191 Los(e)/Seite
Europese school 19th century
Oil on canvas Portret of Van Gogh, signed Custer Olie op doek Portret Van Gogh, gesigneerd 30 x 24 cm
Albert Isidore DEVOS (1868-1950)
Albert Isidore DEVOS (1868-1950) Oil on canvas Sea view with chapel, signed. Olie op doek Zeezicht met kapel, getekend. 70 x 110 cm
Alphons VERMEIR (1905-1994)
Alphons VERMEIR (1905-1994)
Alphons VERMEIR (1905-1994) Oil on hardboard (2) Houses and Street View, signed. Olie op hardboard (2) Huizen en Straatzicht, gesigneerd 30 x 40 cm
Aimé VAN BELLEGHEM (1922-1996)
Aimé VAN BELLEGHEM (1922-1996) Oil on canvas Clown, signed. Olie op doek Clown, gesigneerd. 60 x 50 cm
Rik SLABBINCK (1914-1991)
Rik SLABBINCK (1914-1991) Oil on canvas Landscape with houses. Signed. Olie op doek Landschap met huizen. Gesigneerd. 38 x 55 cm
Heijo HANGEN (1927-2019)
Heijo HANGEN (1927-2019) Oil on canvas No title, signed. Olie op doek Zonder titel, getekend. 40.5 x 40.5 cm
Roger RAVEEL (1921-2013)
Chéri CHÉRIN (1955)
Chéri CHÉRIN (1955) Oil on canvas Kin Moto 2011. Signed and dated 2011. Olie op doek Kin Moto 2011. Gesigneerd en gedateerd 2011. 99.5 x 124 cm
F.M Gossé
F.M Gossé Oil on canvas Cloud woman. Signed. Olie op doek Wolkenvrouw. Gesigneerd 80 x 60 cm
LUCEBERT (1924-1994)
Ferdinando COLORETTI (1947)
Ferdinando COLORETTI (1947) Oil on canvas Figures. Signed and dated 1970. Olie op doek Figuren. Gesigneerd en gedateerd 1970 162 x 129 cm
Herman BROOD (1946-2001)
Herman BROOD (1946-2001) Oil on linen 'Sky driver Yellow I' Signed. Olie op linnen 'Sky driver Yellow I' Getekend. 160 x 100 cm met certificaat
Antonio PALMIERI (1946)
Antonio PALMIERI (1946) Oil on canvas Sailboat. Signed. Olie op doek Zeilboot. Getekend. 80 x 120 cm
Lot with early image of Italian Doge (17th century) painted on wood, 19th century Point de Venise la
Aimé VAN BELLEGHEM (1922-1996) Oil on canvas Portret of a lady, signed. Olie op doek Damesportret, gesigneerd. 90 x 70 cm
Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) Oil on panel Saint, monogram. Olie op paneel Heilige, monogram. 23 x 17 cm
Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) Oil on panel Crucufixtion, monogram. Olie op paneel De kruisiging, monogram 50.5 x 32.5 cm
Maurice DUPUIS (1882-1959)
Maurice DUPUIS (1882-1959)
Albert CLAEYS (1889-1967)
Albert CLAEYS (1889-1967) Oil on canvas Forest road in Latem, signed. Olie op doek Boswegel te Latem, getekend., gesigneerd 49 x 60 cm
Gustave DE SMET (1877-1943)
Paul SCHOUTEN (1860-1922)
Paul SCHOUTEN (1860-1922) Oil on canvas Cows near the bridge, signed. Olie op doek Koeien bij het brugje, getekend. 61.5 x 80.5 cm
Carolus TREMERIES (1858-1945)
Guido RENI (1575-1642) (attrib.)
Albert Isidore DEVOS (1868-1950) Oil on canvas Marine, signed. Olie op doek Marine, gesigneerd. 70 x 90 cm
De Vuyst Lucas (Gent 1951)
De Vuyst Lucas (Gent 1951) Oil on panel Behind the window
De Vuyst Lucas (Gent 1951)
De Vuyst Lucas (Gent 1951)
Hans KITSLAAR (1944)
Hans KITSLAAR (1944) Oil on canvas Child with flowers, signed. Olie op doek Kind met bloemen, gesigneerd. 100 x 80 cm
Jef VAN DE FACKERE (1879-1946)
Maurice SCHELCK (1906-1987)
Maurice SCHELCK (1906-1987) Oil on panel Village, signed. Olie op paneel Dorpszicht, gesigneerd. 61 x 72 cm
Albert SAVERYS (1886-1964)
Albert SAVERYS (1886-1964) Oil on hardboard Garden in the fall, signed. Olie op hardboard Tuin in de herfst, gesigneerd. 40.5 x 49.5 cm
Marcel DELMOTTE (1901-1984)
Jan MAES (1876-1974)
European school 19th century
European school 19th century Oil on panel Landscape. Olie op paneel Landschap. 32 x 37 cm
Francis CRISTAUX (1956)
Francis CRISTAUX (1956) Oil on canvas Beach view. Signed. Olie op doek Strandzicht. Getekend. 30.5 x 60.5 cm
Georges DHEEDENE (1909-1973)
Georges DHEEDENE (1909-1973) Oil on panel Rest break, signed. Olie op paneel Rustpauze, gesigneerd. 40 x 50 cm
Piet LIPPENS (1890-1981)
Piet LIPPENS (1890-1981) Oil on cardboard Factory buildings, signed. Olie op karton Fabrieksgebouwen, gesigneerd. 45 x 45 cm
Piet LIPPENS (1890-1981)
Piet LIPPENS (1890-1981) Oil on cardboard Farme, signed. Olie op karton Hoeve, gesigneerd. 33 x 41 cm
European school 20th century
Alfred DE KNYFF (1819-1885)
European school 18th century
European school 18th century Oil on metal/copper Kneeling youth, monogram. Olie op metaal/copper Knielende jongeling, monogram. 23 x 17 cm
Maurice DE MEYER (1911-1999)
Maurice DE MEYER (1911-1999) Oil on canvas Sea view at dusk, signed. Olie op doek Zeezicht bij valavond, gesigneerd. 60 x 80 cm
Abraham I HULK (1813-1897)
Floris JESPERS (1889-1965)
Christian SILVAIN (1950)
Christian SILVAIN (1950) Oil on panel No title, signed. Olie op paneel Zonder titel, gesigneerd. 80 x 100 cm
Jean-Pierre LORAND (1939)
Jean-Pierre LORAND (1939) Oil on canvas Family portrait by the sea, signed. Olie op paneel Familieportret aan zee, gesigneerd. 39.5 x 49.5 cm
Jos Troch
Willem VAN HECKE (1893-1976)
Carl PRÉVOT (1933)
Carl PRÉVOT (1933)
Carl PRÉVOT (1933) Oil on hardboard La femme soyeuse. Signed. Olie op hardboard La femme soyeuse. Gesigneerd. 41 x 33 cm
Carl PRÉVOT (1933)
Carl PRÉVOT (1933) Oil on hardboard Nocturene. Signed and dated 1966. Olie op hardboard Nocturene. Gesigneerd en gedateerd 1966. 60 x 50 cm
Sybille M.
Sybille M. Oil on canvas Composition, signed. Olie op doek Compositie, gesigneerd. 70 x 54.5 cm
191 Los(e)/Seite