Gent

  • (Lose: 1-450)

  • (Lose: 451-972)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
972 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 972 Los(e)

Russian Orthodox month icon June Russisch Orthodox maandikoon Juni 35.5 x 30.5 cm

Pair of 18th century wooden Angels Koppel 18e eeuwse houten Engelen H 34 cm

19th century table mirror with candle holder 19e eeuwse tafelspiegel met kaarsenhouder H 46 cm

Late 19th century handpainted Japanese storage case Eind 19e eeuws handgeschilderd Japans opbergkoffertje 32 x 38 x 22 cm

Empire style mahogany mirror with 2 columns Mahonie spiegel met 2 kolommen Empire stijl 79 x 53.5 cm

Louis XVI wooden mirror Louis XVI houten spiegel 62.5 x 44.5 cm

Antique surveyor's device E. Sacré Bruxelles Antiek landmeterstoestel E. Sacré Bruxelles H 28.5 cm

Antique extendable telescope in brass with fine leather Antieke uitschuifbare telescoop in messing met leder L 30 - 95 cm

A George III brass telescope in original wooden case Een George III messing telescoop in originele houten kist L 86 - 122 cm

Dominique VAN DEN BOSSCHE (1854-1906) Terracotta Buste d'une jeune fille, signed. Terracotta Buste van een jonge vrouw, getekend. H 39.5 cm

Auguste RODIN (1840-1917) (after) Bronze sculpture The Thinker. Brons De denker. H 43 cm

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) Bronze dreaming girl on a column. Brons dromend meisje aan een zuil. H 43.5 cm

Eutrope BOURET (1833-1906) Bronze Le semeur. Brons de zaaier. H 43.5 cm

Émile CARLIER (1849-1927) Bronze The soldier. Brons De soldaat. H 26.5 cm

Karel LATEUR (1873-1949) Bronze plaque signed. Bronzen plaquette getekend. 25 x 27 x 8 cm

Geo VERBANCK (1881-1961) Bronzen plaquette getekend. Bronze plaque signed. Dia 13.5 cm

Hippolyte François MOREAU (1832-1927) Statue in biscuit 'Fille tenant une fleur'. Biscuit beeld 'Fille tenant une fleurs' H 60.5 cm

CARRIER-BELLEUSE (1824-1887) Bronze 'Liseuse'. Inscr. "Liseuse Par Carrier Belleuse Grand Prix Du Salon" / base H 63 cm

Alexandre FALGUIERE (1831-1900) Bronze Femme au paon, signed. Brons Dame met pauw, getekend. 76 x 51.5 x 29.5 cm

Émile André BOISSEAU (1842-1923) Bronze 'La défense du foyer'. Brons 'La défense du foyer'. H 87 cm

Domien INGELS (1881-1946) Ceramics Chevaux de trait, signed. Keramiek Trekpaarden, getekend. 28.5 x 40 x 26 cm

Domien INGELS (1881-1946) Ceramics Duck, monogram. Keramiek Eend, monogram. H 53.5 cm

Domien INGELS (1881-1946) Ceramic Goat, monogram. Keramiek Geit, monogram. 20.5 x 21.5 x14 cm

Domien INGELS (1881-1946) Ceramic Cheval cabré, monogram. Keramiek Steigerend paard, monogram. 31.5 x 26 x 13 cm

Domien INGELS (1881-1946) Ceramic Polar bear, monogram. Keramiek Ijsbeer, monogram. 21 x 31.5 x 21 cm

Jean-Michel FOLON (1934-2005) Ceramic dish. marked 4A and numbered EA IV/VI. Schotel in keramiek. Gemerkt 4A en genummerd EA IV/VI. Dia 54 cm

Jan HOET (1936-2014) Still life with jug and fruit. Oil on paper, signed. Stilleven met kan en fruit. Olie op papier, gesigneerd. 33.5 x 26 cm

Jan BURSSENS (1925-2002) Oil on canvas Untitled. Signed and dated 1961 Olie op doek Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd 1961 122 x 245 cm

Willem VAN HECKE (1893-1976) Charcoal drawing, signed and dated 1947. Houtskooltekening, gesigneerd en gedateerd 1947. 27 x 22 cm

Frits VAN DEN BERGHE (1883-1939) Ink on paper, not signed. Inkt op papier, niet getekend. 16 x 13 cm Private collection Ghent

Anton SCHIKS (1942) Oil on canvas, signed and dated 2011. Olie op doek, gesigneerd en gedateerd 2011. 70.5 x 70.5 cm

Los 100

G. Lemmens

G. Lemmens Mixed media Untitled, signed and dated 1964. Gemengde techniek Zonder titel, gesigneerd en gedateerd 1964. 50.5 x 35.5 cm

Marcel VERDREN (1933-1976) Oil on canvas Ni title. Signed and dated 69. Olie op doek Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd 69. 60 x 60 cm

Marcel VERDREN (1933-1976) Oil on cancas No title. Signed and dated 71. Olie op doek Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd 71. 89.5 x 101.5 cm

Los 104

Johan De Loose

Johan De Loose Watercolor No title. Signed. Aquarel Zonder titel. Gesigneerd. 41 x 29 cm

Los 105

Johan De Loose

Johan De Loose Watercolor No title. Signed and dated 2014. Aquarel Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd 2014. 42 x 29 cm

Willem VAN HECKE (1893-1976) Oil on panel Figure. Signed and dated 1950. Olie op panel Figuur. Gesigneerd en gedateerd 1950. 15 x 11.5 cm

Poster Ostend Kursaal Palais de Thermes 1930s Affiche Oostende Kursaal Palais de Thermes jaren '30 38.5 x 48.5 cm

Poster Tentoonstelling Schilderkunst 1955 Affiche Tentoonstelling Schilderkunst 1955 93 x 61.5 cm

Antonio PALMIERI (1946) Oil on canvas Rainy day. Signed. Olie op doek Regenachtige dag. Gesigneerd. 120 x 60 cm

Loïc TUHAL (1968) Oli on canvas Face. Signed. Olie op doek Face. Gesigneerd. 100 x 100 cm

Cutlery case CHRISTOFLE - model Ruban Croisé Complete. Bestekkoffer CHRISTOFLE - model Ruban Croisé. Volledig. 27 x 45 x 29 cm

Couple Christofle candlesticks Marked. Koppel Christofle kandelaars, gemerkt. H 16.5 cm

Collection of Christofle dishes Lot Christofle schotels. Dia 15 & 35.5 cm 31 x 23 cm ...[more]

Collection of silvered plates and cuterly Lot verzilverd bestek en schalen

Couple silvered wall sconces Koppel verzilverde wandkandelaars H 50 cm

French silver sugar bowl silver 950 Franse zilveren suikerpot zilver 950 13.5 x 17 x 13 cm

  • 972 Los(e)