Gent

  • (Lose: 1-500)

  • (Lose: 501-935)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)475458623

Schätzpreis

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (219)
219 Los(e)

  • 219 Los(e)

European school Portrait of a military 20th century Not signed. Portret van een militair. Europese school, 20e eeuw. 86 x 77 cm

Victor LOREIN (1894-1954) Interior. Oil on canvas, signed. Interieur. Olie op doek, getekend. 40 x 32 cm

Franz COURTENS (1854-1943) La meuse en Hollande. Oil on canvas, signed. De Maas in Nederland. Olie op doek, gesigneerd. 30.5 x 40.5 cm

European school 18th century Portrait of a Nobleman. Oil on canvas, not signed. Portret van een edelman. Olie op doek, niet getekend. 71.5 x 61 cm

Ferdinand WILLAERT (1861-1938) Gentleman with top hat. Oil on canvas, signed. Heer met hoge hoed. Olie op doek, getekend. 100 x 65 cm

Charles Pierre BERNARD (1882-1961) Nude woman. Oil on canvas, signed. Naakt. Olie op doek, getekend. 135 x 80 cm

European school 19th century Still life with partridges. Oil on panel, signed. Stilleven met patrijzen. Olie op doek, getekend. 23 x 28.5 cm

Jef Louis VAN LEEMPUTTEN (1865-1948) Sheep in the meadow. Oil on canvas, signed. Schapen in de weide. Olie op doek, getekend. 51 x 66 cm

European school 19th century Inn scene. Oil on canvas, not signed. Herbergscene. Olie op doek, niet getekend. 30.5 x 25 cm

Los 567

Ramah

Ramah The red ship. Oil on hardboard, signed. Het rode schip. Olie op hardboard, getekend. 27 x 33 cm

Jef VAN GRIEKEN (1950) Mixed media 'Recife I'. Signed. Gemengde techniek 'Recife I' Getekend. 52 x 74 cm

Jan Frans BOEVER DE (1872-1949) Titled 'La Gerbe'. Oil on cardboard, signed. Getiteld 'La Gerbe'. Olie op karton, getekend. 31.5 x 17.5 cm

Alidor LAMOTE (1880-1949) Oil on canvas 2 Children, signed and dated 1915. Olie op doek Twee kinderen, getekend en gedateerd 1915. 140 x 116 cm

Los 643

European school

European school Sitting Lady. Oil on hardboard, signed. Zittende dame. Olie op hardboard, getekend. 30.5 x 20 cm

Los 662

Andre Viane

Andre Viane Nude. Oil on panel, signed and dated 1986. Naakt. Olie op paneel, getekend en gedateerd 1986. 32.5 x 24.5 cm Galerij Léon de Bruyn Gent

Roger SOMVILLE (1923-2014) Mixed media, Figure, signed. Mixed media, Figuur, getekend. 72 x 52.5 cm Galerij Léon de Bruyn Gent

Jacques CHARLIER (1939) Mixed media, signed and dated '69. Mixed media, getekend en gedateerd '69. 36 x 48 cm Galerij Léon de Bruyn Gent

Los 678

Merle

Paul PERMEKE (1918-1990) Landscape with houses. Oil on canvas, signed. Landschap met huizen. Olie op doek, getekend. 40 x 50 cm

Paul PERMEKE (1918-1990) Landscape. Oil on canvas, signed. Landschap. Olie op doek, getekend. 50 x 70 cm

Paul PERMEKE (1918-1990) Interior. Oil on canvas, signed. Interieur. Olie op doek, getekend. 60 x 80 cm

Emile LECOMTE (1866-1938) Forrest sight. Oil on canvas, signed and dated 1930. Boszicht. Olie op doek, getekend en gedateerd 1930. 38 x 46 cm

Georges ROGY (1897-1981) Landscape. Oil on panel, signed. Landschap. Olie op doek, getekend. 17 x 23 cm

Georges ROGY (1897-1981) Fishermen. Oil on canvas, signed. De vissers. Olie op doek, getekend. 50 x 60 cm

Martin WALLAERT (1944) Young boy with dog. Oil on canvas, signed. Jongeman met hond. Olie op doek, getekend. 100 x 70 cm

Alphons VERMEIR (1905-1994) 3x oil on hardboard, signed. Olie op hardboard (3), getekend. 30 x 40 cm

Francis CRISTAUX (1956) Beach scene. Oil on panel, signed. Strandscene. Olie op paneel, getekend. 15 x 30 cm

Bert NOTENBOOM (1941) Dogs with cocks. Oil on panel, signed. Hond met hanen. Olie op paneel, getekend. 15 x 20.5 cm

Constant MONTALD (1862-1944) Portrait of a woman with hat. Pastel with monogram. Dame met hoed. Pastel, met monogram. 58.5 x 48 cm

Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960) Sight in Ghent. Oil on panel, signed. Zuivelbrug te Gent. Olie op paneel, getekend. 43.5 x 49 cm

Alphons VERMEIR (1905-1994) Farmers working on the land. Watercolor painting, signed. Boeren op het land. Aquarel, getekend. 35 x 45 cm

  • 219 Los(e)