Amsterdam

  • (Lose: 6000-6230)

  • (Lose: 6400-6577)

  • (Lose: 6800-7079)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

634 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • Oberkategorie
  • 634 Los(e)

Henk Bos (1901-1979) Stilleven met tinnen kan op een schotel en bloemen in een Keulse pot doek, gesign. r.o., 80 x 60 cm. [1]

Henk Bos (1901-1979) Stilleven met aardappelen op een koperen schaal en een koperen kan doek, gesign. r.o., 80 x 60 cm. [1]

Willem Paerels (1878-1962) Haven doek, gesign. l.o., 72 x 74 cm. [1]

Hollandse school, 19e eeuw, met signatuur Leickert l.o. Figuren op een bevroren vaart met een koek-en-zopie bij een molen doek, 52 x 80 cm. [1]

Jo Schrijnder (1894-1968) Duinlandschap met opvliegende eenden doek, gesign. r.o., 60 x 100 cm. [1]

Jo Schrijnder (1894-1968) Eenden bij een rietkraag doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]

Jan Korthals (1916-1972) De kunstenaar Theo Swagemakers aan het werk in zijn atelier doek, gesign. r.o., '37, 60 x 50 cm. [1]

Arnold Marc Gorter (1866-1933) Herfstlandschap met boerin bij koeien doek, gesign. r.o.44 x 56 cm. [1]

Jan Cossaar (1874-1966) Zicht op de Ridderzaal op het Binnenhof maroufle, gesign. r.o., 48 x 75 cm. [1]

Willem Anton Alexander Knip (1883-1967) Gezicht op de Prins Hendrikkade, Amsterdam board, gesign. r.o., 24 x 34 cm. [1]

Chris Beekman (1887-1964) Magnoliatak houtskool, pastel en aquarel, gesign. l.o., tent.: Stedelijk Museum Amsterdam, De Brug, 1940, 30 x 38 cm.

Anak Agung Gde Meregeg (1912-2000) Jagers en herten bij een rivier in een landschap inkt, ongesign., 47 x 28 cm. [1]

Leo Eland (1884-1952) Figuur in een boot board, gesign. r.o., 16 x 20,6 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]

Arnout Colnot (1887-1983) Stilleven aquarel, gesign. r.o., 56 x 45 cm. [1]

Willem Dooyewaard (1892-1980) Ballerina's doek, gesign. r.o., 48 x 61,5 cm. [1]

Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Wandelend paar doek, gesign. l.o., 60 x 40 cm. [1]

Arthur Goldsteen (1908-1985) Stilleven met theepot doek, gesign. r.o., 50 x 42 cm. [1]

Theo Kurpershoek (1914-1998) Brug over het Albertkanaal bij Visé board, gesign. r.o., verso titel, '81, 18 x 23.6 cm. [1]

Omgeving van Pyke Koch Portret doek, 51 x 36 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Francois Gos (1880-1975) View of the Seine, Paris board, gesign. r.o., 26 x 17 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Henri Marcette (1824-1890) Boerderij in de sneeuw paneel, gesign. l.o., 1876, 44 x 29 cm. [1] farmhouse in the snow, oil on panel, signed, 1876

Daniel Muehlhaus (1907-1981) Delfshaven, Rotterdam doek, gesign. l.o., 70 x 100 cm. [1]

Engelse school, vroeg 19e eeuw De vier jaargetijden viermaal aquarel, pastel en gouache, diam. 30 cm. [4]

Claas Hendrik Meiners (1819-1894) Het Zweiersdal te Oosterbeek paneel, gesign. l.o., 38 x 50 cm. [1]

Pierre Julien Gilbert (1783-1860) Paar gezichten op de haven van Le Havre tweemaal inkt, aquarel en gouache, 20 x 30 cm. [2]

Albert Saverys (1886-1964) Huizen aan de Leie doek, gesign. r.o., herkomst: Christie's Amsterdam, 4 december2001, lot nr. 330, 80 x 90 cm. [1]

Lambertus Cornelis van der Groen (1798-1845) Figuren en spelende kinderen bij een kanaal (1823) paneel, gesign. l.o., 32,4 x 39,5 cm. [1]

Ferdinand de Braekeleer (1792-1883) Herberginterieur met figuren doek, 63 x 54 cm. [1]

Willem Karel Nakken (1835-1926) Steengroeve bij Parijs doek, gesign. r.o., '09, 62 x 90 cm. [1]

Heinrich Hermanns (1862-1942) Bloemenmarkt, Volendam doek, gesign. l.o., 60 x 90 cm. [1]

Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903) Landschap met moeder en kind inkt en aquarel, gesign. l.o., 10 x 14 cm. [1]

Johfra (1919-1998) Compositie met vrouw board, gesign. r.b., 1947, board gebogen, 68 x 48 cm. [1]

Marcello Morandini (geb. 1940) 'Komposition 607' mixed media, verso etiket met signatuur, 2017, 48/55, 40 x 40 cm. [1]

Victor Vasarely (1906-1997) 'VP-118'(1972) seriegrafie, gesign. r.o., 149/190, 85 x 45 cm. [1]

Roger Raveel (1921-2013) 'La berceuse' litho, gesign. r.o., 22/300, 66 x 50 cm. [1]

Cole Morgan (geb. 1950) 'Missing piece' doek, gesign. r.o., '88, verso signatuur en titel, 60 x 50 cm.

Jorge B. Stever (1940-2019) Zonder titel gemengde techniek op papier, gesign. r.o., 55 x 40 cm. [1] mixed media on paper, signed lower right

José de Guimaraes (geb. 1939) Zonder titel gemengde technique /gouache op paper, gesign. r.o., 30 x 38 cm. [1]

Allen Jones (geb. 1937) 'Head' litho, gesign. r.o., 74/75, 77 x 56 cm. [1]

Sam Middleton (1927-2015) 'Curtain call' collage en gouache, gesign. r.o., '63, 51 x 26 cm. Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh [1]

Carel Visser (1928-2015) 'Houtsnede II' houtsnede, gesign. r.o., '66, 167/190, 60 x 88 cm. [1]

Pieter de Haard (1914-2000) Zonder titel inkt en gouache, gesign. l.o., '48, 33 x 25 cm. [1]

  • 634 Los(e)