Gent

  • (Lose: 1-500)

  • (Lose: 501-935)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)475458623

Schätzpreis

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (219)
219 Los(e)

  • 219 Los(e)

Victor Vasarely (1906-1997) Multipel on wood + photo. Both signed. Multiple op hout + foto. Beide gesigneerd. 19 x 30 cm

Los 301

André Honnay

André Honnay Titled 'T schipbreuk'. Oil on canvas, signed and dated '92. Olie op doek 't schipbreuk. Getekend en gedateerd '92. 134 x 164 cm

Robert BOUDRY (1878-1961) Street sight. Oil on panel, signed. Straatzicht. Olie op paneel, getekend. 50.5 x 40.5 cm

Paul PERMEKE (1918-1990) Landscape. Oil on hardboard, signed and dated 1971. Landschap. Olie op doek, getekend en gedateerd 1971. 40 x 49.5 cm

Guillaume MONTOBIO (1883-1962) Park sight. Oil on panel, signed. Parkzicht. Olie op paneel, getekend. 38 x 47.5 cm

Georges FREDERIC (1900-1981) Elsene in the snow. Oil on canvas, signed. Sneeuw over Elsene. Olie op doek, getekend. 100x 62 cm

A collection of 4 paintings, a.o. Verboeckhoven Een lot van 4 schilderijen o.a. Verboeckhoven. 35 x 26, 32 x 44.5, 31 x 40 & 72 x 53 cm ...[more]

American school 19thC family portrait Family portrait. Oil on canvas, not signed. Familieportret 19e eeuw. Olie op doek, niet getekend. 48 x 48 cm

Philips WOUWERMAN (1619-1668) (environment) The cavalry. Oil on panel, with monogram.De cavalerie. Olie op paneel, gemonogrammeerd.44 x 58 cm

European school 19th century The crucifixion. Oil on canvas. De kruisiging. Olie op doek. 115 x 85 cm

Pal Horvath (1936) Composition. Oil on panel, signed. Compositie. Olieverf op paneel, gesigneerd. 99 x 99 cm

Miniature on copper late 17th century Miniatuurtje op koper, laat 17e eeuw. 9 x 7 cm

Los 364

Trepoz

Robert VAN CAUWENBERGHE (1905-1985) Still life with fish. Oil on canvas, signed. Stilleven met vissen. Olie op doek, getekend. 40 x 50 cm

Gustaaf CROMMELYNCK (1883-1961) Portrait of a boy with hat. Oil on hardboard, signed. Jongen met hoed. Olie op board, getekend. 59.5 x 40.5 cm

Alfons DE CUYPER (1887-1950) Oil on canvas Boats at the quay signed. Boten aan de kade. Olie op doek, getekend. 40 x 50 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) Houses in Ghent Oil on canvas, signed. Huizen te Gent. Olie op doek, getekend. 72 x 104 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) A Southern view. Oil on canvas, signed. Zuiders zicht. Olie op doek, getekend. 97 x 152 cm

Alfons DE CUYPER (1887-1950) Carriage with horses. Oil on canvas, signed. Koets met paarden. Olie op doek, getekend. 70 x 90 cm

French school 19th century Oil on panel Soldier, illegible signed. Olie op paneel Soldaat, onleesbaar getekend. 31 x 22.5 cm

Flore VINDEVOGEL-GELEEDTS (1866-1938) Vase with yellow roses. Oil on canvas, signed. Vaas met gele rozen. Olie op doek, getekend. 90 x 68.5 cm

Joseph VAN DIEGHEM (1843-1885) Sheep in the meadow. Oil on panel, signed. Schapen in de weide. Olie op paneel, getekend. 17 x 24 cm

Emile THYSEBAERT (1873-1963) Farmer with cow. Oil on canvas, signed. Boerin met koe. Olie op doek, getekend. 37 x 45 cm

Paul PERMEKE (1918-1990) Gipsy camp. Oil on paper, signed. Zigeunerkamp. Olie op papier, getekend. 27 x 35.5 cm

Albert SERVAES (1883-1966) Landscape. Oil on panel, signed and dated 1912. Landschap. Olie op paneel, getekend en gedateerd 1612. 39 x 53 cm

Albert SAVERYS (1886-1964) River Lys with boat. Oil on canvas, signed. Leiezicht met boot. Olie op doek, getekend. 58 x 61 cm

Albert CLAEYS (1889-1967) Winter sight. Oil on canvas on panel, signed. Winterlandschap. Olie op doek, getekend. 39.5 x 49.5 cm

Etienne VAN DEN DRIESSCHE (1959) Mixed media, signed. Gemengde techniek, getekend. 27.5 x 19 cm

Vic DOOMS (1912-1994) Still life with cherry's. Oil on hardboard, signed. Stilleven met kersen. Olie op hardboard, getekend. 32 x 39 cm

Jean CALOGERO (1922-2001) Portrait of a girl. Oil on canvas, signed. Meisjesportret. Olie op doek, getekend. 50 x 40 cm

Gustave DEN DUYTS (1850-1897) Country road. Oil on canvas, signed. Landwegel. Olie op doek, getekend. 55.5 x 65 cm

Oriental painting Maroc 1909 Oil on canvas, signed and dated 1909. Oriëntaals olie op doek. Getekend en gedateerd 1909. 70 x 60 cm

  • 219 Los(e)