken poten. [1] h. 43 cm
Drie glazen stolpen op zwart gelakt houten plateau Provenance: Een collectie uit het ToyToy museum [3] h. 32, 42 en 50 cm.
Vier glazen stolpen op zwart gelakt houten plateau Provenance: Een collectie uit het ToyToy museum [4] h. 48 en 37 cm.
Tibet, bodhizaad gebedssnoer, mala, 20e eeuw, met verschillende amuletten [1] l.ca. 47 cm
China, wortelhouten penseelpotje, 19e eeuw, hierbij een Yixing theepotje met zilveren karakters en een steengoed theebusje, 20e eeuw [3]
Tibet, beschilderde thangka, circa 19e eeuw, beschilderd met Boeddha omgeven door Bodhistattva's, ingelijst (beschadigingen) [1] 75,5 x 60 cm
Tibet, mandala thangka, circa 19e eeuw, beschilderd met verschillende godheden, ingelijst 79 x 58 cm [1]
Philipijnen, armband en twee bronzen haarpennen [1] L. ca. 20 cm.
Afrikaanse bronzen amuletten, figuurtjes, een kralenketting en een benen Pende amulet. Hierbij parelmoer lepeltjes en een metalen ketting.
Blauw beschilderd houten kastdeur, 18e eeuw. Met rond portret van meisje. Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel [1]
Houten haardscherm met intarsia in markiesvorm en aan de bovenzijde houtsnijwerk in goud met vaas, 1
Drie stuks bestek met aardewerken en houten heft. Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel [3]
Vier antiek ijzeren kanonskogels, vermoedelijk VOC [4] diam. 8 - 12 cm.
Decoratief Afrikaans schild met vele maskers [1]
Pakistan, Swat, a chair.
Pakistan, Swat, a chair. Herewith a Indonesian stone lidded box in the shape of a head. [1]
Perzie, vier beschilderde boekbladen, 1e helft 20ste eeuw; met voorstellingen van jachtscenes, notabelen en Arabische teksten. [4]
Drie voorraadblikken met landschap of scheepsmotief. Hierbij sigarenblik Prins Hendrik Stichting.
Drie voorraadblikken met landschap of scheepsmotief. Hierbij sigarenblik Prins Hendrik Stichting. [4]
Tibetaanse oorsieraad, China, balansweegschaal, Birma, opium gewicht en Japan, benen amulet.
Tibetaanse oorsieraad, China, balansweegschaal, Birma, opium gewicht en Japan, benen amulet. [4] L. 19, 30, 5,5 en 5 cm.
Twee reisapotheek sets, ca. 1900.
Japan, ladenkastje, Meiji periode
Japan, ladenkastje, Meiji periode met drie laden en intarsia vlakken [1] 14 x 14 cm.h, 18 cm.
338 Los(e)/Seite