783 Los(e)/Seite
H.K. Poot's gedichten, driedelig, uitgegeven te Amsterdam bij S.J.Baalde, 1780.
Memoires de la duchesse d'abrantès, driedelig, uitgegeven te Brussel, bij Société Belge, 1837.
Algemeen noodwendig woordenboek der zamenleving, zesdelig uitgegeven te Amsterdam, bij Gebroeders
Algemeen noodwendig woordenboek der zamenleving, zesdelig uitgegeven te Amsterdam, bij Gebroeders Diederichs, 1836.
Van Lennep en Hofdijk merkwaardige kasteelen in Nederland. Drie delig uitgegeven te Leiden, bij E.
Van Lennep en Hofdijk merkwaardige kasteelen in Nederland. Drie delig uitgegeven te Leiden, bij E.J.Brill & S.C. Van Doesburgh, 1884.
PLATO scripta Graece omnia, Immanuel Bekker. Elf delen uitgegeven te London, bij A. J. Valpy voor
PLATO scripta Graece omnia, Immanuel Bekker. Elf delen uitgegeven te London, bij A. J. Valpy voor Richard Priestley, 1826.
Brieven van Mr. Willem Bilderdijk. Vijf delen, uitgegeven door W.Messchert. Eerste drie te Amsterdam
Brieven van Mr. Willem Bilderdijk. Vijf delen, uitgegeven door W.Messchert. Eerste drie te Amsterdam laatste twee te Rotterdam,1836-1837.
Vermomde en naamlooze schrijvers opgespoord op het gebied der Nederlandsche en Vlaamsche letteren. /
Rembrandt. Zestien diverse boeken door o.a. Albert Hahn, Busken Huet en Kees van Dongen.
Zeeland in Oude Kaarten, GITTENBERGER, FRANZ & WEISS, HELMUT. Uitgave 1983 Lannoo.
Facsimile, Zeeland; Mr Pieter Boddaert & Johannes Plevier - Tegenwoordige Staat van Zeeland (2
Facsimile, Zeeland; Mr Pieter Boddaert & Johannes Plevier - Tegenwoordige Staat van Zeeland (2 delen) en Zeelandt veredelt J. Van Toll.
Tien diverse boeken over Zeeland w.o. Oostkapelle en Domburg door H.M.Kesteloo.
Verzameling Zeeuwse boeken w.o. 'De Engelschen in Zeeland in 1809' door J.H.Deibel.
Verzameling Zeeuwse boeken w.o. 'Letterkundig leven in Zeeland' dr. P.J.Meertens.
Geschiedkundige beschrijving der stad Amsterdam. 4 delen uitgegeven te Amsterdam, bij gebr.
Wandelingen door Nederland met pen en potlood,J. Craandijk. Zeven delen uitgegeven te Haarlem, bij
Wandelingen door Nederland met pen en potlood,J. Craandijk. Zeven delen uitgegeven te Haarlem, bij H.D. Tjeenk Willink, 1882-1885.
Lof der Sotheyd, Jacob Westerbaen. Deel twee uitgegeven te 's-Gravenhage, J.Tongerloo, 1672.
C.F. Gellerts fabelen en vertelsels, in Nederduitsche vaerzen gevolgd. Eerste deel uitgegeven te
C.F. Gellerts fabelen en vertelsels, in Nederduitsche vaerzen gevolgd. Eerste deel uitgegeven te Amsterdam, Pieter Meijer, 1772.
L'astronomie, Pierre le Clerc.Uitgegeven te Amsterdam, bij Willem Immink, 1780.
Brieven van P. C. Hooft, ridder van St. Michiel, Drost van Muiden, Baljuw van Goeiland, enz.
Horatius, longus, Plinius en P.d'Orville. Een zeventiende- en drie 18e eeuwse uitgaven in perkamente
Horatius, longus, Plinius en P.d'Orville. Een zeventiende- en drie 18e eeuwse uitgaven in perkamente band.
Verzameling klassieke literatuur. Twintig boeken w.o. Titus Livius drakenborghii, uitgegeven te
Verzameling klassieke literatuur. Twintig boeken w.o. Titus Livius drakenborghii, uitgegeven te London, bij Richard Priestley, 1825.
Het leven der doorluchtige Nederlandsche en eenige Hoogduitsche schilders, voormaals byeen-vergaderd
Memoires Complets Et Authentiques Du Duc de Saint-Simon. Vijf delen in twee banden uitgegeven te
Memoires Complets Et Authentiques Du Duc de Saint-Simon. Vijf delen in twee banden uitgegeven te parijs, bij Gustave Barba.
De branderijen in Holland tot het begin der negentiende eeuw, P.J.Dobbelaar, uitgegeven te Rotterdam, bij van Nijgh & van Ditmar, 1930.
Alle de werken van publ. Oidius Naso,het tweede deel,vertaalt door Abraham Valentijn. Uitgegeven
Alle de werken van publ. Oidius Naso,het tweede deel,vertaalt door Abraham Valentijn. Uitgegeven te Amsterdam, bij Pieter Mortier, 1700.
Suetonius Tranquillus, Petro Burmanno, tomus primus. Uitgegeven te Amstelaedami, bij Janssonio-
Suetonius Tranquillus, Petro Burmanno, tomus primus. Uitgegeven te Amstelaedami, bij Janssonio-Waesbergios, 1736.
Charles Blanc, histoire de peintres. Tome premier uitgegeven te Parijs, bij Librairie renouard,
Charles Blanc, histoire de peintres. Tome premier uitgegeven te Parijs, bij Librairie renouard, 1883
John Leech's pictures of life and characters. Drie banden uitgegeven te London, bij Bradbury, Andrew
John Leech's pictures of life and characters. Drie banden uitgegeven te London, bij Bradbury, Andrew & co, 1886-1887.
Alexandre Dumas, mes memoires. Twee delen uitgegeven te Parijs, bij Calmann Levy. Rug in slechte
Alexandre Dumas, mes memoires. Twee delen uitgegeven te Parijs, bij Calmann Levy. Rug in slechte staat.
Voor 300 jaren historie-schilderingen van Neêrlands vrijheids-krijg, W. Hofdijk. Uitgegeven te
Voor 300 jaren historie-schilderingen van Neêrlands vrijheids-krijg, W. Hofdijk. Uitgegeven te Utrecht, bij Kemink en zoon, 1870.
A brief history of the Netherlands trading society, 1824-1924. W M F Mansvelt. Uitgegeven te Den
A brief history of the Netherlands trading society, 1824-1924. W M F Mansvelt. Uitgegeven te Den Haag, bij Mouton & Co, 1924.
Historie van de oorlogen en geschiedenissen der Nederlanden, en derzelven naburen 1315-1611, E.
Julia Pardoe, dertien banden w.o. Louis the Fourteenth and The Court Of France in the Seventeenth
Julia Pardoe, dertien banden w.o. Louis the Fourteenth and The Court Of France in the Seventeenth Century.
Plutarchi, F. Dubner. Vijf banden uitgegeven te parijs, bij Didot, 1841-1871.
Eerste en Laatste Studentenschetsen, A. Verheul. Uitgegeven te Arnhem, bij P. Gouda Quint, 1882.
Leon Heuzey-Les figurines antiques de terre cuite du musee du. Louvre. UItgegeven te Parijs, bij A.
Leon Heuzey-Les figurines antiques de terre cuite du musee du. Louvre. UItgegeven te Parijs, bij A.Morel, 1883. Slechte band.
L'éxposition de la miniature a Bruxelle en 1912, G. van Oegst.
Vijf theologische kleurenprenten uit de 19e eeuw.
P. Ovidii Nasonis, Jacobi de Sandrart. Ch.Engelbert sculpsis.
Oud Hollandse gevelstenen, etsen door B.Westendorp-Osieck. Uitgegeven te 's Gravenhage, bij Martinus
Oud Hollandse gevelstenen, etsen door B.Westendorp-Osieck. Uitgegeven te 's Gravenhage, bij Martinus Nijenhoff.
Love in atub 1697, She would if she could 1693 en The man of mode 1693. Gebundeld in een band.
Christiaan Huygens. bron: Christiaan Huygens, Oeuvres complètes. Tome XXI. Cosmologie (ed. J.A.
Rudolphe Bresdin, Volume I en II, gesigneerd door Dirk van Gelder, Nijhoff 1976, oplage 125 stuks,
Zeven diverse prenten, wo. 'de Marenkerk'.
'Die Waersegghers', naar een herdruk van het eenige bekende exemplaar. etc. Uitgegeven te Gouda,
Verzameling kunstboeken, w.o. Charles Meyron von Goesta Ecke.
Divers drukwerk, w.o. 'Pears Annual' 1923.
Affiche: ‘Welkomsgroet aan Zyne Majesteit Koning Willem Den Tweeden Bij Hoogstdeszelfs Aankomst Te
Verzameling schetsen, w.o. 'meubel tekeningen'.
Acht kunst boeken, w.o. 'de schildersschool' C.Vosmaer.
Zes oude landkaarten m.b.t. Duitsland. ‘Nieuwe Kaart Van De Nedersaxische Kreits’, Isaak Tirion,
Acht kunst boeken, w.o. 'de schilderkunst' Max Roose.
Zes kunst boeken, w.o. 'die Deutsche malerei' R.Hamann.
Diverse kunstboeken, w.o. Vincent van Gogh 'briefe an seinen bruder'.
13 landkaarten m.b.t. Duitsland en Scandinavië, voornamelijk 19e eeuw, met defecten.
Ca. 30 oude portretgravures, 18e - 19e eeuw, w.o. Jacob Cats en diverse admiraals. Toegevoegd
Landkaart van Italië, kopergravure, 18e eeuw, met restauraties. Toegevoegd 9 landkaarten m.b.t.
19 gravures, voornamelijk Zeeland. Merendeel 18e eeuw. W.o. Goes, Zierikzee, Tholen, Vlissingen,
19 gravures, voornamelijk Zeeland. Merendeel 18e eeuw. W.o. Goes, Zierikzee, Tholen, Vlissingen, Middelburg.
Boek: ‘La Description des Pays Bas, Par M. Loys Guicciardin.’ Uitgegeven ca. 1610. Gebonden in een
783 Los(e)/Seite