Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Sint Amandsberg

  • (Lose: 1-500)

  • (Lose: 501-850)

  • (Lose: 851-1275)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Sint Amandsberg, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (273)
273 Los(e)

  • 273 Los(e)

Auguste VAN DE CASTEELE (1889-1969)Oil on canvas Landscape with windmill, drawn.Olie op doek Landschap met molen, getekend.70 x 65 cm ...[more]

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)Oil on canvas Monkeys playing cards, getekend.Olie op doek Kaartende apen, getekend.76 x 100 cm ...[more]

Jakob SMITS (1855/56-1928)Oil on canvas La bergère, signed.Olie op doek La bergère, gesigneerd.41 x 31.5 cm ...[more]

Ruud CORNELISSE (1940)Oil on canvas No title, signed.Olie op doek Zonder titel getekend.30 x 40 cm ...[more]

Jan VANRIET (1948)Woman with bird.Oil on canvas, signed and dated '69.Vrouw met vogel.Olie op doek, getekend en gedateerd '69.80 x 70 cm ...[more]

Christian SILVAIN (1950)Mixed media M.M.M. 1/1, getekend verso.Mixed media M.M.M.1/1, signed verso.63.5 x 75 cm ...[more]

Roger DUDANT (1929-2008)Oil on canvas Composition, signed and dated 1960.Olie op doek Compositie, getekend en gedateerd 1960.90 x 130 cm ...[more]

Vic GENTILS (1919-1997)Assemblage, getekend en gedateerd 1964 verso.Assembly, signed and dated 1964 verso.98 x 42 cm ...[more]

Willem VAN HECKE (1893-1976)'Interior with figurines'Oil on paper, signed.Interieur met figuren.Olie op papier, getekend.16.5 x 23.5 cm ...[more]

Jan David COL (1822-1900)Oil on panel Interior with lady, signed.Olie op paneel Interieur met dame, gesigneerd.20.5 x 16 cm ...[more]

Herman HEUFF (1875-1945)Oil on panel Still life, signed.Olie op paneel Stilleven, gesigneerd.37 x 49 cm ...[more]

17th century Italian rondo, school of Raphael17e eeuws Italiaans rondo, school van Rafaël24 x 24 cm ...[more]

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)Oil on canvas Cows, getekend.Olie op doek Koeien, getekend.80 x 120 cm ...[more]

Maurice FLACHET (1872-1964)Oil on canvas At the Cardinal, signed.Olie op doek Bij de kardinaal, getekend.60 x 90 cm ...[more]

European school 19th century., oil on canvas Madonna, unsignedEuropese school 19e eeuw, olie op doek Madonna,niet getekend76 x 63 cm ...[more]

Oil on canvas Hunting still life with horn, signed E. DeCraeneOlie op doek Jachtstilleven met hoorn, getekend E. DeCraene92.5 x 73.5 cm ...[more]

European school, oil on canvas Domestic scene, not drawn.Europese school, olie op doek Huiselijk tafereel, niet getekend.53 x 71 cm ...[more]

European school, oil on panel Lamb of God, not signedEuropese school, olie op paneel Lam Gods, niet getekend22.5 x 16.5 cm ...[more]

Oil on copper Christus, around 1600, surroundings of Frans FrankenOlie op koper Christus, rond 1600, omgeving Frans Franken16.5 x 13 cm ...[more]

Jules Van Loo, oil on panel Portrait Hypolite Jeanmot - Van looJules Van Loo, olie op paneel Portret Hypoliet Jeanmot - Van loo32 x 25 cm

Jules Van Loo, oil on panel Portrait Jaumont and Van LooJules Van Loo, olie op paneel Portret Jaumont en Van Loo32 x 24 cm ...[more]

Charles LEICKERT (1816-1907)Oil on canvas Landscape in summer, signed.Olie op doek Landschap in de zomer, getekend62 x 89 cm ...[more]

Prosper DE WIT (1862-1951)Oil on canvas Bosdreef, signed.Olie op doek Bosdreef, getekend.27.5 x 35 cm ...[more]

Jozef POPCZYK (1890-1971)Oil on canvas No title, signed on the reverse.Olie op doek Zonder titel, getekend verso.46 x 55 cm ...[more]

Los 1003

Gene Thomas

Pjeroo ROOBJEE (1945)De sapeurloot.Gouache and watercolor, drawn.De sapeurloot.Gouache en aquarel, getekend.71.5 x 53.5 cm ...[more]

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006)Goauche La femme nue, signed.Goauche La femme nue, getekend.98 x 67.5 cm ...[more]

Frieda VAN DUN (1951)Oil on panel No title, signed and dated '85.Olie op paneel Zonder titel, getekend en gedateerd '85.100 x 122 cm ...[more]

Icon Mother of God GlycophilousaIkoon Moedergods Glycophilousa24 x 23 x 4.5 cm ...[more]

Icon Mother of God Hodegitrea with gilded metal rizzaIkoon Moedergods Hodegitrea met verguld metalen rizza33 x 26.5 cm ...[more]

Russian Icon The Suffering Mother God, late 19th century.Russisch Ikoon De Lijdende Moedergods, eind 19de eeuw.31 x 27 cm ...[more]

Icon the gloomy Mother of God with Child and silver-plated rizzaIkoon de bedrukte Moedergods met Kind en verzilverde rizza34 x 26.5 cm ...[more]

  • 273 Los(e)