Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Gent

  • (Lose: 1-500)

  • (Lose: 501-1000)

  • (Lose: 1001-1370)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Sculpture (122)
122 Los(e)

  • 122 Los(e)

Pavlos (1930-2019) Assemblage 33/75. Signed and dated 1994. Assemblage 33/75. Gesigneerd en gedateerd 1994. 24.5 x 18.5 x 18.5 cm

Hannes D'haese (1965) Red bulldog 6/70, signed. Rode bulldog 6/70, gesigneerd. 60 x 37 x 26 cm

Marco I Zanuso (1916-2001) Table fan Ariante 1973. Tafelventilator Ariante 1973. 18 x 10.5 18.5 cm

Plaster sculpture of King Albert I Signed CH Paentaini, dated 1916. Gipsen buste Koning Albert I Gesigneerd CH Paentaini, gedateerd 1916. H 92 cm

Joseph Witterwulghe (1883-1967) A bronze bust of a man. Een bronzen buste van een man. H 46 cm

Leon Sarteel (1882-1942) Patinated plaster sculpture. Signed Sarteel. Gepatineerd gips sculptuur. Gesigneerd Sarteel. 53 x 29 x 20 cm

Los 609

Sestini Italy

Sestini Italy An alabaster ladies buste. Een albasten damesbuste. H 31.5 cm

Crucifix Christ in boxwood Dated 19th century. Kruisbeeld in buxushout. Gedateerd 19e eeuw. H 54.5 cm (total)H 20 cm (crucifix)

Crucifix with ivory Christ Dated 19th century. Kruisbeeld in ivoor. Gedateerd 19e eeuw. H H 60 cm (total) H 21.5 cm (crucifix)

Plaster buste Nude Not signed. Gipsen buste Naakt, niet gesigneerd. H 81 cm from Robert Van Cauwenberghe's studio

Myriam Eykens (1938) Terracotta buste. Signed and dated '74. Terracotta buste. Gesigneerd en gedateerd '74. H 52.5 cm

Frans Jochems (1880-1949) A bronze plaque on a marble with bronze mounts. Een bronzen plaquette op een marmer met bronsbeslag. 43 x 51.5 x 10.5 cm

Bronze vide poche Decorated with a girl and her swan. Bronzen vide poche, versierd met een meisje en haar zwaan. H 33.5 cm

Bronze Japanse modern sculpture Not signed. Een Japans hedendaags bronzen sculptuur, niet gesigneerd. H 34.5 cm

Yves Rhayé (1936-1995) Ceramic sculpture, signed. Keramisch sculptuur, gesigneerd. H 54 cm

William Sweetlove (1949) Cloned red frog. metal, numberred 7/100, signed. 'Cloned red frog'. metaal, genummerd 7/100, gesigneerd. 16 x 60 x 41 cm

A collection of ivory items A Christ, a nun and a brooch. 19th C. Een Christus, een non en een broche. Gedateerd 19e eeuw. H 15.5 - 22 and Dia 4 cm

A large wood carved Corpus Dated late 16th - early 17th century. Grote houten corpus Gedateerd laat 16e - begin 17e eeuw. H 100 W 106 cm

Oscar Sinia (1877-?) Bronze Pieta. Signed and dated '21. Bronzen Pieta. Gesigneerd en gedateerd '21. H 36.5 cm

Pierre-Jules Mène (1810-1879) A posthumously bronze dog. Posthumously, signed. Een postuum bronzen hond. Postuum, gesigneerd. H 25 cm

Los 789

Pierre Biard

Pierre Biard A bronze sculpture of an angel with thrumpet. Signed. Een bronzen beeld van een engel met trompet. Gesigneerd. H 67.5 cm

Charles Van De Waele (XIX-XX) Terracotta buste, signed. Een buste in aardewerk, gesigneerd. H 47 cm

Patinated plaster Nude sculpture Signed. Een groen gepatineerd Naaktsculptuur. Gesigneerd. H 75 + 80 cm Provenance: studio Raymond Van de Waele

Vintage mannequin Een Vintage mannequin. H 130 cm

3 statues Christ polychrome plaster 3 gipsen beelden Christus in polychromie. H 66 cm Provenance: café 't Gebed Zonder Eind Gent

Mary statue in polychrome plaster Polychroom gipsen beeld van Maria. H 120 cm Provenance: café 't Gebed Zonder Eind Gent

Christ plaster on wooden console Christus in gips op een houten console. H 26 + 31.5 cm Provenance: café 't Gebed Zonder Eind Gent

Horn on bronze mount Een hoorn op een bronzen voet. H 44 cm

A patinated plaster elephant Art Deco period. Een gepatineerde gipsen olifant uit de Art Deco periode. 74 x 63 x 25 cm

Bronze mother and child Not signed. Brons Moeder met kind. Niet gesigneerd. H 32 cm (incl. the base)

Domien Ingels (1881-1946) Bronze - 2 horses. Signed and dated 1937. Grote brons - 2 paarden. Gesigneerd en gedateerd 1937. 69 x 30 x 33 cm

Los 1181

Tazza E. Picault

Tazza E. Picault Signed E. Picault. Gesigneerd E. Picault. H 16.5 Dia 35 cm

Nude terracotta sculpture Illegible signed. Een naakt aardewerken beeld. Onleesbaar gesigneerd. H 44.5 cm

Terracotta sculpture of a Greek woman Een terracotta sculptuur van een Griekse vrouw. H 70.5 cm

Mathurin Moreau (1822-1912) Bronze sculpture of Diane. Signed M. Moreau. Bronzen beeld van Diane. Gesigneerd M. Moreau. H 88 cm

Los 1195

T. Dosler

T. Dosler Bronze sculpture of a putti. Bronzen beeld van een putti. H 76 cm

Paul Van Gyseghem (1935) Metal sculpture with stove black patina. Metalen sculptuur met kachel zwarte patina. H 115 W 136 D 36 cm

Bronze mask sculpture Not signed. Een brons sculptuur Masker, niet gesigneerd. H 47 cm (incl. the base)

Pair of baroque angels Een paar barrokke engelen. H 49 and 51 cm

  • 122 Los(e)