Gent

  • (Lose: 1-456)

  • (Lose: 457-813)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (191)
191 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • 191 Los(e)

Oil on canvas Portret of Van Gogh, signed Custer Olie op doek Portret Van Gogh, gesigneerd 30 x 24 cm

Albert Isidore DEVOS (1868-1950) Oil on canvas Sea view with chapel, signed. Olie op doek Zeezicht met kapel, getekend. 70 x 110 cm

Alphons VERMEIR (1905-1994) Oil on hardboard (2) Houses and Street View, signed. Olie op hardboard (2) Huizen en Straatzicht, gesigneerd 30 x 40 cm

Aimé VAN BELLEGHEM (1922-1996) Oil on canvas Clown, signed. Olie op doek Clown, gesigneerd. 60 x 50 cm

Rik SLABBINCK (1914-1991) Oil on canvas Landscape with houses. Signed. Olie op doek Landschap met huizen. Gesigneerd. 38 x 55 cm

Heijo HANGEN (1927-2019) Oil on canvas No title, signed. Olie op doek Zonder titel, getekend. 40.5 x 40.5 cm

Chéri CHÉRIN (1955) Oil on canvas Kin Moto 2011. Signed and dated 2011. Olie op doek Kin Moto 2011. Gesigneerd en gedateerd 2011. 99.5 x 124 cm

Los 492

F.M Gossé

F.M Gossé Oil on canvas Cloud woman. Signed. Olie op doek Wolkenvrouw. Gesigneerd 80 x 60 cm

Ferdinando COLORETTI (1947) Oil on canvas Figures. Signed and dated 1970. Olie op doek Figuren. Gesigneerd en gedateerd 1970 162 x 129 cm

Herman BROOD (1946-2001) Oil on linen 'Sky driver Yellow I' Signed. Olie op linnen 'Sky driver Yellow I' Getekend. 160 x 100 cm met certificaat

Antonio PALMIERI (1946) Oil on canvas Sailboat. Signed. Olie op doek Zeilboot. Getekend. 80 x 120 cm

Aimé VAN BELLEGHEM (1922-1996) Oil on canvas Portret of a lady, signed. Olie op doek Damesportret, gesigneerd. 90 x 70 cm

Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) Oil on panel Saint, monogram. Olie op paneel Heilige, monogram. 23 x 17 cm

Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) Oil on panel Crucufixtion, monogram. Olie op paneel De kruisiging, monogram 50.5 x 32.5 cm

Albert CLAEYS (1889-1967) Oil on canvas Forest road in Latem, signed. Olie op doek Boswegel te Latem, getekend., gesigneerd 49 x 60 cm

Paul SCHOUTEN (1860-1922) Oil on canvas Cows near the bridge, signed. Olie op doek Koeien bij het brugje, getekend. 61.5 x 80.5 cm

Albert Isidore DEVOS (1868-1950) Oil on canvas Marine, signed. Olie op doek Marine, gesigneerd. 70 x 90 cm

De Vuyst Lucas (Gent 1951) Oil on panel Behind the window

Hans KITSLAAR (1944) Oil on canvas Child with flowers, signed. Olie op doek Kind met bloemen, gesigneerd. 100 x 80 cm

Maurice SCHELCK (1906-1987) Oil on panel Village, signed. Olie op paneel Dorpszicht, gesigneerd. 61 x 72 cm

Albert SAVERYS (1886-1964) Oil on hardboard Garden in the fall, signed. Olie op hardboard Tuin in de herfst, gesigneerd. 40.5 x 49.5 cm

European school 19th century Oil on panel Landscape. Olie op paneel Landschap. 32 x 37 cm

Francis CRISTAUX (1956) Oil on canvas Beach view. Signed. Olie op doek Strandzicht. Getekend. 30.5 x 60.5 cm

Georges DHEEDENE (1909-1973) Oil on panel Rest break, signed. Olie op paneel Rustpauze, gesigneerd. 40 x 50 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) Oil on cardboard Factory buildings, signed. Olie op karton Fabrieksgebouwen, gesigneerd. 45 x 45 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) Oil on cardboard Farme, signed. Olie op karton Hoeve, gesigneerd. 33 x 41 cm

European school 18th century Oil on metal/copper Kneeling youth, monogram. Olie op metaal/copper Knielende jongeling, monogram. 23 x 17 cm

Maurice DE MEYER (1911-1999) Oil on canvas Sea view at dusk, signed. Olie op doek Zeezicht bij valavond, gesigneerd. 60 x 80 cm

Christian SILVAIN (1950) Oil on panel No title, signed. Olie op paneel Zonder titel, gesigneerd. 80 x 100 cm

Jean-Pierre LORAND (1939) Oil on canvas Family portrait by the sea, signed. Olie op paneel Familieportret aan zee, gesigneerd. 39.5 x 49.5 cm

Los 629

Jos Troch

Carl PRÉVOT (1933) Oil on hardboard La femme soyeuse. Signed. Olie op hardboard La femme soyeuse. Gesigneerd. 41 x 33 cm

Carl PRÉVOT (1933) Oil on hardboard Nocturene. Signed and dated 1966. Olie op hardboard Nocturene. Gesigneerd en gedateerd 1966. 60 x 50 cm

Los 640

Sybille M.

Sybille M. Oil on canvas Composition, signed. Olie op doek Compositie, gesigneerd. 70 x 54.5 cm

  • 191 Los(e)