219 Los(e)/Seite
Jean RETS (1910-1998)
Vic Gentils (1919-1997)
Luc Claus (1930-2006)
Victor Vasarely (1906-1997)
Victor Vasarely (1906-1997) Multipel on wood + photo. Both signed. Multiple op hout + foto. Beide gesigneerd. 19 x 30 cm
André Honnay
André Honnay Titled 'T schipbreuk'. Oil on canvas, signed and dated '92. Olie op doek 't schipbreuk. Getekend en gedateerd '92. 134 x 164 cm
Robert BOUDRY (1878-1961)
Robert BOUDRY (1878-1961) Street sight. Oil on panel, signed. Straatzicht. Olie op paneel, getekend. 50.5 x 40.5 cm
Charles MERTENS (1865-1919)
Paul PERMEKE (1918-1990)
Paul PERMEKE (1918-1990) Landscape. Oil on hardboard, signed and dated 1971. Landschap. Olie op doek, getekend en gedateerd 1971. 40 x 49.5 cm
Hoste PROSPER (1881-1921)
Guillaume MONTOBIO (1883-1962)
Guillaume MONTOBIO (1883-1962) Park sight. Oil on panel, signed. Parkzicht. Olie op paneel, getekend. 38 x 47.5 cm
Maurice DUPUIS (1882-1959)
Georges FREDERIC (1900-1981)
Georges FREDERIC (1900-1981) Elsene in the snow. Oil on canvas, signed. Sneeuw over Elsene. Olie op doek, getekend. 100x 62 cm
A collection of 4 paintings, a.o. Verboeckhoven Een lot van 4 schilderijen o.a. Verboeckhoven. 35 x 26, 32 x 44.5, 31 x 40 & 72 x 53 cm ...[more]
American school 19thC family portrait Family portrait. Oil on canvas, not signed. Familieportret 19e eeuw. Olie op doek, niet getekend. 48 x 48 cm
Philips WOUWERMAN (1619-1668) (environment) The cavalry. Oil on panel, with monogram.De cavalerie. Olie op paneel, gemonogrammeerd.44 x 58 cm
European school 19th century
European school 19th century The crucifixion. Oil on canvas. De kruisiging. Olie op doek. 115 x 85 cm
European school 18th century
Pal Horvath (1936)
Pal Horvath (1936) Composition. Oil on panel, signed. Compositie. Olieverf op paneel, gesigneerd. 99 x 99 cm
Miniature on copper late 17th century Miniatuurtje op koper, laat 17e eeuw. 9 x 7 cm
Robert VAN CAUWENBERGHE (1905-1985) Still life with fish. Oil on canvas, signed. Stilleven met vissen. Olie op doek, getekend. 40 x 50 cm
Gustave Dierkens
Gustaaf CROMMELYNCK (1883-1961)
Gustaaf CROMMELYNCK (1883-1961) Portrait of a boy with hat. Oil on hardboard, signed. Jongen met hoed. Olie op board, getekend. 59.5 x 40.5 cm
Alfons DE CUYPER (1887-1950)
Alfons DE CUYPER (1887-1950) Oil on canvas Boats at the quay signed. Boten aan de kade. Olie op doek, getekend. 40 x 50 cm
Piet LIPPENS (1890-1981)
Piet LIPPENS (1890-1981)
Piet LIPPENS (1890-1981) Houses in Ghent Oil on canvas, signed. Huizen te Gent. Olie op doek, getekend. 72 x 104 cm
Piet LIPPENS (1890-1981)
Piet LIPPENS (1890-1981) A Southern view. Oil on canvas, signed. Zuiders zicht. Olie op doek, getekend. 97 x 152 cm
Alfons DE CUYPER (1887-1950)
Alfons DE CUYPER (1887-1950) Carriage with horses. Oil on canvas, signed. Koets met paarden. Olie op doek, getekend. 70 x 90 cm
French school 19th century
French school 19th century Oil on panel Soldier, illegible signed. Olie op paneel Soldaat, onleesbaar getekend. 31 x 22.5 cm
European school 19th century
Flore VINDEVOGEL-GELEEDTS (1866-1938) Vase with yellow roses. Oil on canvas, signed. Vaas met gele rozen. Olie op doek, getekend. 90 x 68.5 cm
Joseph VAN DIEGHEM (1843-1885)
Joseph VAN DIEGHEM (1843-1885) Sheep in the meadow. Oil on panel, signed. Schapen in de weide. Olie op paneel, getekend. 17 x 24 cm
Emile THYSEBAERT (1873-1963)
Emile THYSEBAERT (1873-1963) Farmer with cow. Oil on canvas, signed. Boerin met koe. Olie op doek, getekend. 37 x 45 cm
Paul PERMEKE (1918-1990)
Paul PERMEKE (1918-1990) Gipsy camp. Oil on paper, signed. Zigeunerkamp. Olie op papier, getekend. 27 x 35.5 cm
Albert SERVAES (1883-1966)
Albert SERVAES (1883-1966) Landscape. Oil on panel, signed and dated 1912. Landschap. Olie op paneel, getekend en gedateerd 1612. 39 x 53 cm
Albert SAVERYS (1886-1964)
Albert SAVERYS (1886-1964) River Lys with boat. Oil on canvas, signed. Leiezicht met boot. Olie op doek, getekend. 58 x 61 cm
Léon DE SMET (1881-1966)
Albert CLAEYS (1889-1967)
Albert CLAEYS (1889-1967) Winter sight. Oil on canvas on panel, signed. Winterlandschap. Olie op doek, getekend. 39.5 x 49.5 cm
Etienne VAN DEN DRIESSCHE (1959)
Etienne VAN DEN DRIESSCHE (1959) Mixed media, signed. Gemengde techniek, getekend. 27.5 x 19 cm
Joseph VERDEGEM (1897-1957)
Albert CLAEYS (1889-1967)
Vic DOOMS (1912-1994)
Vic DOOMS (1912-1994) Still life with cherry's. Oil on hardboard, signed. Stilleven met kersen. Olie op hardboard, getekend. 32 x 39 cm
Jean CALOGERO (1922-2001)
Jean CALOGERO (1922-2001) Portrait of a girl. Oil on canvas, signed. Meisjesportret. Olie op doek, getekend. 50 x 40 cm
Piet LIPPENS (1890-1981)
Jos Nic DE VUYST (1896-1946)
Gustave DEN DUYTS (1850-1897)
Gustave DEN DUYTS (1850-1897) Country road. Oil on canvas, signed. Landwegel. Olie op doek, getekend. 55.5 x 65 cm
Oriental painting Maroc 1909
Oriental painting Maroc 1909 Oil on canvas, signed and dated 1909. Oriëntaals olie op doek. Getekend en gedateerd 1909. 70 x 60 cm
Henri VAN MELLE (1859-1930)
219 Los(e)/Seite