825 Los(e)/Seite
Zilveren bakje ajour op pootjes, Engels gekeurd. LxB: 12 x 12 cm. Gewicht: 81 g.
Halssnoer van agaat met gouden tonslot. L: 37 cm.
Zilver en verzilverd, divers gebruiksgoed.
40 vingerhoedjes van verschillende materialen en leeftijden, één mogelijk 16e eeuw.
Schilderij op paneel, 'Landschap in Drenthe', onduidelijk gesigneerd. HxB: 24 x 30 cm.
Zilveren lepeltjes in foedraal 'Van Kempen'.
Zilveren soeplepel, Hollands gekeurd, Biedermeier 19e eeuw, gerepareerd. Gewicht: 125 g.
Vijf zilveren gebaksvorkjes model puntfilet en twee vleesvorkjes met zilveren heft.
Drie divers tweedelige zilveren couverts, Hollands gekeurd. Gewicht: 346.6 g.
Divers zilver w.o. twee vismesjes, twee vleesvorkjes en een lepel, alle puntfilet. Toegevoegd
Divers zilver w.o. twee vismesjes, twee vleesvorkjes en een lepel, alle puntfilet. Toegevoegd kurkenstop en koffielepel. Gewicht: 165 g.
Divers zilver en verzilverd w.o. een odeurflesje met zilveren dop.
Vijf foudralen met zilveren gebruiksgoed, waaronder lepeltjes en serveerschep.
Schilderij op doek 'Schepen op zee'. HxB: 59 x 49 cm.
Schilderij op paneel 'Schepen op zee'. HxB: 36 x 48.5 cm.
Schilderij op doek 'Havengezicht', gesigneerd A. Debeuf. HxB: 60 x 100 cm.
Schilderij op doek 'Havengezicht'. Willem van Dort (1875-1949) HxB: 32 x 62 cm
Zilveren schaal, bodem gegraveerd met de tekst: 'Aangeboden aan den heer K.W.J. Miechielsen door het
Yves Saint Laurent, showmodel karaf. H: 17 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, 'Bloemstilleven', gesigneerd J.C. ten Have, gedateerd 1837. HxB:
Schilderij, olieverf op paneel, 'Bloemstilleven', gesigneerd J.C. ten Have, gedateerd 1837. HxB: 20 x 17 cm.
Zilveren pijpcomfoor met koperen binnenbak en gezwart houten voet, 19e eeuw.
Zilveren pijpcomfoor met koperen binnenbak, 19e eeuw.
Zilveren comfoor op houten voet met pootjes, gemaakt door Arend Weg ter Holt, Deventer 1809/1810.
Zilveren hoofdijzer met gouden krullen. Gewicht: 47 g.
Lederen bijbeltje met gouden montuur (defect) en een pince-nez brilletje.
Divers Limoges miniatuur porselein.
Toiletset bestaande uit spiegel en borstel met zilveren montuur, Hollands gekeurd. Toegevoegd kam.
Drie flacons met zilveren montuur en een beursje met zilveren beugel.
Vierdelig toiletset met eigendomskenmerk in foudraal, Gero Zilvium Georg Nilsson.
Metalen collier met bollen. L: 45 cm.
Twee odeurflacons met zilveren montuur en eigendomskenmerken, Hollands gekeurd.
Mokkalepeltjes met emaille, zes stuks in foudraal, T & S English Enamel Sterling Silver, Harrods
Mokkalepeltjes met emaille, zes stuks in foudraal, T & S English Enamel Sterling Silver, Harrods London.
Drie cassettes waarvan één met vleesvorkjes en één met vingerdoekringetjes alle 800 gemerkt en één
Drie cassettes waarvan één met vleesvorkjes en één met vingerdoekringetjes alle 800 gemerkt en één met messen met verzilverd heft.
Juwelenkistje met diverse sieraden en gebruiksgoed.
Messen met zilveren heft, 9 groot en 13 klein.
Banjo barometer en een storm barometer. H: 100 en 48 cm.
Aquarel, gesigneerd Burgerhout, 'Gezicht op een vaart'. Toegevoegd aquarel van een stadsgezicht.
Schilderij op doek 'Vaart in Rotterdam'. Chris Soer (1882-1961) HxB: 68 x 58 cm.
Schilderij, olieverf op paneel 'Landschap bij nacht', gesigneerd C. ten Kate '63. HxB: 36.5 x 28
Schilderij, olieverf op paneel 'Landschap bij nacht', gesigneerd C. ten Kate '63. HxB: 36.5 x 28 cm.
Microscoop in kist van het merk Carl Zeiss.
Schilderij, olieverf op doek, 'Bloemstilleven'. HxB: 60 x 40 cm.
Schilderij, olieverf op doek 'Dorp in de avondschemer', met defect. Leo Niehorster (1882-1957)
Schilderij, olieverf op doek 'Dorp in de avondschemer', met defect. Leo Niehorster (1882-1957) HxB: 39.5 x 38.5 cm.
Aquarel 'Zoutelande'. Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) HxB: 67.5 x 47.5 cm.
Schilderij op doek 'Bloemstilleven'. J.W. van Trirum HxB: 48.5 x 38.5 cm.
Houtskooltekening op papier 'Hondenkar'. Edgard Farasyn (1858-1938) HxB: 37 x 46 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Bloemenmarkt'. Chris de Bruijn (1901-1974) HxB: 40 x 60 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, 'Hazewind met kippen'. Zacharie Noterman (1820-1890) HxB: 23 x 26
Schilderij, olieverf op paneel, 'Hazewind met kippen'. Zacharie Noterman (1820-1890) HxB: 23 x 26 cm.
Schilderij op doek 'Stilleven'. J.C.P. Houthuesen HxB: 36 x 29 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Gezicht op een boerderij'. Bernard Schregel (1870-1956) HxB: 50 x
Schilderij, olieverf op doek, 'Gezicht op een boerderij'. Bernard Schregel (1870-1956) HxB: 50 x 40 cm.
Schilderij, olieverf op doek 'Bloemstilleven'. Aart Glansdorp (1903-1989) HxB: 65 x 60 cm.
Gemengde techniek op papier 'Theekransje', onduidelijk gesigneerd. HxB: 32.5 x 46.5 cm.
Oleografie 'Herberg scène'. HxB: 37 x 63 cm.
Schilderij op doek 'Dorpskerk', gesigneerd Emeri. HxB: 49 x 59 cm.
Aquarel, 'Trompe L'oeil', gemonogrammeerd. Frans Dingemanse (1944-) HxB: 62 x 42 cm.
Schilderij, olieverf op doek 'Bloemstilleven'. Johan Melse (1887-1968) HxB: 51 x 40 cm.
Twee stadsgezichten op papier en een interieurgezicht op board. Pieter de Bodt (1916-2013)
Schilderij op doek 'Boten op het water', gesigneerd Schreyer. HxB: 44 x 28 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, 'Molens aan de plas', gesigneerd l.o. Victor Bauffe (1849-1921) HxB:
Schilderij, olieverf op paneel, 'Molens aan de plas', gesigneerd l.o. Victor Bauffe (1849-1921) HxB: 30 x 40 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Kuiperspoort', gesigneerd.
Schilderij op doek, 'Riviergezicht' gesigneerd Rabous. HxB: 50 x 60 cm.
Gemengde techniek op papier 'Voddenkar', onduidelijk gesigneerd. HxB: 36 x 46 cm.
825 Los(e)/Seite