191 Los(e)/Seite
René GUIETTE (1893-1976)
René GUIETTE (1893-1976) Oil on paper Composition. Signed and dated '66. Olie op papier Compositie. Gesigneerd en gedateerd '66. 73 x 44 cm
Marie-Madeleine DECKERS (1914-1995) Oil on paper Nude, signed. Olie op papier Naakt, gesigneerd. 48.5 x 38 cm
François NEYMANS (1909-1995)
François NEYMANS (1909-1995) Gouache on board No title, signed. Goucahe op board Zonder titel, gesigneerd. 50 x 35.5 cm
Koen Bassez
Koen Bassez Oil on paper No title. Signed and dated 1975. Olie op papier Zonder titel. Getekend en gedateerd 1975. 94 x 77.5 cm
Collection of 6 candlesticks
Collection of 6 candlesticks Lot van 6 kanderlaars H 9.5 - 21.5 cm
Daniel GREINER (1872-1943)
Daniel GREINER (1872-1943) Mixed media on paper, signed and dated 1934. Gemengde techniek op papier, gesigneerd en gedateerd 1934. 50 x 35.5 cm
Raphael DE BUCK (1902-1986)
Raphael DE BUCK (1902-1986) Oil on canvas Courtisane, signed. Olie op doek Courtisane, gesigneerd. 50 x 40 cm
Gustave CAMUS (1914-1984)
Frans PEREBOOM (1897-1969)
Frans PEREBOOM (1897-1969) Oil on canvas Landscape in winter, signed. Olie op doek Landschap in de winter, gesigneerd. 40 x 50 cm
Mireille BASTIN (1943)
Large 19th Century Castle lantern.Grote 19e -eeuwse kasteel lantaarn. H 94 cm
191 Los(e)/Seite