783 Los(e)/Seite
Gravure, Willem Bleau, Brabantia 1674.
Aquarel, 'gedempte glashaven Rotterdam', gesigneerd en gedateerd 1929. Herman Bogman HxB: 22 x 14
Aquarel, 'gedempte glashaven Rotterdam', gesigneerd en gedateerd 1929. Herman Bogman HxB: 22 x 14 cm.
Olieverf op paneel, 'Schelpenvisser'. Johannes Jacobus van der Stap HxB: 9 x 14 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, 'schapen in kudde', gerestaureerd. HxB: 23 x 35 cm.
Twee linoleumsnedes, een aquarel, een tekening en drie kaarten van Sarika Góth.
Ovaal bolvormige schildering achter glas, 'Boer op weg naar waren markt'. HxB: 49.5 x 57 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, Larense School, Moeder en kind bij de haard, gesigneerd. HxB: 24
Schilderij, olieverf op paneel, Larense School, Moeder en kind bij de haard, gesigneerd. HxB: 24 x 33.5 cm.
Twee bloemstillevens. HxB: 60 x 49 en 60 x 32 cm.
Schilderij olieverf op doek, 'Herfstboeket met schelp'. Henk van Leeuwen HxB: 59 x 79 cm.
Twee 19e eeuwse portretten, olieverf op doek, gesigneerd G.L. van Genk, met defecten. HxB: 105 x 85
Twee 19e eeuwse portretten, olieverf op doek, gesigneerd G.L. van Genk, met defecten. HxB: 105 x 85 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, arcadisch landschap met herders aan de rivier, 18e/19e eeuw. HxB:
Schilderij, olieverf op paneel, arcadisch landschap met herders aan de rivier, 18e/19e eeuw. HxB: 23 x 31 cm.
Navolger Adriaen Jansz. van de Velde (18e/19e eeuw), 'Reizigers in de duinen', gesigneerd PH (in
Navolger Adriaen Jansz. van de Velde (18e/19e eeuw), 'Reizigers in de duinen', gesigneerd PH (in elkaar) W, paneel. HxB: 19 x 28 cm.
Schilderij op doek 'Aziatisch tafereel', gesigneerd P v.d. Wal 1943. HxB: 23 x 28 cm.
Aquarel, 'Cadzand', Gesigneerd F. Maas juli '48. HxB: 21 x 29 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Scheveningse boerin', Arthur Haegebaert (1876-1942). HxB: 64 x 64
Schilderij, olieverf op doek, 'Scheveningse boerin', Arthur Haegebaert (1876-1942). HxB: 64 x 64 cm.
Aquarel W. Dijkman, prent Garjanne 'Kuiperspoort', stadstafereel op paneel en een studietekening
Aquarel W. Dijkman, prent Garjanne 'Kuiperspoort', stadstafereel op paneel en een studietekening van geiten.
Schilderij, olieverf op doek, 'boerderijgezicht', toegeschreven aan M.J. Nefkens. HxB: 40 x 58 cm.
Schilderij, olieverf op doek, Stilleven, Wim Helder 1940. HxB: 46 x 39 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'bloemstilleven', gesigneerd W v Dort. HxB: 68 x 48 cm.
Aquarel 'huisje in het bos'. Toegevoegd prent uit 's Hertogenbossche Courant, Herman Moerkerk.
Aquarel 'huisje in het bos'. Toegevoegd prent uit 's Hertogenbossche Courant, Herman Moerkerk. HxB: 46 x 53 en 38 x 27 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'pluimvee' aan de achterkant gesigneerd G. Govers. HxB: 40 x 50 cm.
Schilderij, olieverf op doek, werkende paarden, niet gesigneerd. HxB: 55 x 75 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'riviergezicht'. HxB: 23 x 31 cm.
Schilderij, olieverf op doek, meisje zittend aan schoolbank. HxB: 78 x 63 cm.
Twee bloemstillevens, gesigneerd R. Dupuis en Felicitas '55. HxB: 49 x 69 en 48 x 58 cm.
Diverse schilderijen en prenten, 12 stuks.
Diverse schilderijen en prenten, 23 stuks.
Schilderij 'bloemstilleven' op doek, gesigneerd F.Lage. HxB: 57 x 45 cm.
Twee landschaps schilderijen op doek in goudkleurige sierlijst. HxB: 57 x 77 en 38 x 79 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Bloemstilleven' onduidelijk gesigneerd.
Schilderij, olieverf op doek, 'Ven bij avondschemering', gesigneerd C. v. Reken. HxB: 50 x 60 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Ven bij avondschemering', gesigneerd C. v. Reken. HxB: 60 x 80 cm.
Schilderij olieverf op paneel, 'ijsgezicht', onduidelijk gesigneerd. HxB: 20 x 27 cm.
Schilderij, maroufle, 'Schelpenvisser', HxB: 70 x 90 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'man met vogel', gesigneerd Andries Minderhout. HxB: 80 x 100 cm.
Schilderij op doek, 'man met pijp', gesigneerd A. de Man.
Aquarel van witte bloemen. J.D. Alberts HxB: 57 x 38 cm.
Aquarel, 'naakt', Annemarie van Wolde-Mulder. HxB: 30 x 20 cm.
Pastel, 'stilleven van stoel met bloemen', gesigneerd Maria de Ruiter - de Witt 1988. HxB: 70 x
Pastel, 'stilleven van stoel met bloemen', gesigneerd Maria de Ruiter - de Witt 1988. HxB: 70 x 50 cm.
Schilderij op doek: 'Haven van Veere', gesigneerd l.o. Kees Lafre, Schilderij op doek:, 'Zicht op de
Schilderij, olieverf op doek, 'Ijsgezicht', defect. Toegevoegd prent in goudkleurige lijst.
Schilderij van Teijssen. HxB: 24 x 35 cm.
Portret van een vrouw in de keuken, olieverf op paneel. HxB: 17 x 13.5 cm.
Twee portretten, man en vrouw, olieverf op paneel, 19e eeuw. HxB: 32,5 x 25 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Oude vrouw met geit in boomgaard', gesigneerd, gedoubleerd. Jacob
Schilderij, olieverf op doek, 'Oude vrouw met geit in boomgaard', gesigneerd, gedoubleerd. Jacob Ritsema HxB: 45 x 60.5 cm.
Schilderij op paneel, 'Boerderij met boer en jongvee', gesigneerd. Eduard Karsen HxB: 33 x 43 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Dorpsgezicht in de winter', gesigneerd. Pieter de Regt HxB: 60 x 90
Schilderij, olieverf op doek, 'Dorpsgezicht in de winter', gesigneerd. Pieter de Regt HxB: 60 x 90 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Bloemstilleven', gesigneerd. Marie Engelina van Regteren Altena HxB:
Schilderij, olieverf op doek, 'Bloemstilleven', gesigneerd. Marie Engelina van Regteren Altena HxB: 29 x 24 cm.
Schilderij, olieverf op board, 'Boerderij aan het water', gesigneerd. Willem Klijn HxB: 31.5 x 43.5
Schilderij, olieverf op board, 'Boerderij aan het water', gesigneerd. Willem Klijn HxB: 31.5 x 43.5 cm.
Schilderij olieverf op doek, 'huisje aan het water", gesigneerd r.o. Daalhoff ( met defect). 40 x
Schilderij olieverf op doek, 'huisje aan het water", gesigneerd r.o. Daalhoff ( met defect). 40 x 60 cm.
Divers ingelijst werk, zes stuks w.o. genummerde litho van Wil Willemsen.
Twaalf divers ingelijst, w.o. genummerde kleurenets 'Leiden' Roodenburgh.
Schilderij olieverf op doek, 'kinderfantasie'. Gerard Menken H: 70 x 90 cm.
Schilderij olieverf op doek, 'diverse personages'. Gerard Menken
Schilderij op board, 'familie voor de buis'. Gerard Menken HxB: 80 x 100 cm.
Marmeren pendulestel, eind 19e eeuw. H: 36 cm.
Art Deco klok in notenhouten kast. HxB: 60 x 32 cm.
Banjo barometer, bloemmahonie, Engeland. H: 95 cm.
783 Los(e)/Seite