Gent

  • (Lose: 1-450)

  • (Lose: 451-972)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
972 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 972 Los(e)

Large bull in stone on wooden pedestal Grote stier in steen op houten sokkel 78 x 39 x 30 cm

Mask signed by Pascal Yang Masker getekend Pascal Yang 47 x 41 x 27 cm

Collection of 5 masks signed by Pascal Yang Lot van 5 maskers getekend Pascal Yang H 13.5 - 34.5 cm

Collection of 6 masks signed by Pascal Yang Lot van 6 maskers getekend Pascal Yang H 16 - 30 cm

Collection of 6 masks signed by Pascal Yang Lot van 6 maskers getekend Pascal Yang H 12 - 25 cm

Collection of 6 masks signed by Pascal Yang Lot van 6 maskers getekend Pascal Yang H 11 - 31 cm

Collection of 6 masks signed by Pascal Yang Lot van 6 maskers getekend Pascal Yang H 12 - 23 cm

Collection of 6 masks signed by Pascal Yang Lot van 6 maskers getekend Pascal Yang H 13 - 31 cm

Hugo DE PUTTER (1938-1990) Ceramic sculpture. Keramieken sculptuur. H 59 cm

Vintage advertisement for a pipe shop, 1950s Vintage reclame voor een pijpenwinkel, jaren '50 42 x 40 x 20 cm

Wooden box with old vintage hand puppets and standing figure Houten kist met oude vintage handpoppen en staand figuurtje

Lot of tin, pottery, copper and brass Lot tin, aardewerk, koper en messing

Richly decorated decorative jug Capo di Monti, marked Rijkelijk gedecoreerde sierkruik Capo di Monti, gemerkt

Lot walking sticks of which 2 with silver hand knobs Lot wandelstokken waarvan 2 met zilveren handknoppen L 85 - 97 cm

Antique wooden walking stick twisted with a snake Antiek houten wandelstok getorst met een slang L 92.5 cm

Zenith gilt brass travel clock in case circa 1900 Zenith reisklokje in verguld messing in koffertje circa 1900 5.5 x 5.5 x 3.5 cm

2 vintage wooden gears 2 vintage houten tandwielen Dia 46 - 56.5 cm

Olivier PIETTE (1885-1948) A patined white plaster Nude. Signed. Gepatineerd gips, Naakt. Getekend. H 52 cm

Collection Art Deco polar bear and cat Lot Art Deco ijsbeer en kat H 13.5 & 19 x 37.5 x 13.5 cm ...[more]

Domien INGELS (1881-1946) Ceramics BarzoÏ numbered 756 Keramiek Barzoï Genummerd 756 H 23.5 cm

Domien INGELS (1881-1946) Ceramics Turkey. Keramiek kalkoen. 9.5 x 10 x 8.5 cm

Domien INGELS (1881-1946) Ceramic Horse. Monogram. Keramiek paard. Monogram. 26 x 34 x 11 cm

Art deco ball vase in ceramic, marked Art deco bolvaas in keramiek, gemerkt H 18.5 Dia 29 cm

Sculpture in marble powder titled Aux Champs, signed Beeld in marmerpoeder getiteld Aux Champs, getekend H 50 cm

Girl bust in marble and alabaster Meisjesbuste in marmer en albast H 26 cm

Oscar SINIA (1877-1956) Patinated plaster statue Piëta. Signed and dated '21. Gepatineerd gips Piëta. Gesigneerd en gedateerd '21. H 37 cm

Stone sculpture of greyhound heads Stenen beeld van windhond koppen 28 x 44 x 21 cm

Auguste MOREAU (1834-1917) Bronze Walking boy with bag, signed. Brons Wandelende jongen met tas, getekend. H 28 cm

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) Bronze greyhound on marble base, signed. Bronzen windhond op marmeren voet, getekend. 27.5 x 36.5 x 10.5 cm

Émile LAPORTE (1858-1907) Bronze Garçonnet au coq, signed. Brons Jongen met haan, getekend. H 70.5 cm

Ron DEBLAERE (1947) Bronze draft horse, signed and numbered 7/8. Bonzen trekpaard, getekend en genummerd 7/8. 22 x 35 x 9.5 cm

Alabaster statue of a dreaming girl, not drawn Albasten beeld van een dromend meisje, niet getekend. H 46.5 cm

Jozef CANTRÉ (1890-1957) Patinated plaster De appel, signed. Gepatineerd gips de appel, getekend. 39.5 x 34.5 x 15 cm

Paul PERMEKE (1918-1990) Oil on canvas Landscape. Signed and dated '73. Olie op doek Landschap. Gesigneerd en gedateerd '73. 100 x 120 cm

Dutch school 17th century. Oil on panel Landscape with river. Monogram AVG. Olie op paneel Landschap met rivier. Monogram AVG. 29 x 42.5 cm

Christoffel BISSCHOP (1828-1904) (attrib.) Oil on panel Domestic scene. Olie op paneel Huiselijk tafereel. 57.5 x 45.5 cm

French school 19th century Oil on canvas Farm scene, signed. Olie op doek Hoeve tafereel, gesigneerd. 30.5 x 56 cm

German Hungarian School 19th C. Oil on panel Resting lady with cat Olieverf op paneel Rustende vrouw met kat. 31 x 23 cm

European school 17/18th century Mother and child. Oil on canvas, not signed. Moeder en kind. Olie op doek, niet getekend. 71 x 56.5 cm

Hubert MALFAIT (1898-1971) Oil on canvas The milkmaid. Signed. Olie op doek Koemelkster. Gesigneerd. 70 x 60 cm

Théo VAN RINTEL (1936) Oil on canvas Landscape with houses. Signed. Olie op doek Landschap met huizen. Gesigneerd 70.5 x 80 cm

Ewoud DE KAT (1904-1974) Oil on canvas Flowers. Signed and dated 7/6/43. Olie op doek Bloemen. Gesigneerd en gedateerd 7/6/43. 50 x 58.5 cm

Maurice SIJS (1880-1972) Oil on canvas View of Dinant. Signed. Olie op doek Zicht op Dinant. Gesigneerd. 40 x 59 cm

European school 19th century Oil on panel Three-master. Signed and dated '94. Olie op paneel Driemaster. Gesigneerd en gedateerd '94. 24.5 x 25 cm

Félix Dominique DE VUILLEFROY (1841-1910) Oil on canvas Alpine herd. Signed. Olie op doek Alpenkudde. Gesigneerd. 46 x 61 cm

European school 20th century Oil on canvas The temptation. Olie op doek De verleiding. 72.5 x 45 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) Oil on canvas City view. Signed. Olie op doek Stadzicht. Gesigneerd. 60 x 80 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) Oil on canvas The studio. Signed. Olie op doek Het atelier. Gesigneerd. 50 x 60 cm

  • 972 Los(e)