- Corneille (7)
- Bram Van Velde (4)
- Karel Appel (4)
- Arman (3)
- Christo (2)
- Joan Miro (2)
- Jr (2)
- Victor Vasarely (2)
- Abraham Hulk (1)
- Allen Jones (1)
- Bernardus Johannes Blommers (1)
- Carl Sterry (1)
- Elisabeth F Kruseman van Elten (1)
- Eug�ne Verboeckhoven (1)
- Howard Hodgkin (1)
- Jan Baptiste Tetar van Elven (1)
- Jan Willem van Borselen (1)
- Jim Dine (1)
- Johan Barthold Jongkind (1)
- Paul Klee (1)
- Peter Paul Rubens (1)
- Rembrandt Van Rijn (1)
- Salvador Dali (1)
- Serge Poliakoff (1)
- Oberkategorie
634 Los(e)/Seite
Nicolaas Bastert (1854-1939)
Nicolaas Bastert (1854-1939) Gezicht op Leerdam doek, gesign. r.o., 63 x 100 cm. Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh [1]
Adrianus Marinus Geijp (1855-1926)
Adrianus Marinus Geijp (1855-1926) Figuren op een besneeuwd pad in het bos doek, gesign. r.o., 65 x 93 cm. [1]
Evert Moll (1878-1955)
Evert Moll (1878-1955) Havengezicht doek, gesign. r.o., 50 x 40 cm. [1]
Carl-August Streefkerk (1884-1968)
Carl-August Streefkerk (1884-1968) Gezicht op de Lijnbaansgracht, Amsterdam doek, gesign. l.o., 50 x 70 cm. [1]
Jan de Beijer (1703-1785)
Suze Robertson (1856-1922)
Suze Robertson (1856-1922) Portret van een boerin houtskool, gesign. r.o., 41 x 33,5 cm. [1]
Dirk Hidde Nijland (1881-1955)
Floris Arntzenius (1864-1925)
Kees Maks (1876-1967)
Harrie Kuyten (1883-1952)
Harrie Kuyten (1883-1952) Portret van een jonge vrouw houtskool, gesign. l.o., 60 x 44 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]
Jacob Maris (1837-1899)
Jacob Maris (1837-1899)
Jacob Maris (1837-1899) Schepen in de haven van Dordrecht houtskool, gesign. l.o., 24 x 35 cm. [1]
Bart van der Leck (1876-1958)
Bart van der Leck (1876-1958) Mannenkop potlood en houtskool, ongesign., 31 x 23 cm. [1]
Cornelis Jan Mension (1882-1950)
Cornelis Jan Mension (1882-1950) Grazende herten maroufle, gesign. r.o., 35 x 45 cm. (1)
Jules Benoit-Levy (1866-1952)
Jules Benoit-Levy (1866-1952) Haven van Volendam paneel, gesign. l.o., 35 x 27 cm. [1]
Hendrik van Leeuwen (1890-1972)
Hendrik van Leeuwen (1890-1972) De Oude Visbanken, Gouda doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm. [1]
Rudolf Negely (1883-1950)
Rudolf Negely (1883-1950) Haven doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1] Vieuw of a harbour, oil on canvas, 50 x 60 cm.
Henri van der Stok (1870-1946)
Henri van der Stok (1870-1946) Compositie met naakten board, gesign. r.o., '31, 40 x 40 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]
Hollandse school, ca. 1920-1930, met signatuur Jan Sluyters Portret van een dame doek, 100 x 74 cm. [1]
Willem van Konijnenburg (1868-1943)
Adriaan van 't Hoff (1893-1939)
Cornelis Kloos (1895-1976)
Cornelis Kloos (1895-1976)
Cornelis Kloos (1895-1976) Naakt op de rug gezien olieverf op doek (of papier) op board, gesign. r.o., 1943, 90 x 70 cm. [1]
Dirk Smorenberg (1883-1960)
Dirk Smorenberg (1883-1960) Winters landschap met een schuur bij de Loosdrechtse Plassen doek, gesign. r.o., 35 x 40 cm. [1]
Otto Eerelman (1839-1926)
Otto Eerelman (1839-1926) De twee vrienden doek, gesign. l.o., 38 x 32 cm. [1]
Sierk Schröder (1903-2002)
Sierk Schröder (1903-2002)
Sierk Schröder (1903-2002) Portret van een jonge vrouw houtskool en aquarel, gesign. r.o., '91, 33 x 23,5 cm. [1]
Janus van Zegen (1881-1966)
Janus van Zegen (1881-1966) 'De schilder en zijn muze' houtskool, gesign. l.o., 1941, 95 x 73 cm. [1]
Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) Boerderij bij maanlicht paneel, gesign. l.o., niet ingelijst, 21 x 35,5 cm. [1]
Bram van Velde (1895-1981)
Bram van Velde (1895-1981) Vrouw doek, ongesign., 87 x 61 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1] oil on canvas, unsigned
Bram van Velde (1895-1981)
Bram van Velde (1895-1981)
Germ de Jong (1886-1967)
Willem van den Berg (1886-1970)
Louis Saalborn (1891-1957)
Louis Saalborn (1891-1957) Parkgezicht (verso bloemstilleven) board, bloemstilleven gesign. en gedateerd '44, 87 x 115 cm. [1]
Jaap Min (1914-1987)
Jaap Min (1914-1987) Interieur met moeder en kind aquarel en gouache, gesign. r.o., 39 x 28 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]
Anton Willem den Beer Poortugael (1864-1940) Vier diverse schilderijen 15 x 22 tot 50 x 37 cm. [4]
Gerard Sluyter (1901-1985)
Edith Pijpers (1886-1963)
Edith Pijpers (1886-1963) Bosgezicht doek, ongesign., herkomst: Kunsthandel Simonis & Buunk, Ede, 48,4 x 37,7 cm. [1]
Paul Rink (1861-1903)
Paul Rink (1861-1903) Portret van een jonge vrouw maroufle, gesign. l.b., 64 x 41 cm. [1]
Hendrik Jan Wolter (1873-1952)
Jan Veth (1864-1925)
Ben Viegers (1886-1947)
Ben Viegers (1886-1947) Dorpsstraatje board, gesign. l.o., 45 x 35 cm. [1]
Piet van der Hem (1885-1961)
Piet van der Hem (1885-1961) Caféscene houtskool en pastel, signatuur l.o. mogelijk later toegevoegd 28 x 37 cm., [1]
Hendrik Jan van Wijk (1911-1990)
Hendrik Jan van Wijk (1911-1990) Stilleven met appels en walnoten in een mand board, gesign. l.o., 30 x 28 cm. [1]
Hendrik Jan van Wijk (1911-1990) Stilleven met appel en noten in een mand board, gesign. r.b., '62, 12 x 13,5 cm. [1]
Hendrik Jan van Wijk (1911-1990) Paddestoelen board, gesign. r.b., 15 x 21 cm. [1]
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946) Gezicht op de Grote Kerk van Weesp board, gesign. r.o., 1934, 28,5 x 21,3 cm. [1]
Eugene Henri Cauchois (1850-1911)
Eugene Henri Cauchois (1850-1911) Stilleven met fruit en kaas doek, gesign. r.o., herkomst: Douwes, Amsterdam, 50 x 60 cm. [1]
Felicien Bobeldijk (1876-1964)
Cornelis Raaphorst (1875-1954)
Mariette Lydis (1887-1970)
Wim Bosma (1902-1985)
Wim Bosma (1902-1985) Jazzmuzikanten board, gesign. l.o., '58, 60 x 39 cm. [1]
Jan Everts (1899-1993)
Jan Everts (1899-1993)
634 Los(e)/Seite