- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (263)
- Sculpture (165)
- Prints (112)
- Ceramics (100)
- Furniture (76)
- Drawings & Pastels (48)
- Religious Items & Folk Art (39)
- Glassware (37)
- Arms, Armour & Militaria (33)
- Fine Art (29)
- Lighting (25)
- Chinese Works of Art (24)
- Clocks (21)
- Watercolours (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (17)
- Jewellery (16)
- Books & Periodicals (11)
- Japanese Works of Art (10)
- Ethnographica & Tribal Art (9)
- Models, Toys, Dolls & Games (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (5)
- Taxidermy & Natural History (5)
- Indian Works of Art (4)
- Design (1)
- Sporting Memorabilia & Equipment (1)
1106 Los(e)/Seite
Ferdinand WIJNANTS (1877-1955)
Émile François POETOU (1885-1975) Art deco Plaster sculpture Ladies head, signed. Art deco gipsen beeld Meisjeshoofd, getekend. H 47 cm
Walter DE BUCK (1934)
Walter DE BUCK (1934) Patinated plaster sculpture Couple, signed. Gepatineerd gipsen beeld Het koppel, getekend. 61 cm
Bert SERVAES (1909-1994)
A patinated sculpure of a scholar in a toga Not signed. Gepatineerd gipsen beeld van een geleerde in toga. Niet gesigneerd. H 45.5 cm
Georges MINNE (1866-1941)
Anna DE WEERT (1867-1950)
Anna DE WEERT (1867-1950) Orchard. Pastel on paper, signed. De boomgaard. Pastel op papier, getekend. 29.5 x 39.5 cm
Oscar CODDRON (1881-1960)
Oscar CODDRON (1881-1960) Cows in the meadow. Oil on hardboard, signed. Koeien in de wei. Olie op hardboard, getekend. 61 x 61 cm
Rodolphe DE SAEGHER (1871-1941)
Van Schuylenbergh
Clement DE PORRE (1874-1947)
Clement DE PORRE (1874-1947) Pollard willows Oil on canvas marouflaged, signed Knotwilgen. Olie op doek, gemaroufleerd, getekend. 23 x 32 cm
European school 18th century
European school 18th century Watercoler signed and oil on canvas. Aquarel getekend en olie op doek. 13 x 20 & 6.5 x 6.5 cm ...[more]
Albert CLAEYS (1889-1967)
Albert CLAEYS (1889-1967) Cloudy landscape. Oil on canvas, signed. Bewolkt landschap. Olie op doek, getekend. 76 x 90 cm
Robert AERENS (1883-1969)
Robert AERENS (1883-1969) Drawing of a Male nude, signed. Tekening mannelijk naakt, getekend. 98 x 59 cm
Piet LIPPENS (1890-1981)
Piet LIPPENS (1890-1981) Interior staircase Oil on hardboard, signed. Binnentrap. Olie op hardboard, getekend. 40 x 30 cm
Albert CLAEYS (1889-1967)
Albert CLAEYS (1889-1967) Lys landscape. Oil on panel, signed. Leielandschap. Olie op paneel, getekend. 48 x 60 cm
Albert CLAEYS (1889-1967)
Albert CLAEYS (1889-1967) Farm on the Lys. Oil on canvas, signed. Hoeve aan de Leie. Olie op doek, getekend. 49 x 60 cm
Floris JESPERS (1889-1965)
Floris JESPERS (1889-1965) Landscape. Oil on canvas, signed. Landschap. olie op doek, getekend. 38 x 46.5 cm
Floris JESPERS (1889-1965)
Albert CLAEYS (1889-1967)
Albert CLAEYS (1889-1967) Landscape with farmhouse. Oil on canvas, signed. Landschap met hoeve. Olie op doek, getekend. 33 x 39 cm
Albert SERVAES (1883-1966)
Eugène SIBERDT (1851-1931)
Albert CLAEYS (1889-1967)
Albert CLAEYS (1889-1967) Artist at work. Oil on canvas, signed. Kunstenares aan het werk. Olie op doek, getekend. 60 x 48 cm
Victor Frans DE BUDT (1886-1965)
Victor Frans DE BUDT (1886-1965) Cityscape in the snow. Pastel on paper, signed. Stadszicht in de sneeuw. Pastel op papier, getekend. 56 x 82 cm
Karel VAN BELLE (1884-1959)
Karel VAN BELLE (1884-1959) Lady in a yellow dress. Oil on canvas, signed. Dame in gele jurk. Olie op doek, getekend. 100 x 80 cm
Maurice DUPUIS (1882-1959) (attrib.) Still life. Oil on canvas, not signed. Stilleven. Olie op doek, niet getekend. 50 x 70 cm
Jean-Baptiste MADOU (1796-1877)
Jean-Baptiste MADOU (1796-1877) Scene pastorale. Drawing, monogram MD. Scene pastorale. Tekening, monogram MD. 21.5 x 26 cm
NOJORKAM (1911-?) (Norbert Schepens) Gotic tower. Oil on panel, signed. Gotische toren. Olie op paneel, getekend. 120 x 59 cm
Ildephonse STOCQUART (1819-1889)
Ildephonse STOCQUART (1819-1889) Water mill. Oil on canvas, signed. Watermolen. Olie op doek, getekend. 99 x 81 cm
Johan DIJKSTRA (1896-1978)
Johan DIJKSTRA (1896-1978) Het Reitdiep, Groningen. Oil on panel, signed. Het Reitdiep, Groningen. Olie op paneel, getekend. 40 x 50 cm
Jules VAN DE LEENE (1887-1962)
Jules VAN DE LEENE (1887-1962) Fauvist floral decor. Watercolor, signed. Fauvistisch bloemendecor. Aquarel, getekend. 48 x 39 cm
Jean Roch COLLON (1894-1951)
Henri VAN DE VELDE (1896-1969)
Henri VAN DE VELDE (1896-1969) Watercolor, signed. Aquarel, getekend. 24 x 33.5 cm
European school 20th century
European school 20th century Reading Lady. Oil on panel, monogram FD. Lezende dame. Olie op paneel, monogram FD. 33 x 24.5 cm
Willy TER HELL (1883-1947)
Willy TER HELL (1883-1947) Winterlandscape with mill. Watercolor on paper, signed. Winterlandschap met molen. Aquarel, getekend. 27 x 36 cm
Leopold Scheerlinck
Leopold Scheerlinck Oil on panel, signed and dated. Olie op paneel, getekend en gedateerd. 49 x 40.5 cm
Carle VERNET (1758-1836)
Carle VERNET (1758-1836) Titled 'L'arrivé'. Colored engraving, first print. Getiteld 'L'arrivé'. Ingekleurde gravure, eerste druk. 39 x 49 cm
Carolus TREMERIES (1858-1945)
Carolus TREMERIES (1858-1945) Street view. Oil on canvas, signed. Straatzicht. Olie op doek, getekend. 91 x 111 cm
Willem VAN HECKE (1893-1976)
Willem VAN HECKE (1893-1976) Oil on paper, signed and dated 1937. Olie op papier, getekend en gedateerd 1937. 21 x 27 cm
Glass candlestick and coupe marked Lalique France Glas kandelaar en coupe gemerkt Lalique France H 16 & H 6.5 Dia 36 cm ...[more]
A collection of Val Saint Lambert colored and uranium glasses Lot Val Saint Lambert gekleurde en uraniumglazen H 13.5 - 16.5 cm
Pair of mouth-blown glass Murano vases Koppel mondgeblazen glazen Murano vaasjes H 29 cm
Vintage glass cut table lamp
Vintage glass cut table lamp Vintage glas geslepen lampadaire. H 40 cm
CHRISTOFLE 4-piece coffee and tea set and sauce bowl CHRISTOFLE 4-delige koffie en theeset en sauskom H 9 - 21 cm
2 Christofle champagne buckets
2 Christofle champagne buckets 2 Christofle champagne emmers H 21 cm
Christofle cutlery
Christofle cutlery incomplete and without the box. Christofle bestek Onvolledig en zonder kist.
1106 Los(e)/Seite