Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Sint Amandsberg

  • (Lose: 1-500)

  • (Lose: 501-850)

  • (Lose: 851-1275)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Sint Amandsberg, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (273)
273 Los(e)

  • 273 Los(e)

Xavier DE COCK (1818-1896)Oil on cardboard Interior, signed.Olie op karton Interieur, getekend.15 x 18 cm ...[more]

Léon DE SMET (1881-1966)Oil on canvas Dorp Sint Martens Latem, signed.Olie op doek Dorp Sint Martens Latem, gesigneerd.61 x 71 cm ...[more]

Paul SCHOUTEN (1860-1922)Oil on canvas Chickens, signed.Olie op doek Kippen, getekend.51.5 x 75.5 cm ...[more]

Albert Isidore DEVOS (1868-1950)Oil on canvas Marine, signed.Olie op doek Marine, getekend.65 x 95 cm ...[more]

Belgian school, oil on canvas Ghent opera, unsigned.Belgische school, olie op doek Gentse opera, niet getekend.140 x 150 cm ...[more]

Henry SCHOUTEN (1857-1927)Pendant (2), oil on canvas Herd of sheep, signed.Pendant (2), olie op doek Kudde schapen, getekend.60 x 75 cm ...[more]

Jean Jozef de Loose (1770-1849)Self portrait, oil on canvas, unsigned.Zelfportret, olie op doek, niet getekend.52.5 x 39 cm ...[more]

Los 199

Jules Van Loo

Frame with red tortoiseshell inlaid and ebony rubber moldings.Kader met rood schildpad ingelegd en ebbenhouten robbellijsten.100 x 80 cm ...[more]

G. Foucard (1976)Oil on canvas Mickey draws Banksy, signed.Oil on canvas Mickey tekent Banksy, getekend.100 x 100 cm ...[more]

Jack GAGE (1946)Oil on canvas Red love, signed.Olie op doek Red love, getekend.90 x 120 cm ...[more]

Los 307

Simons

Simons, Oil on canvas, signed.Olie op doek, getekend80 x 120 cm ...[more]

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)Oil on canvas Cows at the pond, signed.Olie op doek Koeien aan de waterplas, getekend.50 x 75.5 cm

Charles W. OSWALD (XIX-XX)Oil on canvas Cows at the lake, signed.Olie op doek Koeien aan de plas, getekend.51 x 76 cm ...[more]

19th century oil on canvas Lady's portrait19e eeuws olie op doek Damesportret70 x 60 cm ...[more]

Constant LAMBRECHT (1915-1993)Oil on panel Ballet dancers, signed.Olie op paneel Balletdanseressen, getekend.48.5 x 66 cm ...[more]

European school oil on canvas riders at the Ruine 19th centuryEuropese school olie op doek Ruiters bij de ruine 19e eeuw46 x 35 cm ...[more]

Paul Jean CLAYS (1819-1900)Oil on panel Marine, signed.Olie op paneel Marine, getekend.19.5 x 30 cm ...[more]

European School 19th century, oil on panel Hunting dogsEuropese school 19e eeuw, olie op paneel Jachthonden15 - 21.5 cm ...[more]

19th century Oil on canvas Mythological scene, not signed19e eeuws Olie op doek Mythologische scène , niet getekend78 x 65 cm ...[more]

Joseph CARON (1866-1944)Oil on canvas Landscape with a stream, signed.Olie op doek Landschap met beek, getekend.61 x 40 cm ...[more]

Anne Pierre DE KAT (1881-1968)Oil on canvas The painting studio, signed.Olie op doek Het schildersatelier, getekend.30 x 40.5 cm ...[more]

Piet LIPPENS (1890-1981)Oil on canvas Caravan in the snow, signed.Olie op doek Woonwagen in de sneeuw, getekend.40 x 50 cm ...[more]

Russian Icon 19th centuryRussische ikoon 19e eeuw35.5 x 31 cm ...[more]

Russian Icon, school of Pollach ca 1800Russisch Ikoon, school van Pollach ca 180032.5 x 23.5 cm ...[more]

Russian Icon, school of Pollach ca 1800Russisch Ikoon, school van Pollach ca 180026 x 22 cm ...[more]

Very finely carved wooden corpus Christi 18th centuryZeer fijn gesneden houten corpus Christi 18e eeuw83 x 28 cm ...[more]

Vic GENTILS (1919-1997)Gouache on paper No title, signed.Gouache op papier Zonder titel, getekend.21 x 16.5 cm ...[more]

Wilhelm MECHNIG (1929)Mixed media, signed.Mixed media, getekend.45 x 40 cm ...[more]

  • 273 Los(e)