Gent

  • (Lose: 1-546)

  • (Lose: 547-1106)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig Kruisplein, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

  • Sculpture (165)
165 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • 165 Los(e)

Torso of a nude in white stone, not signed (artist Walter Birnie) Torso van een naakt in witsteen, niet getekend (kunstenaar Walter Birnie) H 39 cm

Pair of gold-plated firebucks Koppel vergulde vuurbokken. H 32.5 cm

Pair of gold-plated firebucks with erotic decoration. Koppel vergulde vuurbokken met erotische voorstelling. H 48.5 cm

Bronze tiger, Viennese circa 1900 Bronzen tijger, Weens circa 1900 11.5 x 25 x 6 cm

Viennese bronze, case with treasure keeper on a carpet ca 1900 Weens brons, koffer met schatbewaarster op een tapijt ca 1900 6 x 10.5 x 8.5 cm

Viennese bronze, North African animal tamer, signed Weens brons, Noord-Afrikaanse dierentemmer, gesigneerd 17 x 16.5 x 8.5 cm

Viennese bronze Seated gentleman with chapeau buse 1st half 20th century Weens brons Zittende heer met chapeau buse 1e helft 20e eeuw H 12 cm

Viennese bronze gentleman with chapeau buse 1st half 20th century Weens brons Heer met chapeau buse 1e helft 20e eeuw H 15 cm

Viennese bronze Seated man with walking stick 1st half 20th century Weens brons Zittende man met wandelstok 1e helft 20e eeuw H 10.5 cm

Fernand CIAN (c.1886-1954) 'Wagner' 1923. Terracotta sculpture, signed. 'Wagner' 1923. Terracotta sculptuur, getekend. H 58 cm

Rooster in Chinese root wood Haan in Chinees wortelhout H 112 cm

Johan TAHON (1965) Bronze Seismo (Iceberg) 1997. Brons Seismo (Iceberg) 1997.

Jan DE COCK (1976) Installation Hommage à Morandi, signed. Installatie Hommage à Morandi, getekend.

Collection of 4 alabaster coupes on foot and vase on foot Lot van 4 albasten coupes op voet en vaas op voet H 31 - 39 - 58 cm

Auguste MOREAU (1834-1917) Bronze Child with chicken on revolving pedestal. Brons Kind met kip op draaisokkel. H 54 cm

Mathurin MOREAU (1822-1912) La belle timide. Brons, getekend. Le belle timide. Brons, getekend. H 66 cm

Bronze The shoe shiner 'Good Morning', not signed Brons De schoenpoetser 'Good Morning', niet getekend. H 36 cm

Bronze statue on marble base Lying child , not signed Bronzen beeld op marmeren sokkel Liggend kind, niet getekend 22 x 25.5 x 13 cm

Bronze statue Naked woman, signed. Bronzen beeld Naakte vrouw, getekend. H 44 cm

Auguste MOREAU (1834-1917) Brons Playing child, signed. Brons Spelend kind, getekend. H 19 cm

2 bronze busts of children on a marble base 2 bronzen bustes van kinderen op een marmeren voet H 26.5 - 28.5 cm

Jacques Louis GAUTIER (1831-?) Mephistopheles. Gilded bronze on a marble base. Mephisto. Verguld brons op marmeren voet. H 22 cm

Geo VERBANCK (1881-1961) Bronze 'The kiss'. Fonderie Vindevogel, signed. Brons 'De kus'. Fonderie Vindevogel, getekend. H 34 cm

Gothic bronze candlestick Gotische bronzen kandelaar H 27.5 cm

Pair of neo-gothic candlesticks Paar neogotische kandelaars H 19 cm

Paul VAN HOEYDONCK (1925) Archéo Bronze, signed and numbered 01/6. Archéo. Brons, getekend en genummerd 01/6 18.5 x 28 x 14.5 cm

Friedrich GOLDSCHEIDER (1845-1897) Terracotta Jeune fille avec cruche, signed. Terracotta Jeune fille avec cruche, getekend. H 95 cm

Angel with torch on a marble base in art bronze, signed Beer Engel met toorts op een marmeren sokkel in kunstbrons, getekend Beer H 112 cm

Pair of candlesticks in bronze with leaf motif and green-veined marble Koppel kandelaars in brons met bladmotief en groen geaderde marmer H 73 cm

Mauro MANETTI (1946) Pineapple ice bucket, metal, 1970. Ananas ijsemmer, metaal, 1970. H 26.5 cm

19th century Angel in white stone 19e eeuwse Engel in witsteen H 48 cm

Collection of wooden angels Lot houten engelen. H 42 cm &12 x 22 cm ...[more]

Collection of bronze statues Mousse siffleur and The kid Lot bronzen beeldjes Mousse siffleur en The kid H 17 - 23.5 cm

Bronze statue of an angel with grapes on marble stand. Bronzen beeldje van een engel met druiven op een marmeren voet. H 15.5 cm

Vintage sculpture wood and ceramis sixties Vintage sculptuur hout en keramiek jaren '60

Los 1048

Don KEN (1956)

Don KEN (1956) 'Mickey' Sculpture, wood, signed. 'Mickey' Sculptuur, hout, getekend.

  • 165 Los(e)