165 Los(e)/Seite
Alfred COURTENS (1889-1967)
Alfred COURTENS (1889-1967) Girl head in plaster. signed. Meisjeshoofd in gips, getekend. H 32.5 cm
Alabaster sculpture
Alabaster sculpture Monogram RM Albasten sculptuur. Monogram RM. H 28 cm
Alabaster statue of a young girl
Alabaster statue of a young girl Illegible signed. Albasten beeld van een jong meisje. Onleesbaar getekend. H 44.5 cm
Pierre-Jules MÈNE (1810-1879)
Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) Bronze elephant posthumously cast. Bronzen olifant. Postuum gegoten. 36.5 x 40.5 x 18.5 cm
Pierre-Jules MÈNE (1810-1879)
Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) Cavalier à cheval avec chien. Bronze, signed. Cavalier à cheval avec chien. Brons, getekend. 27 x 36 x 15 cm
Jules MOIGNIEZ (1835-1894)
Jules MOIGNIEZ (1835-1894) Bull, cow and calf. Bronze, signed. Stier, koe en kalfje. Brons, getekend. 23 x 39 x 22 cm
Eutrope BOURET (1833-1906)
Eutrope BOURET (1833-1906) Au repos. Bronze, signed. Au repos. Brons, getekend. H 36.5 cm
Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) Nymphe. Bronze, signed. Nimf. Brons, getekend. H 41.5 cm
André Paul Arthur MASSOULLE (1851-1901) 'Le Gaulois vainqueur' (1880) Bronze, signed. 'Le Gaulois vainqueur' (1880) Brons, getekend. H 75 cm
Jef LAMBEAUX (1852-1908)
Jef LAMBEAUX (1852-1908) Le semeur. artificial bronze, signed. De zaaier.Kunstbronsrons, gesigneerd. H 76.5 cm
Egide ROMBAUX (1865-1942)
Egide ROMBAUX (1865-1942) Le forgeron. Bronze, signed. Le forgeron. brons, getekend. H 52 cm
Ferdinando VICCHI (1875-1945)
Ferdinando VICCHI (1875-1945) 'Florence' Gilded bronze, signed. 'Florence'. Verguld brons, getekend. 25.5 x 21.5 x 13 cm
Victor ROUSSEAU (1865-1954)
Victor ROUSSEAU (1865-1954) La Bouquetière. Bronze lamp base, signed Rousseau. La bouquetière. Bronzen lampvoet, getekend Rousseau. H 46.5 cm
Pair of bronze putti, not signed
Pair of bronze putti, not signed Koppel bronzen putti, niet gesigneerd H 25 cm
Gilt bronze cup decorated with sphinxes and medallions Vergulde bronzen beker versierd met sfinxen en medaillons H 29.5 cm
Couple of bronze decorative elements children with crossed arms Koppel bronzen sierelementen kinderen met gekruiste armen H 68 cm
Bust of a young man in wood with draped cloak, 19th century Buste van een jongeman in hout met gedrapeerde mantel, 19e eeuw. H 38.5 cm
Art Deco female head 1916
Roman citizen in toga, green marble Romeinse burger in toga, groene marmer H 49 cm
Jean-Louis GRÉGOIRE (1840-1890)
Jean-Louis GRÉGOIRE (1840-1890) Titled 'La lettre' statue in bronze, partly gilded. Getiteld 'La lettre' beeld in brons, deels verguld. H 57 cm
Émile Victor BLAVIER (XIX-XX)
Patinated terracotta sculpture of a fishermen Signed. Gepatineerd terracotta beeld van een visser. Getekend. H 87.5 cm
Richard AURILI (1834-c.1914)
Richard AURILI (1834-c.1914) Seated spinner, patinated plaster, signed. Zittende spinster, gepatineerd gips, getekend. H 55 cm
Alfred COURTENS (1889-1967) (attrib.) Standing nude in plaster with green patina. Staand naakt in gips met groene patine. H 118 cm
Fermín REVUELTAS (1901-1935)
Fermín REVUELTAS (1901-1935) Nude in the bedroom Eglomisé, signed. Naakt in de slaapkamer. Eglomisé, getekend. 32 x 22.5 cm
Andy WARHOL (1928-1987)
Wim DELVOYE (1965)
Wim DELVOYE (1965) Action figure and Cloaca. original packaging and box Action figure and Cloaca. original packaging and box 36.5 x 35.5 x 10 cm
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995) Personnage couché. Ceramic sculpture. Liggend figuur. Keramiek. 19.5 x 11 x 10.5 cm
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995) Sitting figure. Ceramic sculpture, signed. Zittend figuur. Keramiek, getekend. H 47 cm
Female bust signed Lust
Female bust signed Lust Damesbuste getekend Lust H 46.5 cm
Walking panther in plastic
Walking panther in plastic Lopende panter in kunststof 13 x 53 x 11 cm
François POMPON (1855-1933)
François POMPON (1855-1933)
Charles LEMANCEAU (1905-1980)
Charles LEMANCEAU (1905-1980) La walkière. Craquelé. De Walkure. Craquelé. 37 x 57 x 16 cm
Large weathercock in copper
Large weathercock in copper Grote windhaan in koper 50 x 55 cm
Berten COOLENS (1926-1996)
Pierre DEVOS (1917-1972)
Pierre DEVOS (1917-1972) Standing nudes. Patinated plaster, signed. Staande naakten. Gepatineerd gips, getekend. H 84.5 cm
Pierre-Jules MÈNE (1810-1879)
Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) Pheasant Bronze, signed . Fazant. Brons, getekend. 20 x 46 x 16 cm
Gilded bronze hunting dog, not signed Vergulde bronzen jachthond, niet getekend 17 x 34 x 12.5 cm
Bronze bull, signed
Bronze bull, signed Bronzen stier, getekend 22 x 39.5 x 19.5 cm
Emmanuel FRÉMIET (1824-1910)
Emmanuel FRÉMIET (1824-1910) bronze Chien Loulou allongé added bronze deer marked 'Bronze Gent' 7.5 x 15.5 x 5 & 8.5 x 12 x 4.5 cm ...[more]
Shiva statue of India bronze
Shiva statue of India bronze Indisch bronzen beeld Shiva H 64 cm
Jozef CANTRÉ (1890-1957)
Jozef CANTRÉ (1890-1957) Patinated plaster, signed. Gepatineerd gips, getekend. 39.5 x 34.5 x 15 cm
Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970) Bronze Christ, green patina. Bronzen Christus, groen patine. 75 x 77.5 cm
William SWEETLOVE (1949)
William SWEETLOVE (1949) Toad. Red lacquered metal, numbered 56/100. Pad. Rood gelakt metaal, genummerd 56/100. 17 x 61 x 38 cm
William SWEETLOVE (1949)
William SWEETLOVE (1949)
William SWEETLOVE (1949) Yellow Clooney on a Tree, signed. Gele poedel op een boomstronk, getekend. H 102 cm
Hilde VAN SUMERE (1932-2013)
Hilde VAN SUMERE (1932-2013) C.R. 211 'Hommage aan Trani' Carrara marble, signed. C.R. 211 'Hommage aan Trani' Carrara marmer, getekend. H 45 cm
Hilde VAN SUMERE (1932-2013)
PANAMARENKO (1940-2019)
Lieven Demunter (1962)
Lieven Demunter (1962) Female creature. Ceramic sculptuur, signed. Vrouwelijke wezen. Keramieken sculptuur, getekend. H 47 cm
Annette Defoort (1945)
Annette Defoort (1945) Ceramic sculptures (2) With monogram. Keramieken sculpturen (2). Gemonogrammeerd. H 39.5 - 47 cm
Leon GOBERT (1869-1935)
Leon GOBERT (1869-1935) Hiercheuse. Ceramic sculpure, signed and dated 1916. Hiercheuse. Keramieken beeld, getekend en gedateerd 1916. H 44 cm
Patinated plaster Mother with child signed Dublanc Gepatineerd gips Moeder met kind getekend Dublanc H 59 cm
Statue in art bronze 'Le travail', signed Beeld in kunstbrons 'Le travail', getekend H 81 cm
CLODION (1738-1814)
CLODION (1738-1814) Buste Young girl. Bronze, signed. Buste jong meisje. Brons, getekend. H 24.5 cm
Arthur CRACO (1869-1955)
Arthur CRACO (1869-1955) 'Exquisse'. Terracotta sculpture, signed. 'Exquisse'. Terracotta Dameshoofd, getekend. H 38 cm
165 Los(e)/Seite