Gent

  • (Lose: 1-546)

  • (Lose: 547-1106)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig Kruisplein, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
1106 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 1106 Los(e)

Max SAUZE (1933) Suspension, aluminium. Hanglamp, aluminium. Dia 33 H 44 cm

Tansu Japanese chest circa 1900 Tansu Japanse kast circa 1900 H 85 W 89 D 41 cm

Gilded two-seater with wickerwork style Louis XVI Gedoreerde tweezit met cannage stijl Louis XVI H 108 W 87 D 53 cm

Display cabinet with marble top and bronze mounts Vitrinekast met marmeren blad en bronzen ornamenten. H 159 X 92 D 36.5 cm

19th century secretary with marquetry, style Louis XV 19e eeuwse secretaire met inlegwerk, stijl Louis XV H 92.5 W 72 D 40 cm

Chesterfield style leather one seater Chesterfield style lederen éénzit H 178 X 77 D 75 cm

Castle arm chair sculpted with lion heads Kasteelarmzetel gesculpteerd met leeuwenkoppen H 151 W 61 D 74 cm

Wooden English library stairs with green leather Houten Engelse bibliotheektrap met groen leder H 153 W 47 D 47 cm

English folding secretary Engelse openklapbare secretaire H 115 W 58.5 W 39.5 cm

Couple Chinese consoles with marble top Koppel Chinese consoles met marmeren blad H 46 Dia 43.5 cm

Chinese bronze floor lamp with pendant lamp carried by a dragon Chinese bronzen staanlamp met hanglampion gedragen door een draak H 151.5 cm

Full golf set, cart, bag, clubs, umbrella, picker Volledige golfset, kar, zak, clubs, paraplu, picker

Los 314

Silk carpet

Silk carpet Zijden tapijt 186 x 190 cm

Silk oriental carpet Zijden oosters tapijt 245 x 165 cm

The fur of a zerbra Zeebravel L 235 (head to legs) - 315 ( head to tail) cm W 180 cm

Antique Rococo style bronze mirror with cut glass motifs Antieke bronzen spiegel met uitgeslepen glasmotieven in Rococo stijl. 125 x 77 cm

Large marble statue Child on a pillow Groot marmeren beeld Kind op een kussen 60 x 55 x 28 cm

Sonia DELAUNAY (1885-1979) Ceramic plate 'Carnaval' numbered 69/900 Keramieken bord 'Carnaval' genummerd 69/900 Dia 28.5 cm

Mario DE BRABANDERE (1963) Ink on paper, signed and dated '97. Inkt op papier, getekend en gedateerd '97. 30.5 x 21.5 cm

Mario DE BRABANDERE (1963) Oil on paper, signed and dated 1990. Olie op papier, getekend en gedateerd 1990. 33.5 x 26 cm

European school 20th century David Miles. Oil on canvas, signed. David Miles. Olie op doek, getekend. 80 x 70 cm

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) No Title. Lithography, signed and numbered V/XII Zonder titel. Lithografie, getekend en genummerd V/XII 29.5 x 45 cm

Jack GAGE (1946) 'Violen' Oli on canvas, signed. 'Violen' Olie op doek, getekend. 100 x 75 cm

Roger RAVEEL (1921-2013) Gouache and ink on paper, getekend. Gouache en inkt op papier, getekend. 26.5 x 36.5 cm

Oil on panel, signed and dated '55.45 x 70 cm

Rudi PILLEN (1931-2014) Titled 'La jument verte'. Oil on canvas, signed. Titel 'La jument verte'. Olie op doek, getekend. 65 x 100 cm

Hans HARTUNG (1904-1989) Composition. Lithography, signed and numbered 12/75 Composition. Lithografie, getekend en genummerd 12/75 75 x 102 cm

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) No title. Etching, signed and numbered 1/5 HC. Zonder titel. Ets, getekend en genummerd 1/5 HC. 39.5 x 29.5 cm

Jean-Claude MINNEBOO (1943) Mixed media, signed. Mixed media, getekend. 23 x 30.5 cm

Roger WITTEVRONGEL (1933) Nude drawing, signed and dated '77. Naakttekening, getekend en gedateerd '77. 28.5 x 26.5 cm

Jack GAGE (1946) 'Choréografie' Oil on canvas, signed. 'Choréografie' Olie op doek, getekend. 60.5 x 120 cm

Majolica lidded pot Central Italy (Deruta) 19th century Majolica dekselpot Centraal Italie (Deruta) 19e eeuws H 45 cm

18th century fountain, Rouan ca 1770 18e eeuwse fontein, Rouan ca 1770 H 46 cm

2 German beer pitchers early 19th century 2 Duitse bierkruiken vroeg 19e eeuw H 16 - 25 cm

Lot stoneware jug Westerwald 18th century and jug faience St. Omer Lot steengoed kruik Westerwald 18e eeuw en kruik faience St. Omer H 21 - 26 cm

Collection of Delft plates 18th century Lot Delftse borden 18e eeuw Dia 13 - 17 - 31 cm

Collection of 3 Delft plates 18th century Lot Delftse borden 18e eeuw Dia 30 - 36 cm

Collection polychrome Delft plates 18th century Lot polychrome Delftse borden 18e eeuw Dia 16 - 22.5 - 32 cm

Lot miscellaneous ao Chinese Canton enamel dish, tea caddy, stamps Lot varia oa Chinees Canton emailleschotel, theebus, stamps H 27 cm (coffee pot)

Terracotta plaque Grand Tour souvenir 1757 Terracotta plaquette Grand Tour souvenir 1757 25 x 32 cm

  • 1106 Los(e)