825 Los(e)/Seite
Divers aardewerk w.o. goudsteen.
Zwart glazen vaasje, peper- en zoutstel en een cafetière.
Twee aardewerken borden met polychroom decor en een porseleinen kom Amsterdams bont.
Houten kluwenbakje en een houten napje, 19e eeuw.
Vier stuks plateel en vier vazen Japan.
Drie houten planken voor speculaas en suikergoed.
Zes porseleinen borden, 'Amstel', eind 18e eeuw, met chips.
Drie aardewerken kastkommen en dito schaal 'Victoria Royal Sphinx Maastricht'.
Divers w.o. twee doofpotten, beddepan en speculaasplank.
Aquarel 'Beekje door het bos'. Ivo Teurelincx HxB: 31 x 42 cm.
Twee schemerlampen. H: 85 cm.
Twee schemerlampen. H: 85 cm.
Marmeren urn, 19e eeuw. H: 34 cm.
Glazen bokaal met deksel, met knobbelsteel en bloemmotieven. Toegevoegd glas. H: 22.5 cm.
Paar verguld bronzen wandappliques, Louis XV stijl, 19e eeuw. H: 34 cm.
Glazen bruidskaraf met vier tuiten en gravering in vakverdeling, 18e eeuw.
Schilderij, Marouflé, 'Vrouwlijk naakt met hoofddoek'. Bob ten Hoope (1920-2014) HxB: 34 x 24 cm.
Latoen koperen kandelaar, Vlaanderen 18e eeuw. H: 30 cm.
Negen Russische reisiconen en een crusifix, sommige met email, voornamelijk 19e eeuw.
Houten kabinet beschilderd met o.a. landschapstaferelen en de spreuk 'Gaen uwe saken naer uw
Servies Seltman Welden, Bavaria W. Germany.
Collectie armbanden en kettingen in presenteerbakken.
Grote verzameling sieraden, waaronder zilver.
Reclameblik 'Tubor natuurlijke zijde', gevuld met oorbellen.
Ikoon, 19e eeuw. HxB: 27 x 22 cm.
Vuurverguld bronzen horlogehouder met metalen herenvestzakhorloge, 19e eeuw. H: 19 cm.
Stel porseleinen kandelaars opgebouwd uit meerdere delen, met goud decor, 19e eeuw, gesigneerd J.
Stel porseleinen kandelaars opgebouwd uit meerdere delen, met goud decor, 19e eeuw, gesigneerd J.P. H: 27 cm.
Bronzen sculptuur 'Dame'. H: 44 cm.
Schilderij op doek 'Portret van een man met hoofddoek', Europese school, 17e eeuw. HxB: 37 x 30 cm.
Neuchâtel klok, eind 19e eeuw.
Merklap in standaard, gemaakt voor Aliza Marrison, 6 jaar in 1808. HxB: 66 x 42 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Stadspoortje', gesigneerd G v Hulst. HxB: 50 x 40 cm.
Drie olieverf schilderijen en drie prenten.
Twee kandelaars 'Fayence de Gien'. H: 21 cm.
Tafellamp met glas-in-lood kap.
Bronzen Spinario, Grand tour souvenir, 19e eeuw. H: 17.5 cm.
Twee schilderijtjes op notenhouten paneeltjes, 'Romantische voorstelling'. HxB: 14 x 10 cm.
Zamak beeld van 'Apollo van Belvedère'. H: 27.5 cm.
Twee krantenbakken en drie wandelstokken.
Wortelnoten op eikenhouten dubbelgebogen klepbureau, met defecten. HxBxD: 110 x 100 x 64 cm.
Verzameling schaafjes, w.o. boorschaafjes en profielschaafjes.
Schilderij op doek 'Bloemstilleven'. Theo Van Rintel (1936-) HxB: 78 x 69 cm.
Schilderij op doek, 'Kerkinterieur', gedoubleerd. Snoeck, J.C. HxB: 85 x 67 cm.
Mahonie op eikenhouten hekjeskabinet 'Zilverkast' met guirlandes, strikken en gecanneleerde stijlen,
Porseleinen serviesgoed, rood met gouden bies, Rosenthal Duitsland.
Diversiteit aan verzilverd gebruiksgoed.
Dubbelloops jachtgeweer Mechanisatie: Percussie Herkomst: Spanje Jaartal: 19e eeuw Nummers: 6,7 en 8
Geweer Mechanisatie: Vuursteen Herkomst: Duitsland Jaartal: ca. 1750 Kaliber: .16 Vizier: korrel
Jachtgeweer Mechanisatie: Percussie Herkomst: Engeland Jaartal: ca. 1840 Nummers: HB17 Kaliber: .
Vijf zilveren lepeltjes en twee dito vorkjes, Hollands gekeurd. Toegevoegd vorkje en lepel 835,
Zes diverse pleet fotolijstjes en een tafeldoos.
Geweer Mechanisatie: Vuursteen Herkomst: Spanje Jaartal: ca. 1700 Kaliber: .13 Vizier: korrel
Blunderbuss (donderbus) Mechanisatie: Percussie Herkomst: India Jaartal: ca 1850 Kaliber: schroot
825 Los(e)/Seite